M-Stak 21 sáčkov - Universal Nutrition

Animal M-Stak je výkonný anabolický stimulant, ktorý prirodzene zvyšuje testosterón, čo vedie k rastu svalovej hmoty, objemu a sily. Každý balíček obsahuje 8000 mg účinnej zmesi látok, ktorá je doplnená o tri formy jednej z najdôležitejších aminokyselín - leucín. Ten je nevyhnutný pri tvorbe nových bielkovín, z ktorých sa následne vytvárajú svalové tkanivá.

42,95 €

35,95

Skladom bude Vám doručené 01.08.2017 (Utorok)

 

Animal M-Stak - výkonný anabolický stimulant, ktorý vedie k rastu svalovej hmoty a objemu

Animal M-Stak je výkonný anabolický stimulant, ktorý prirodzene zvyšuje testosterón, čo vedie k nárastu svalovej hmoty. M-Stak navyše zvyšuje hladinu iných anabolických hormónov, ktoré sa podieľajú na náraste svalovej hmoty a zvyšovaní sily. Tieto hormóny sú ľudský rastový hormón (HGH), rastový faktor 1 podobný inzulínu (IGF-1), luteinizačný hormón (LH) a inzulín. Taktiež pomáha blokovať premenu testosterńu na estrogén a dihydrotestosterón (DHT).

 

Komplex látok obsiahnutých v Animal M-Stack bol doplnený troma formami jednej z najdôležitejších aminokyselín – leucínom. Leucín je aminokyselinou nevyhnutnou pri tvorbe nových bielkovín, z ktorých sa následne vytvárajú svalové tkanivá. Pri kompletizácii účinnej formuly použitej pri tvorbe Animal M-Stack boli využité jeho najúčinnejšie podoby – ethyl ester a leucín AKG.


M-Stak

 

Každý balíček obsahuje 8000 miligramov účinnej látky na tvorbu svalovej hmoty. Animal M•Stak obsahuje najnovší komplex flavónu a phytoecdysterónu, v ktorých sú obsiahnuté tri najnovšie vyvinuté účinné látky, ktoré sa stali pre kulturistov dostupnými: Methoxy, ecdysteron, Ipriflavon. Methoxyisoflavon a Ipriflavon sú isoflavóny, ktoré majú mimoriadny vplyv na nárast kvalitnej svalovej hmoty u kulturistov a ťažkých atlétov.

 

Animal M-Stak a jeho výhody

  • zlepšuje funkciu pečene
  • zvyšuje energiu
  • obsahuje zmes vitamínov a minerálov

 

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, srvátka, mikrokryštalická celulóza, Methylxanthine komplex (bezvodý kofeín, prášok z Kola oriešku, prášok zo semena Guarany), želatína, kyselina stearová, magnéziumstearát, sója, kremičitan horečnatý, oxid titaničitý, FD&C Blue #1, FD&C Red #40, farmaceutická glazúra.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 pak denne po dobu 3 týždňov. V tréningové dni užite 30-45 minút pred tréningom. V deň voľna užite 1 pak medzi jedlami. Po 3 týždňovej kúre jeden ťýždeň vynechajte. Cyklus opakujte podľa potreby. Energetický (stimulačný) komplex je obsiahnutý v ľahko identifikovateľnej červenej kapsule. V prípade potreby ju môžete vyradiť.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 sáčok)
Natural Flavone / Sterone Komplex750 mg
Beta Ecdysterone (rastlina), 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone, Ajuga Turkestanica Extrakt (Turkesterone), B-Sitosterol
Anti-Catabolic Amino Komplex3000 mg
L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-taurín, Acetyl-L-karnitín (ALC), Leucín etylester HCL
Anabolic Adaptogen Komplex1000 mg
Muria Puama (kôra), Kudzu (izoflavóny) (koreň), Safed Musli (koreň), Rhodiola Rosea (Rosavins) (koreň)
Insulin Potentiating Komplex500 mg
Senovka grécka (4-Hydroxyisoleucine) (semeno), list Banaba (extrakt) (Colosolic Acid), Cinnulin PF™, K-R-alfa-mastná kyselina (Na-R-ALA)
M Factor Komplex500 mg
Koreň zázvoru (Gingerols, Shaogols), Grep (6, 7-Dihydroxybergamottin) (plod), Bioperine®
Energy Komplex500 mg
Methylxanthine komplex (kofeín, teobromín), Kola orech (semeno)

 

Upozornenie

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

 

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: M-Stak 21 sáčkov - Universal Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte M-Stak 21 sáčkov - Universal Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code