Melatonín sprej - GymBeam

Melatonín sprej je určený všetkým ľuďom, ktorí bojujú s únavou pri cestovaní v dôsledku jet lagu alebo majú problém so zaspávaním. Pomáha totiž starať sa o spánkový režim, a to tak, že prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie, a navyše zmierňuje subjektívny pocit únavy v dôsledku cestovania do iného časového pásma. Zloženie je navyše obohatené o funkčný extrakt z medovky.

Melatonín sprej pomáha skrátiť dobu potrebnú na zaspanie, a navyše prispieva k zníženiu pociťovanej únavy v dôsledku jet lagu

Melatonín sprej je účinný doplnok, ktorý príde vhod každému, kto bojuje so spánkovým režimom. Ide o neurohormón, ktorý naše telo prirodzene vylučuje, a tým pomáha regulovať spánkový režim. Jeho pravidelné vyplavenie v organizme môže byť však ovplyvnené napríklad svetlom alebo cestovaním do iných časových pásiem. V takom prípade môže byť prospešná suplementácia, ktorá sa pustí do boja s nepravidelným spánkom. Melatonín totiž dokáže prispieť k skráteniu času potrebného na zaspanie. Nemusíte tak mať obavy z toho, že budete ďalšiu noc pozerať niekoľko hodín do stropu a počítať ovečky.

Rovnako je melatonín nápomocný aj cestovateľom. Prispieva totiž k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy, ktorý sa objavuje po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma. Môžete ju poznať aj ako jet lag. Aj vďaka tomu si potom dokážete naplno užívať dovolenku pri mori alebo nabitý poznávací zájazd. Zloženie je navyše obohatené o funkčný extrakt z medovky. Tá sa často používa na prípravu čaju, ktorý pomôže s navodením pocitu pokoja, pohody a relaxácie.

Iste oceníte aj praktickú formu Melatonín spreja. Ľahko sa dávkuje a nepotrebujete ani žiadnu vodu alebo inú tekutinu na zapitie. Fľaštička má navyše menší objem, vďaka ktorému si ju môžete vziať bez problémov aj do lietadla. Svojho spánkového pomocníka tak budete mať neustále po ruke. Pokiaľ sa radi vyspíte do ružova, potom by vám melatonín rozhodne nemal chýbať vo výbave.

Melatonín sprej - GymBeam

Melatonín sprej a jeho výhody

• melatonín je telu vlastný neurohormón, ktorý reguluje spánok
  • zloženie je obohatené o medovku
  • je vo forme praktického spreja
  • prispieva k zníženiu času potrebného na zaspanie
  • pomáha zmierniť pocit únavy po ceste do iného časového pásma
  • ľahko sa dávkuje
  • dá sa vziať aj do lietadla
  • skvele sa hodí pre cestovateľov
  • pomáha so starostlivosťou o spánkový režim

Glycerol, čistená voda, sorbitol, melatonín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt z medovky lekárskej (Melissa officinalis), aróma, konzervačná látka (kyselina sorbová).

Pred použitím dobre pretrepte. Stlačte dávkovač 3krát na jazyk. Užívajte raz denne 20 minút pred spaním.

Nutričné hodnoty 3 stlačenia (0,25 ml)
Melatonín 1 mg
Extrakt z medovky lekárskej (Melissa officinalis) 0,29 mg

*Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

EAN 8586024620346
Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Pre lepší spánok
Vegánsky áno