Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Crea7in - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
94 %

Kreatín Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento super kreatínový vzorec zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom, zlepší regeneráciu, zotavovanie a vytrvalosť. Je posilnený o aminokyselinu L-Citrulín, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu arginínu, ornitínu a syntézu NO, a preto rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť.

 
Špeciálna cena   9,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Crea7in - viaczložkový kreatín, ktorý tvorí super koncentrovaný vzorec až 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie sily a rast svalovej hmoty

Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý tvorí super koncentrovaný vzorec až 7 osvedčených druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily1 a rastu svalovej hmoty2. Tento multikreatínový komplex zvyšuje úroveň kreatínu vo svaloch3 vďaka zlepšenej absorpcii a lepšej biologickej dostupnosti. Je posilnený o účinky aminokyseliny L-Citrulín, ktorá je dôležitým zásobným zdrojom bunkového L-arginínu a rýchly zdroj oxidu dusnatého. Prirodzene zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a teda aj syntézu NO4. Vďaka tomu veľmi rýchlo prekrví sval5, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť6. 

  crea7in kreatín komplex gymbeam

 

Crea7in využíva technológiu multi zdrojov, čo zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom a zvýši ich schopnosť regenerovať adenosintrifosfát (ATP). ATP je primárnym zdrojom anaeróbnej energie a počas intentívneho tréningu sa rýchlo vyčerpáva. Výsledkom je únava a svalové zlyhanie. Vtedy prichádza na rad Cre7in so svojimi výkonnými molekulami, ktoré sa menia do molekúl nazývaných kreatínfosfát, ktorý slúži ako zásobník pre regeneráciu ATP. Crea7in preto pomáha rýchlejšiemu zotaveniu medzi sériami. Táto zmes kreatínov pomôže svalom dostať sa do anabolického stavu aj po náročnom tréningu, čím podporí opravu poškodeného tkaniva. Kombinácia týchto zložiek dopĺňa unaveným svalom živiny a štartuje proces obnovy svalov. To má za následok nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily. Navyše podporuje explozívnu energiu a celkový výkon7. Ak chcete zlepšiť svoj športový výkon, vytrvalosť, silu a svalový rast, Crea7in je tá správna voľba.

 

Crea7in komplex a jeho hlavné zložky:

 • Mikronizovaný kreatín monohydrát
 • Pufrovaný kreatín monohydrát
 • Kreatín fosfát
 • Kreatín citrát
 • Kreatín pyruvát
 • Kreatín hydrochlorid (HCL)
 • Kreatín malát
 • L-Citrulín
 

Crea7in a jeho výhody

 • komplex až 7 druhov kreatínu
 • super koncentrovaná kreatínová formula
 • podporuje rast svalovej hmoty a zvyšovanie sily
 • urýchľuje zotavenie svalov a regeneráciu
 • potláča svalovú únavu
 • zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť
 • nemá vedľajšie účinky, ako nadúvanie
 • nevyžaduje nasycovaciu fázu
 

Zloženie

Príchuť lemon lime : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (beta karotén E160a, indigotin E132).

Príchuť sour green apple : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (beta karotén E160a, indigotin E132).

Príchuť peach ice tea : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (karamel E150).

Príchuť watermelon : dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (betanin E162).

 

Dávkovanie

Odporúčame zmiešať 2 odmerky (10 g) produktu s 250 ml studenej vody a konzumovať 1 alebo 2 dávky denne medzi jedlami. V tréningové dni užívajte 1 dávku 30 minút pred alebo počas vášho tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (10 g)
Energetická hodnota97 kJ / 23 kcal
Tuky0 g
 z toho nasýtené tuky0 g
Sacharidy4 g
 z toho cukry2 g
 z toho škrob0,4 g
Bielkoviny0,06 g
Soľ0,001 g
Mikronizovaný kreatín monohydrát1000 mg
Pufrovaný kreatín monohydrát1000 mg
Kreatín fosfát1000 mg
Kreatín citrát500 mg
Kreatín pyruvát500 mg
Kreatín hydrochlorid500 mg
Tri-kreatín malát300 mg
Alfa-ketoglutarát vápenatý100 mg
Dextróza1,6 g
Maltodextrín1,6 g
Fruktóza0,4 g
Waxy maizetm (modifikovaný škrob)0,4 g
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa100 mg
 z toho ginsenoid0,8 mg
L-citrulín DL-malát (1:1)100 mg
 z toho L-citrulín56 mg

 

Upozornenie

Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí v dobre uzavretom obale pri teplote 5-30˚C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Crea7in - GymBeam

Globálne hodnotenie produktu

94%
94%
Priemer z 220 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

93.6 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
50 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
15 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Moderny kreatin ktory chuti skvelo a okrem kreatinu obsahuje dalsie vitaminy a bcaa, po uziti ziadne problemy , dakujem

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
20 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
33 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
po tomto creatine som sa nechutne vyhádzal a efekt bol len priemerny, musel som ho vysadiť ,ziadne zazraky, chuťovo fajn, ale výsledky užívania kreatínu priemerné,zamna velké mínus, u žiadnej inej značky sa mi to nestalo, aby som sa takto vyhádzal, zbytocne vyhodené peniaze, za lacnejsie si zozeniete kvalitný creapure kreatin

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Kreatín Crea7in - GymBeam

 1. 100%

  Stano

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Crea7in bez príchute
  Bolo by by vhodné keby ste vytvorili tento creatín bez príchute. Lebo keď to chcem kombinovať s pred tréningovkou tak aby sa mi chute nebili. Skúste prosím.
 2. 20%

