Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Crea7in - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
96 %

Kreatín Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento super kreatínový vzorec zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom, zlepší regeneráciu, zotavovanie a vytrvalosť. Je posilnený o aminokyselinu L-Citrulín, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu arginínu, ornitínu a syntézu NO, a preto rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť.

 
Špeciálna cena 9,95 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Crea7in - viaczložkový kreatín, ktorý tvorí super koncentrovaný vzorec až 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie sily a rast svalovej hmoty

Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý tvorí super koncentrovaný vzorec až 7 osvedčených druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily1 a rastu svalovej hmoty2. Tento multikreatínový komplex zvyšuje úroveň kreatínu vo svaloch3 vďaka zlepšenej absorpcii a lepšej biologickej dostupnosti. Je posilnený o účinky aminokyseliny L-Citrulín, ktorá je dôležitým zásobným zdrojom bunkového L-arginínu a rýchly zdroj oxidu dusnatého. Prirodzene zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a teda aj syntézu NO4. Vďaka tomu veľmi rýchlo prekrví sval5, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť6. 

       

Crea7in využíva technológiu multi zdrojov, čo zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom a zvýši ich schopnosť regenerovať adenosintrifosfát (ATP). ATP je primárnym zdrojom anaeróbnej energie a počas intentívneho tréningu sa rýchlo vyčerpáva. Výsledkom je únava a svalové zlyhanie. Vtedy prichádza na rad Cre7in so svojimi výkonnými molekulami, ktoré sa menia do molekúl nazývaných kreatínfosfát, ktorý slúži ako zásobník pre regeneráciu ATP. Crea7in preto pomáha rýchlejšiemu zotaveniu medzi sériami. Táto zmes kreatínov pomôže svalom dostať sa do anabolického stavu aj po náročnom tréningu, čím podporí opravu poškodeného tkaniva. Kombinácia týchto zložiek dopĺňa unaveným svalom živiny a štartuje proces obnovy svalov. To má za následok nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily. Navyše podporuje explozívnu energiu a celkový výkon7. Ak chcete zlepšiť svoj športový výkon, vytrvalosť, silu a svalový rast, Crea7in je tá správna voľba.

 

Crea7in komplex a jeho hlavné zložky:

 • Mikronizovaný kreatín monohydrát
 • Pufrovaný kreatín monohydrát
 • Kreatín fosfát
 • Kreatín citrát
 • Kreatín pyruvát
 • Kreatín hydrochlorid (HCL)
 • Kreatín malát
 • L-Citrulín
 

Crea7in a jeho výhody

 • komplex až 7 druhov kreatínu
 • super koncentrovaná kreatínová formula
 • podporuje rast svalovej hmoty a zvyšovanie sily
 • urýchľuje zotavenie svalov a regeneráciu
 • potláča svalovú únavu
 • zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť
 • nemá vedľajšie účinky, ako nadúvanie
 • nevyžaduje nasycovaciu fázu
 

Zloženie

Príchuť lemon lime : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (beta karotén E160a, indigotin E132).

Príchuť sour green apple : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (beta karotén E160a, indigotin E132).

Príchuť peach ice tea : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (karamel E150).

Príchuť watermelon : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (betanin E162).

 

Dávkovanie

Odporúčame zmiešať 2 odmerky (10 g) produktu s 250 ml studenej vody a konzumovať 1 alebo 2 dávky denne medzi jedlami. V tréningové dni užívajte 1 dávku 30 minút pred alebo počas vášho tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 97 kJ / 23 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 4 g
   z toho cukry 2 g
   z toho škrob 0,4 g
Bielkoviny 0,06 g
Soľ 0,001 g
Mikronizovaný kreatín monohydrát 1000 mg
Pufrovaný kreatín monohydrát 1000 mg
Kreatín fosfát 1000 mg
Kreatín citrát 500 mg
Kreatín pyruvát 500 mg
Kreatín hydrochlorid 500 mg
Tri-kreatín malát 300 mg
Alfa-ketoglutarát vápenatý 100 mg
Dextróza 1,6 g
Maltodextrín 1,6 g
Fruktóza 0,4 g
Waxy maizetm (modifikovaný škrob) 0,4 g
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa 100 mg
   z toho ginsenoid 0,8 mg
L-citrulín DL-malát (1:1) 100 mg
   z toho L-citrulín 56 mg

 

Upozornenie

Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí v dobre uzavretom obale pri teplote 5-30˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Crea7in - GymBeam

Globálne hodnotenie produktu

96%
96%
Priemer z 249 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

95.8 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
74 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
50 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Moderny kreatin ktory chuti skvelo a okrem kreatinu obsahuje dalsie vitaminy a bcaa, po uziti ziadne problemy , dakujem

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Kreatín Crea7in - GymBeam

 1. 100%

  Noro

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Kvalitny kreatin
  Moderny kreatin ktory chuti skvelo a okrem kreatinu obsahuje dalsie vitaminy a bcaa, po uziti ziadne problemy , dakujem
 2. 100%

  Cibo

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 5

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  dobrá chuť a účinok mnohozloženia
  Ahojte, nebudem písať o chutiach ale o tom čo zaberá, takže crea7in +glutamín+ Bcaa 4:1:1+protein soi isolate + srvátka / tieto dva som zmiešal spolu/+ biosterol a testoplast - je dostať v CZ cca 13€, na kĺby Alavis . Ak budete poctivo cvičiť a dodržiavať dávkovanie, prípadne sem tam i viac, tak za mesiac budete vidieť výsledky. Ja mám cez 50r. a pôsobí to výborne a to je u mňa nižšia hladina testosterónu. Prk. nápoj počas cvičenie mam zložený z dávky Crea7in, glutamín a Bcaa. Tak veľa zdaru.
 3. 100%

