Multivitamín Vita Pink - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Multivitamín Vita Pink je jedinečná zmes vitamínov, minerálov a aktívnych zložiek vyvinutá špeciálne pre ženy. Vďaka unikátnemu zloženiu tak vyhovuje ich každodenným potrebám a pokrýva dennú potrebu živín. Jedinečná zmes obsahuje optimálnu dávku vitamínov C, E, D3, vitamínov skupiny B a minerálov, ktoré ženské telo neodmysliteľne potrebuje.

Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

Multivitamín Vita Pink je jedinečný komplex vitamínov, minerálov a aktívnych látok vyvinutý špeciálne pre ženy

Multivitamín Vita Pink je komplex vitamínov, minerálov a aktívnych zložiek, určený na pokrytie dennej potreby živín každej ženy. Táto unikátna zmes obsahuje optimálnu dávku vitamínu C, ktorý sa postará o zdravie imunitného systému, zubov, ďasien a pokožky. Vitamín E zase chráni bunky pred oxidačným stresom, ktorý je spôsobený vplyvom voľných radikálov. Vitamíny skupiny B zas prispievajú k správnej látkovej premene, zachovávajú zdravie pokožky, zraku a sú účinné v boji proti únave a vyčerpaniu.

O zdravie vlasov, nechtov a pokožky sa pak postará zinok, ktorého zastúpenie je skutočne vysoké. Zinok spolu so selénom navyše zohráva dôležitú úlohu pre správne fungovanie reprodukčného systému a plodnosti. Horčík efektívne napomáha v boji proti únave či stresu, čím podporuje fyzický výkon a postará sa aj o správnu funkciu psychiky a svalov. Komplex vitamínov a minerálov dopĺňajú aj aktívne zložky, ako ovocie Acai, extrakt zeleného čaju a tropického ovocia Garcínia kambodžská.

multivitamín vitapink - beast pink by gymbeam

VitaPink a jeho účinky pre zdravie ženy

• komplex vitamínov a minerálov pre ženy
  • posilňuje imunitný systém
  • pomáha v boji proti únave a stresu
  • podporuje zdravie nechtov, vlasov, zubov a pokožky
  • zvyšuje hladinu energie
  • chráni bunky pred oxidačným stresom

Pre koho je Multivitamín Vita Pink určený?

Vhodný pre všetky vekové kategérie.

Magnézium citrát, acai 10:1 (Euterpe oleracea) (plod), vitamín C (kyselina L-askorbová), zelený čaj 95% (Camellia sinensis), zázvorový extrakt 6% (Zingiber officinalis), extrakt z garcínie kambodžskej (Garcinia cambogia) (50% kyselina hydroxycitrónová - HCA), kyselina hyalurónová, fumarát železnatý, ginkgo biloba extrakt, oxid zinočnatý, vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín A (retinylacetát), vitamín E (DL- alfa tokoferylacetát), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), selenomethionín, vitamín K2 (menachinón-7), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), želatínová kapsula (želatína, Allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý). *Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Odporúčame užívať 2 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsule *RI
Horčík 42 mg 11,2 %
Železo 9,2 mg 65,7 %
Zinok 15 mg 150 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporučenú dennú dávku.

Kapsule 120 kaps.
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Multivitamín
Ostatné kategórie Vitamíny
Multiminerály
Darčeky
Na podporu imunity
Darčeky pre ňu
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty

Recenzie od zákazníkov Multivitamín Vita Pink - BeastPink
Prezeráte si:Multivitamín Vita Pink - BeastPink

som maximalne spokojna, vlasy aj nechty mi rastu rychlejsie a navyse mam aj denny prijem potrebnych vitaminov

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 19,95 € 12,50 €
Dojcacie zeny
Chcela by som sa spýtať, ze dojčacie ženy môžu užívať?
Dojcacie zeny
Dobrý deň, pre tehotné a dojčiace matky sa neodporúčajú doplnky výživy. Z etického hľadiska neboli na tieto ženy vykonané testy a preto nie sú výsledky pre žiadnu štúdiu. Z toho dôvodu sa doplnky vo všeobecnosti neodporúčajú, jedine po dohode s Vašim gynekológom

Dobrý deň sú aj na chudnutie?alebo je to iba vitamín
Sú na chudnutie tieto tabletky?
Dobrý deň sú aj na chudnutie?alebo je to iba vitamín
Dobrý deň, tento produkt je multivitamín a neslúži priamo na chudnutie. Môžete však skúsiť spaľovač Beast Burn

Položky 6 až 7 z celkového počtu 7