Inozín - GymBeam

Inozín zlepšuje využitie kyslíka pri záťaži a jeho zásobovaní do svalov. Podporuje energetickú stimuláciu, napomáha odstraňovať únavu, podporuje činnosť srdca pri výkone a podporuje psychickú aktivitu. Tento produkt je vyhľadávaný športovcami, ktorí sa zameriavajú na vytrvalostné alebo silové športy.

Inozín môže prispieť k lepšiemu využitiu kyslíka, a tým aj k lepším výkonom

Inozín je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele. Okrem toho ju však nájdeme aj v červenom a bielom mäse, kde je zodpovedná za ich špecifickú chuť. Svojou štruktúrou sa podobá adenozínu, ktorý je súčasťou ATP (okamžitý zdroj energie). Inozín je známy tým, že môže prispieť k lepšej využiteľnosti kyslíka a jeho transportu k pracujúcim svalom. To by mohlo v konečnom dôsledku tiež zlepšiť váš výkon. Aj preto sa inozín radí medzi účinné predtréningovky, ktoré používajú siloví aj vytrvalostní športovci. V zložení nenájdete žiadny stimulant, a tak ho môžete používať aj pred tréningom vo večerných hodinách bez toho, aby ste negatívne ovplyvnili následný spánok. Jednou dávkou doplníte 1000 mg tejto účinnej látky. Tá je navyše vo forme praktických kapsúl, ktoré môžete mať vždy po ruke.

Inozín a jeho výhody

• látka, ktorá sa prirodzene nachádza v tele
  • používa sa ako predtréningovka na zlepšenie športového výkonu
  • štruktúrou sa podobá adenozínu
  • môže pomôcť s lepšou využiteľnosťou kyslíka
  • ideálny pre silových aj vytrvalostných športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoje výsledky
  • je vo forme praktických kapsúl

Inozín, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu 1-2-krát denne.

Nutričné hodnoty2 kapsule
Inozín  1000 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Predtréningové stimulanty
Vegetariánsky nie
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Predtréningové stimulanty

Recenzie od zákazníkov Inozín - GymBeam
Prezeráte si:Inozín - GymBeam

Produkt používam na celkové zlepšenie fyzickej kondície a tiež na namáhavé vytrvalostné tréningy, pri ktorých rýchlo dýcham, napr. v 80. rokoch pri dlhodobom behu. Na zlepšenie prísunu kyslíka do zaťažených svalov je tento produkt podľa môjho názoru skutočne efektívny, pozorujem výrazný pokles spaľovania svalov. Pri dlhodobejšej činnosti som zaznamenal aj vyššiu výbušnosť, preto tento výrobok odporúčam aj pri rôznych súťažných športoch. Používam ho asi 30 minút pred tréningom. Ak výkon trvá viac ako 90 minút, beriem ho aj počas záťaže. Z vlastnej skúsenosti som prišiel nato, že ak ho neužívam každý deň, v takom prípade sa účinnosť môže znížiť.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 12,95 € 9,95 €
Kombinácia s tribulusom
Dobrý večer.. Prosím Vás, chcel by som sa opýtať ci môžem tento produkt kombinovať aj s tribulusom.. Za odpoveď vopred ďakujem
Kombinácia s tribulusom
Dobrý deň, pokojne môžete produkty kombinovať podľa odporúčaného dávkovania.