  Miki

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 60

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  kratín
  konečne niečo moderné kedže sa nejedná o bežný mohohydrát , ale o viaczložkový kreatínový komplex a konečne sa dá vychutnať ako nápoj, má skvelé účinky ktoré sú citelné už po 2 -3 týždňoch užívania.
 4. 100%

  Jarosval

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Vhodný do objemu.
  Pri ťažkostiach po užití monohydratu som skusil tento kreatin, ktory som zvolil do objemovej fázy a verím, ze bol nápomocný pri mojich tréningoch. Nebral som len čisto kreatin takže 100% účinok neviem povedať ale moje vahy isli bleskovo hore a aj osobna vaha. Nie je to len o jednom kreatine treba ho dobre zvoliť k ďalším suplementom. Z jedneho balenia nebude nikto Coleman. Príchuť melón celkom príjemná.
 5. 100%

  Lenka

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 10

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Objednala som si peach ice tea a tá chuť sa nedá ani opísať, je prostre úžasný! :)
  Obrovská spokojnosť, určite objednám zasa : )
 6. 100%

  Michal

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 79

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborná chuť
  Skvelý kreatín, ktorý vás dokáže dokonale nabudiť počas tréningu a dodá taktiež potrebnú silu a energiu. Odporúčam hlavne melónovú príchuť :)
 7. 100%

  Havranik

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Najlepší kreatín
  Mal som viacero kreatinov od rôznych značiek ale žiadny nemal účinky ako Cre7in. Chuť a rozpustnosť je len veľkým bonusom. Určite odporúčam.
 8. 100%

  Michal

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 12

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Perfektné
  Broskyňa a ľadový čaj je veľmi dobrý. Pijem ho pred tréningom alebo po ňom. Treba sa však vždy dobe hydratovať!
 9. 100%

  Stano

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Crea7in bez príchute
  Bolo by by vhodné keby ste vytvorili tento creatín bez príchute. Lebo keď to chcem kombinovať s pred tréningovkou tak aby sa mi chute nebili. Skúste prosím.
 10. 100%

  Michaela

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 4

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborná chut
  Výborná chuť a rozpustnosť, po použití žiadne problémy

Položky 1 až 10 z celkového počtu 63

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Crea7in - GymBeam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Vyrobené v
EU
Bez plastového obalu
nie
Výška
15.50 cm
Šírka
9.00 cm
Dĺžka
9.00 cm
Brutto váha
0.41 kg
Skupina príchute
ovocie
Počet kusov v balení
6 ks
Počet kusov na palete
924 ks
Netto váha
0.30 kg
EAN
8588007275420
Bez umelých sladidiel
nie
Štítky produktu
Vegan
Bez GMO
áno
BIO
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
práškový
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Crea7in - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Kreatín Crea7in - GymBeam

1. Otázka:
Možem kombinovat ?

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Crea7in a true whey?
Popripade aj L-Carnitne?
Odpoveď:
Andrea

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Produkty môžete pokojne kombinovať
2. Otázka:
Silica gel

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Hey boyz, mohli by ste mi povedať čo s tým silica gélom ktorý sa nachádza vo vnútri kreatínu?
Odpoveď:
Silica gel

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, ide o protizvlhčujúcu látku, aby Vám kreatín nezhrudkavel. Prosím nekonzumujte to.
3. Otázka:
Kombinácia produktov

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň môžem tento produkt kombinovať s proteínov True whey gym beam a Lipo 6 Black Ultra Concentrate?
Keďže potrebujem zhodiť cca 10kg a mam pocit ze pri redukcii hmotnosti a menšiemu príjmu stravy mi ubuda energia a sila.
Ďakujem
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Pri redukcií odporúčame zvoliť nasledovné: proteín Pure Iso Whey - protein bez cukru, Lipo 6, a ako náhradu za kreatín môžete zvoliť taurín.
4. Otázka:
Dávkovanie

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry deň , chcel by som sa vas opytat z akeho dôvodu tam je davkovanie(10g) 2krát vačsie ako zvyčajne , pri inych kreatinoch pišu na 90% 5gramov denne.
Odpoveď:
Dávkovanie

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Tento produkt obsahuje zmes 7 foriem kreatínov spolu s ďalšími prídavnými látkami, práve preto je dávka vyššia.
5. Otázka:
Kreatín

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Aké sú prestávky v užívaní?
Odpoveď:
Kreatín

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Odporúčame po trojtýždňovom užívaní si dať aspoň týždeň pauzu, kvôli lepšej regenerácií.

Položky 1 až 5 z celkového počtu 13

Stránka

Michael Jordan: Jeden z najlepších basketbalistov všetkých čias, ktorého hra doslova brala dych

Kto je najlepším basketbalistom všetkých čias? No predsa fenomenálny Michael Jordan, na ktorého pestrú kariéru sa pozrieme v dnešnom článku.

Brandon Curry: Milionár, odporca rutiny a Mr. Olympia 2019

Mr. Olympia Brandon Curry je talentovaný bodybuilder, ktorý má na konte viacero úspechov. Čo všetko im predchádzalo sa dozviete v našom článku.

Flex Wheeler - legenda kulturistiky, ktorú nezlomila choroba obličiek ani amputácia nohy

Šampión Flex Wheeler má za sebou úžasnú cestu plnú slávy, ale aj tvrdých pádov. Pozrite sa s nami na život tejto legendy.

Mike Tyson: Legenda boxu, ktorej rekord v ringu zrejme nikto neprekoná

Život legendy Mika Tysona bol ako z filmu. Poďte sa s nami pozrieť na vzostup a pád boxera, ktorého rekord z ringu zrejme zostane neprekonaný.

Položky 1 až 34 z celkového počtu 34