Multivitamín 100% - GymBeam

Multivitamín 100% vo forme šumivých tabliet pre čo najrýchlejšie vstrebávanie dôležitých vitamínov. Dbajte o svoje zdravie a doprajte svojmu telu poriadnu dávku vitamínu C, vitamínu E a vitamíny skupiny B. Posilnia vašu imunitu a ochránia organizmus pred škodlivými vplyvmi.

Multivitamín 100% vo forme šumivých tabliet s optimálnym obsahom 10 vitamínov pre posilnenie vašej imunity

Multivitamín 100% vo forme šumivých tabliet dodá vášmu telu optimálne množstvo dôležitých vitamínov. Posilnite svoju imunitu vitamínmi C, E a 8 vitamínmi skupiny B, ktoré okrem iného podporia aj zdravie vášho organizmu, nabudia vás energiou a majú množstvo ďalších blahodárnych účinkov. V jednej tablete nájdete optimálne dávky 10 vitamínov:

• Vitamín C - podporuje správne fungovanie imunitného systému, ovplyvňuje tvorbu kolagénu, správnu funkciu krvných ciev a zdravie pokožky, zubov a ďasien. Navyše, postará sa aj o správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie, čím redukuje pocit únavy a vyčerpania.
  • Vitamín E - prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín B1 alebo tiamín - prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a srdca.
  • Vitamín B2 alebo riboflavín - udržiava zdravie červených krviniek, slizníc, pokožky a dobrý zrak. Navyše prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamín B3 alebo niacín - ovplyvňuje fungovanie nervového systému a psychiky. Udržiava tiež zdravie pokožky, sliznice a pomáha pri znížení vyčerpania a únavy.
  • Vitamín B5 alebo kyselina pantoténová - je potrebná v boji proti vyčerpaniu, únave a ovplyvňuje zdravie duševnej výkonnosti.
  • Vitamín B6 alebo pyridoxín - hrá dôležitú úlohu vo funkcii imunitného systému a zúčastňuje sa pri tvorbe červených krviniek. Ďalej sa podieľa na normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu.
  • Vitamín B7 alebo biotín - pozitívne vplýva na imunitný a nervový systém. Prispieva k látkovej premene makronutrientov a udržaniu zdravých vlasov, pokožky a slizníc.
  • Vitamín B9 alebo kyselina listová (folát) - prispieva k správnej syntéze aminokyselín a krvotvorbe. Podporuje fungovanie imunitného systému, psychiky a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a v raste zárodočných tkanív počas tehotenstva.
  • Vitamín B12 alebo kobalamín - zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a je potrebný pre správnu funkciu imunity, nervového systému a psychiky. Ďalej prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Multivitamín 100% - GymBeam

Multivitamín 100% a jeho výhody

• obsahuje komplex vitamínov C, E a skupiny B
  • podporuje zdravie imunity
  • prispieva k tvorbe energie
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • udržiava správnu funkciu nervového systému
  • ovplyvňuje zdravie kostí, zubov, vlasov a pokožky
  • je vo forme šumivých tabliet
  • je vhodný aj pre vegánov

Regulátory kyslosti (kyselina citrónová, uhličitan sodný), spevňujúca látka (sorbitol), vitamín C (kyselina L-askorbová), glukóza, aróma, koncentrát z červenej repy, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), spevňujúca látka (polyetylénglykol), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), farbivo (karotény), biotín (D-biotín), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát).

Rozpusťte 1 šumivú tabletu v 200 ml vody a užívajte raz denne.

Nutričné hodnoty1 tableta (4 g)
Vitamín E 12 mg
Vitamín C 80 mg
Vitamín B1 1,1 mg
Vitamín B2 1,4 mg
Vitamín B3 16 mg
Vitamín B6 1,4 mg
Kyselina listová 200 μg
Vitamín B12 2,5 μg
Biotín 50 μg
Vitamín B5 6 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Obsahuje umelé sladidlo. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.

Skupina príchute ovocie
Bez umelých sladidiel nie
Štítky produktu Vegan
Vegánsky áno
Forma šumivé tablety
Hlavná kategória Multivitamín

Recenzie od zákazníkov Multivitamín 100% - GymBeam

Prezeráte si:Multivitamín 100% - GymBeam

Šumivý multivitamín patrí z dostupných šumivých vitamínov k mojim najobľúbenejším. Dlho som na neho čakal a veľmi som sa potešil keď ho gymbeam zaradil do ponuky. Bude to asi tou pomarančovou príchuťou, ktorá mi chutí najviac. Je to veľmi osviežujúci nápoj, avšak stačí rozrobiť v pohári s 2-3 dcl vody. Ja ho rozrábam v pol litrovom pohári a zdá sa mi slabá príchuť. Dve tablety sú už ale akurát a tých vitamínov tam nie je veľa, takže nehrozí ani predávkovanie. Určite by som ale neužíval viac ako 2 tablety denne. Ak chcete môžete kombinovať jednu tabletu šumivého vitamínu C a jednu multivitamínu. Samotného céčka je v ňom iba 80mg oproti 1000mg, ktoré získate z tablety vitamínu C.

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
pomaranč