Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend

Výrobca: Nutrend
Hodnotenie:
87 %

N1 Pre-workout je predtréningový stimulant, ktorý sa postará o maximálny nával energie, sústredenosť a podporu silového a fyzického výkonu. Jedinečná zmes beta alanínu, L-arginínu a kreatínu zaistí, aby ste podali maximálny výkon. Energiu vám dodá L-tyrozín, kyselina L-askorbová a kofeín. A tréning sa môže začať!

Na sklade
Špeciálna cena   26,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

N1 Pre-workout - predtréningovka, vďaka ktorej sa vaše výkony dostanú na maximum

N1 Pre-workout je kvalitný predtréningový stimulant, ktorý sa vďaka svojmu jedinečnému zloženiu postará o to, aby ste z vášho silového či vytrvalostného tréningu vyťažili čo najviac. Maximálny nával energie zabezpečí zmes L-tyrozínu, kyseliny L-askorbovej, kofeínu, vitamín C a aktívna látka DMAE (dimetylaminoetanol). Tieto účinné látky na rozdiel od podobných predtréningových stimulantov dodávajú energiu počas celej doby tréningu, a to aj v prípade, že športová aktivita presahuje 120 minút!

                                                               

N1 Pre-workout 510 g - Nutrend

                                     

Aby sa fyzický a silový výkon zvýšil na maximum, predtréningovka N1 Pre-workout obsahuje aj zmes beta alanínu, arginín alfa-ketoglutarátu, L-citrulínu L-malátu a  kreatínu, ktorá sa zároveň postará o napumpovanie svalstva. Vyskúšajte silu N1 Pre-workout na vlastnej koži!

             

N1 Pre-workout a jeho výhody

  • kvalitný predtréningový stimulant
  • dodáva energiu a zlepšuje sústredenosť
  • podporuje fyzický a silový výkon
  • je vynikajúcim zdrojom energie
  • napumpuje svaly

                

Zloženie

N1 príchuť čierne ríbezle: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, L-Citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, kofeín, aróma, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spirulíny, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, koncentrát z čiernej mrkvy, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid.Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

N1 príchuť červený pomaranč: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, L-Citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, plnidlo inulín, koncentrát z čiernej mrkvy, aróma, kofeín, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, farbivo beta karotén.Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

N1 príchuť grep: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát - Creapure®, L-Citrulín L-malát, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, kreatín citrát, plnidlo inulín, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, kofeín, aróma, nikotínamid, L-Dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) - Bioperine®, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, koncentrát zo svetlice, aróma naringin, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

        

Dávkovanie 

  • Do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 8,5 g v 150 ml vody. 
  • Nad 75 kg telesnej hmotnosti či vysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 17 g v 300 ml vody. 
  

Konzumujte 30 minút pred tréningom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť grapefruit)1 dávka (17 g)
L-Arginín alfa-ketoglutarát 3500 mg
Beta-Alanín 3500 mg
L-Citrulín L-Malát 2250 mg
Kreatín monohydrát 2500 mg
Kreatín citrát 735 mg
L-Tyrozín 500 mg
Kofeín 200 mg
DMAE (dimetylaminoetanol) 20 mg
Vitamín C 500 mg
Extrakt čierneho pepra 10 mg
Tiamín (Vitamín B1) 2,8 mg
Pyridoxín (Vitamín B6) 2,8 mg
Niacín (Vitamín B3) 48 mg
Vápnik 316 mg
Sodík 350 mg
Cukry 0,1 g

 

Upozornenie

O užívaní sa poradte so svojim lekárom, ak máte zlý zdravotný stav alebo užívate nejaké lieky. Nie je určený osobám mladším ako 18 rokov, pre tehotné alebo dojčiace ženy, pre osoby citlivé na kofeín, niacín alebo beta-alanín. Nekombinujte s inými potravinami obsahujúcimi kofeín, príliš veľa kofeínu spôsobuje nervozitu, nespavosť alebo zrýchlený srdcový tep. 

Recenzie od zákazníkov

N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend

Write Your Own Review
Prezeráte si:N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend
Vaše hodnotenie

Príchuť

Product detail
Brutto váha kg
Netto váha kg
Výška cm
Šírka cm
Dĺžka cm
EAN
HS Code
Kategória
Otázky od zákazníkov

N1 Pre-Workout 510 g - Nutrend

Napíšte otázku
Napísať odpoveď