L-Glutamín TABS 300 tab - GymBeam

L-Glutamín je 100% čistý glutamín - aminokyselina, ktorá podporuje rast a obnovu svalov. Pozitívne vplýva na regeneráciu svalovej hmoty, chráni telo pred jej úbytkom, reguluje tvorbu glykogénu v pečeni a udržiava dusíkovú bilanciou v organizme. Spotreba glutamínu narastá v obdobiach chorôb, diét, v prípade náročných tréningov a fyzických tráum. Jeho nedostatok má za následok pokles sily a vytrvalosti.

L- glutamín - aminokyselina na ochranu svalovej hmoty a jej regeneráciu, ktorá navyše pozitívne vplýva aj na vašu silu a vytrvalosť

L-Glutamín je 100% čistý glutamín – najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina v svalovom tkanive, ktorá je podmienečne esenciálna (nároky na jej suplementáciu sa zvyšujú v období chorôb, v prípade náročných tréningov a fyzických tráum). Glutamín pozostáva z 19% z dusíka, a preto je jeho primárnym transportérom do svalových buniek. Zabezpečuje dostatok materiálu na rast a obnovu svalov. Spolu s BCAA patrí medzi najčastejšie používané výživové doplnky v snahe o ochranu svalovej hmoty a jej regenerácie.

L- glutamin tabs - gymbeam - glutamín aminokyselina

Produkuje sa z neesenciálnej aminokyseliny- kyseliny glutámovej, ktorú si telo nedokáže vyprodukovať. Navyše v obdobiach stresu, chorôb alebo ťažkých tréningov, má svalová hmota tak zvýšené nároky na glutamín, že telo ich nedokáže pokryť, a preto vzniká potreba suplementácie glutamínu. Významnú úlohu zohráva glutamín aj v imunitnom systéme, pretože podporuje odolnosť voči ochoreniam, najmä po náročných tréningoch. Užívanie L-glutamínu ako výživového doplnku znižuje rozpad svalov, chráni telo pred úbytkom svalovej hmoty, a to najmä v prípade diét a snahách o stratu tuku. Pozitívne vplýva pri detoxikácii amoniaku, reguluje tvorbu glykogénu v pečeni a udržiava dusíkovú bilanciu v organizme.

Spotreba glutamínu je počas intenzívnych tréningov niekoľkokrát vyššia a pri nedostatočnom dopĺňaní znamená rýchly pokles hladiny glutamínu. To má za následok aj pokles sily, vytrvalosti a spomalenie regenerácie svalových buniek.

L-Glutamín a jeho výhody

• 100% čistý L-Glutamín
  • má antikatabolické účinky
  • podporuje regeneráciu a rast svalovej hmoty
  • znižuje rozpad svalov a chráni telo pred ich úbytkom
  • reguluje tvorbu glykogénu v pečeni
  • udržiava dusíkovú bilanciou v organizme
  • zvyšuje hladinu testosterónu a rastového hormónu
  • urýchľuje hojenie rán
  • podporuje imunitný systém

L-glutamín, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý.

Užívajte 4 tablety denne.

Nutričné hodnoty1 tableta
L-Glutamín 1000 mg

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Hlavná kategória Glutamín
Skupina príchute prírodná chuť
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma tabletkovaný
Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Glutamín

Recenzie od zákazníkov L-Glutamín TABS 300 tab - GymBeam
Prezeráte si:L-Glutamín TABS 300 tab - GymBeam

Beriem 2 tablety pred tréningom a 2 ďalšie ihneď po obede. Mám pocit, že tento produkt skutočne pomáha môjmu tréningu a čo je dôležitejšie, odbúrava chuť na sladké. Počas posledných niekoľkých mesiacov som dramaticky znížil množstvo zjedenej čokolády a zmrzliny, ktorú som predtým musel mať ako dezert po jedle.

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
300 tab. 17,95 € 12,95 €
Kolko a kedy
Dobrý deň chcem sa spýtať ,že kedy a koľko tabliet by sa malo užívať
Ďakujem
Kolko a kedy
Dobry den, glutamin je mozne uzivat podla potreby cca 5 tabliet idealne pred a po treningu pripadne aj pred spanim.

Ladislav, tím GymBeam
Dobrý deň, chcem sa opýtať obsahuje soju?
Dobrý deň, produkt neobsahuje sóju