  TheRealFranT

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Chlapci, ak si myslíte, že z tohto priberiete a budete dvíhať planéty, tak vás sklamem, predražená malinovečka, investujte do stravy a kvalitných doplnkov, toto tu je čisty BS. :) Čauko.
  0/5
 3. 100%

  Michaela

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 4

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Výborná chut
  Výborná chuť a rozpustnosť, po použití žiadne problémy
 4. 100%

  Jakub

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 106

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Jedným slovom chuťovka
  Ak už mám dosť kreatínu monohydrátu, tak volím túto alternatívu. Kreatín pijem i počas tréningu, nezaťažuje mi žalúdok a je to naozaj chuťovka. Silovo idem hore. Dvíham pomerne ťažké váhy a cítim sa ako superman. Určite odporúčam :)
 5. 100%

  Filip

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 4

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Jeden z najlepších kreatínov
  Odkedy som ho kúpil mám pocit, že výsledky sa aj reálne dostavili.
  Príchuť broskyňa je výborná.
 6. 100%

  Kon

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  V pohode
  Chuť výborna, celkom prirodzená. Škoda, že v príchutiach jablko, limetka sú použité umelé farbivá, preto som zvolil zvyšné 2 príchute. Či mi nejako tento kreatín (aj ostatné) ovlpyvnili nejako tréning, ťažko povedať. Ak máte peniaze nazvyš, kľudne si kúpte, ale kreatín rozhodne nie je nevyhnutný.
 7. 100%

  František

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 5

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Dobrý suplement, stojí za vyskúšanie
  Z hľadiska chuti ma tento produkt veľmi príjemne prekvapil. Nakoľko ide o kombináciu rôznych druhov kreatínu, ktoré zvyknú byť samostatne dosť odporné ( kyslé, horké, "pieskovité" ) je tento kombinovaný produkt veľmi príjemný. Dokonca nie je cítiť žiadne tuhšie zložky, čo znamená, že sa úplne rozpúšťa a to je veľké PLUS.
  Účinok bude bádateľný asi až časom, avšak u mňa takmer okamžite zafungoval tým, že vo mne drží vodu, čo mi na váhe pridalo v priebehu zopár dní cca 5% váhy.
  Rozhodne sa oplatí vyskúšať :)
 8. 100%

  Michal

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 10

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  skvele
  Osviezujuca chut
  Dobra rozpustnost,nezanechava pocit pevnych castic
  väčšia sila a aj dlhšia výdrž

  Nemá nežiaduce účinku akné teda aspon umna nie
 9. 100%

  Lenka

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 3

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Objednala som si peach ice tea a tá chuť sa nedá ani opísať, je prostre úžasný! :)
  Obrovská spokojnosť, určite objednám zasa : )
 10. 100%

  Štefan

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 2

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Užitočny produkt
  Je to moderný kreatín chuťovo vyvýšený nad ostatné kreatíny po užití som nemal problémy zaznemal som požadované účinky v rýchlej dobe je to jedinečný produkt odporúčam zasadiť do suplementacie

Položky 1 až 10 z celkového počtu 64

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Crea7in - GymBeam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Distribútor
28
EAN
8588007275420
Výška
15.50 cm
Šírka
9.00 cm
Dĺžka
9.00 cm
Brutto váha
0.41 kg
Skupina príchute
ovocie
Počet kusov v balení
6 ks
Počet kusov na palete
924 ks
Netto váha
0.30 kg
Bez plastového obalu
nie
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Bez umelých sladidiel
nie
Bez GMO
áno
Bio
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
práškový
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Crea7in - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Kreatín Crea7in - GymBeam

1. Otázka:
Možem kombinovat ?

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Crea7in a true whey?
Popripade aj L-Carnitne?
Odpoveď:
Andrea

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Produkty môžete pokojne kombinovať
2. Otázka:
Silica gel

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Hey boyz, mohli by ste mi povedať čo s tým silica gélom ktorý sa nachádza vo vnútri kreatínu?
Odpoveď:
Silica gel

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, ide o protizvlhčujúcu látku, aby Vám kreatín nezhrudkavel. Prosím nekonzumujte to.
3. Otázka:
Kombinácia produktov

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň môžem tento produkt kombinovať s proteínov True whey gym beam a Lipo 6 Black Ultra Concentrate?
Keďže potrebujem zhodiť cca 10kg a mam pocit ze pri redukcii hmotnosti a menšiemu príjmu stravy mi ubuda energia a sila.
Ďakujem
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Pri redukcií odporúčame zvoliť nasledovné: proteín Pure Iso Whey - protein bez cukru, Lipo 6, a ako náhradu za kreatín môžete zvoliť taurín.
4. Otázka:
Dávkovanie

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry deň , chcel by som sa vas opytat z akeho dôvodu tam je davkovanie(10g) 2krát vačsie ako zvyčajne , pri inych kreatinoch pišu na 90% 5gramov denne.
Odpoveď:
Dávkovanie

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Tento produkt obsahuje zmes 7 foriem kreatínov spolu s ďalšími prídavnými látkami, práve preto je dávka vyššia.
5. Otázka:
Kreatín

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Aké sú prestávky v užívaní?
Odpoveď:
Kreatín

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Odporúčame po trojtýždňovom užívaní si dať aspoň týždeň pauzu, kvôli lepšej regenerácií.

Položky 1 až 5 z celkového počtu 13

Stránka