Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend

Výrobca: Nutrend
Hodnotenie:
93 %

N1 Pre-workout je predtréningový stimulant, ktorý sa postará o maximálny nával energie, sústredenosť a podporu silového a fyzického výkonu. Jedinečná zmes beta alanínu, L-arginínu a kreatínu zaistí, aby ste podali maximálny výkon. Energiu vám dodá L-tyrozín, kyselina L-askorbová a kofeín. A tréning sa môže začať!

Na sklade
Špeciálna cena   26,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

N1 Pre-workout - predtréningovka, vďaka ktorej sa vaše výkony dostanú na maximum

N1 Pre-workout je kvalitný predtréningový stimulant, ktorý sa vďaka svojmu jedinečnému zloženiu postará o to, aby ste z vášho silového či vytrvalostného tréningu vyťažili čo najviac. Maximálny nával energie zabezpečí zmes L-tyrozínu, kyseliny L-askorbovej, kofeínu, vitamín C a aktívna látka DMAE (dimetylaminoetanol). Tieto účinné látky na rozdiel od podobných predtréningových stimulantov dodávajú energiu počas celej doby tréningu, a to aj v prípade, že športová aktivita presahuje 120 minút!

 

N1 Pre-workout 510 g - Nutrend

 

Aby sa fyzický a silový výkon zvýšil na maximum, predtréningovka N1 Pre-workout obsahuje aj zmes beta alanínu, arginín alfa-ketoglutarátu, L-citrulínu L-malátu a  kreatínu, ktorá sa zároveň postará o napumpovanie svalstva. Vyskúšajte silu N1 Pre-workout na vlastnej koži!

 

N1 Pre-workout a jeho výhody

  • kvalitný predtréningový stimulant
  • dodáva energiu a zlepšuje sústredenosť
  • podporuje fyzický a silový výkon
  • je vynikajúcim zdrojom energie
  • napumpuje svaly

 

Zloženie

N1 príchuť čierne ríbezle: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, L-Citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, kofeín, aróma, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spirulíny, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, koncentrát z čiernej mrkvy, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid.Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

N1 príchuť červený pomaranč: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, L-Citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, plnidlo inulín, koncentrát z čiernej mrkvy, aróma, kofeín, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, farbivo beta karotén.Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

N1 príchuť grep: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, L-Citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, kofeín, aróma, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, koncentrát zo svetlice, aróma naringin, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

 

Dávkovanie 

  • Do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 8,5 g v 150 ml vody. 
  • Nad 75 kg telesnej hmotnosti či vysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 17 g v 300 ml vody. 
 

Konzumujte 30 minút pred tréningom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť grapefruit)1 dávka (17 g)
L-Arginín alfa-ketoglutarát3500 mg
Beta-Alanín3500 mg
L-Citrulín L-Malát2250 mg
Kreatín monohydrát2500 mg
Kreatín citrát735 mg
L-Tyrozín500 mg
Kofeín200 mg
DMAE (dimetylaminoetanol)20 mg
Vitamín C500 mg
Extrakt čierneho pepra10 mg
Tiamín (Vitamín B1)2,8 mg
Pyridoxín (Vitamín B6)2,8 mg
Niacín (Vitamín B3)48 mg
Vápnik316 mg
Sodík350 mg
Cukry0,1 g

 

Upozornenie

O užívaní sa poradte so svojim lekárom, ak máte zlý zdravotný stav alebo užívate nejaké lieky. Nie je určený osobám mladším ako 18 rokov, pre tehotné alebo dojčiace ženy, pre osoby citlivé na kofeín, niacín alebo beta-alanín. Nekombinujte s inými potravinami obsahujúcimi kofeín, príliš veľa kofeínu spôsobuje nervozitu, nespavosť alebo zrýchlený srdcový tep. 

Recenzie od zákazníkov

N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend

Write Your Own Review
Prezeráte si:N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend
Vaše hodnotenie

Príchuť

Právna kategória výrobku
doplnok stravy
EAN
8594073179715
Skupina príchute
ovocie
Výška
15.50 cm
Šírka
10.50 cm
Dĺžka
10.50 cm
Brutto váha
0.65 kg
Počet kusov v balení
6 ks
HS kód
21069092
Bez plastového obalu
nie
Forma
práškový
Bez umelých sladidiel
nie
Bio
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
nie
Zmes
zmes
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend

Napíšte otázku
Napísať odpoveď