Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

L-Lysine - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
100 %

L-Lyzín je aminokyselina, ktorá zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe svalov, hojení a revitalizácii tela pri únave a pretrénovaní.  Má schopnosť pôsobiť proti nachladnutiu, herpesu, oparovým vírusom a urýchľuje zotavenie po športových zraneniach a operáciách. Okrem toho, udržiava pozitívnu dusíkovú rovnováhu, čím prispieva k vytváraniu anabolického prostredia v tele. Produkt je 100% čistý Lyzín HCL.


Na sklade
Špeciálna cena   2,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

L-Lyzín - esenciálna aminokyselina, ktorá podporuje zotavovanie po zraneniach, hojenie a revitalizuje telo pri únave a pretrénovaní 

L-Lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorá zohráva dôležitú úlohu pri vývoji, raste a hojení. Má schopnosť pôsobiť proti nachladnutiu, herpesu, oparovým vírusom a urýchľuje zotavenie po operáciach a športových zraneniach. Telo ho tiež využíva na vstrebávanie vápnika, výsledkom čoho je rast kostí a svalov, a tiež mobilizácia tuku na energetické účely. Ľudský organizmus si ju však nedokáže sám vyprodukovať, a preto je nevyhnutné ju dopĺňať. Nedostatok lyzínu obmedzuje totiž našu schopnosť zúžitkovať ostatné aminokyseliny.

  lyzín hojenie gymbeam

 

Funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka vsetkých bielkovín. Podporuje vznik antiteliesok, protilátok, hormónov, enzýmov a pomáha pri tvorbe kolagénu, svalov a regenerácii tkanív. Významnú úlohu zohráva aj pri vstrebávaní vápnika, vďaka čomu podporuje pevné a zdravé kosti, a zároveň produkciu rastového hormónu. Taktiež udržuje správnu rovnováhu dusíkovej bilancie v organizme, pomáha k udržaniu svalovej hmoty v období stresu a únavy.


Viac o Lyzíne sa dočítate v našom článku Lyzín: hojivý zázrak, ktorý lieči.


 

Aké má Lyzín využitie v kulturistike a fitness?

Okrem toho, že udržiava a podporuje tvorbu svalových bielkovín, zohráva úlohu aj v revitalizácii tela pri únave a pretrénovaní. Udržiava pozitívnu dusíkovú rovnováhu, čím prispieva k vytváraniu anabolického prostredia v tele.

 

Komu Lyzín najčastejšie chýba?

Lyzín najčastejšie chýba športovcom, vegánom a ľuďom, ktorí nejedia fazuľu a strukoviny, rovnako aj ťažko chorým osobám. Jeho nedostatok môže viesť k poruchám enzýmov, spôsobuje únavu a nedostatok energie, stratu vlasov, nevoľnosť, závraty, stratu chuti do jedla, nepokoj, krvou podliate oči, pomalý rast, málokrvnosť a reprodukčné poruchy.

  lyzín účinky gymbeam

 

Lyzín a jeho účinky na zdravie

  • podporuje imunitný systém a tvorí protilátky
  • pôsobí antibakteriálne a antivírusovo
  • lieči nachladnutie, herpes a opar
  • urýchľuje hojenie rán
  • podporuje vstrebávanie vápnika
  • udržuje rovnováhu dusíka v organizme
  • podporuje tvorbu kolagénu, rast a obnovu tkanív
  • podporuje tvorbu svalových proteínov, enzýmov a hormónov
  • chráni cievy a srdce
  • pôsobí upokojujúco a tíši silné bolesti hlavy

 

Zloženie

100% L-Lyzín HCL

 

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1 g Lyzínu rozmiešaného v 200 ml vody alebo džúsu, a to raz denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 100 g
L-Lyzín HCl 100 g

 

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Upozornenie pre alergikov: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orechov.

Recenzie od zákazníkov

L-Lysine - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:L-Lysine - GymBeam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Product detail
Brutto váha kg
Netto váha kg
Výška cm
Šírka cm
Dĺžka cm
EAN
HS Code
Kategória
Otázky od zákazníkov

L-Lysine - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď