Recenzie - ZERO SIRUP biela čokoláda - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

ZERO SIRUP biela čokoláda je bez cukru, s nízkym obsahom tuku a pritom si vás dokáže získať svojou sladkou chuťou s nádychom bielej čokolády. V 100 ml má len 19 kcal, a tak je vhodný ako súčasť nízkoenergetickej diéty. Skvele dochutí lívance, palacinky, raňajkové kaše aj dezerty.

Nie je na sklade
Očakávame: 29. 5. 2026
Predpokladaná cena  4,95 €

Upozorníme vás emailom:

Popis
Detail produktu
Laboratórne testy
Recenzie

ZERO SIRUP biela čokoláda - GymBeam

3.8
Priemer z 436 hodnotení
(239 hodnotení)
(48 hodnotení)
(48 hodnotení)
(32 hodnotení)
(66 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Väčšina zákazníkov je s týmto bieločokoládovým sirupom veľmi spokojná. Recenzie opakovane spomínajú príjemnú, sladkú chuť a že sa dobre hodí na dochutenie kaše, skyr alebo jogurt, proteínových lievancov a dezertov. Mnohým tiež vyhovuje nulový obsah cukru a aspekt vhodný pre diétu. Menšia časť ho však považuje za príliš riedky a niektorí opisujú umelú alebo chemickú chuť a viacerí uvádzajú, že v skutočnosti nechutí ako biela čokoláda.

  • Príjemná sladká chuť
    |
  • Vhodný do diétneho receptu
    |
  • Skvelý na lievance
    |
  • Dobrý k jogurtu
    |
  • Príjemná aróma
    |
  • Zaujímavý bielo-čokoládový vibe

Vygenerované pomocou AI z 436 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Veronika

Overený nákup
Biela čokoláda mi chutí zatiaľ najviac, prvé balenie som vzala na skúšku aj napriek nie veľmi dobrým recenziám a prekvapila... len sa po mi zaprášilo, je príjemne sladká a žiadnu chémiu v nej necítim,
Najprínosnejšia kritická recenzia

Nikos

Neoverený nákup
nič spoločné s bielou čokoládou, textúra je veľmi tekutá a chuť je neuveriteľná
Recenzie slovenské (99)
Overené nákupy (341)
Pozitívne (335)
Negatívne (99)
Recenzie v ostatných krajinách (337)
  • Magdi

    Neoverený nákup

    1. mája 2018

    chutné :)
    ja som tiez velky fanusik bielej cokolady :) som rada, ze niekto vymyslel takyto chutny bezkaloricky sirup :) podla mna je taky chutny
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Simona

    Neoverený nákup

    28. apríla 2018

    Nie je bezlepkovy!
    Ak mate intoleranciu na lepok, tak urcite nie. Ja som vyskusala a po chvili mi zacalo byt zle - priznaky ze obsahuje lepok.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tami

    Neoverený nákup

    28. apríla 2018

    Vynikajuci
    Chuti úplne ako biela čokoláda. Nič umelé. Odporúčam! :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Katus

    Neoverený nákup

    25. apríla 2018

    Milujem bielu čokoládu
    Keďže mám veľmi rada bielu čokoládu, mám rada aj tento bezkalorický sirup. Konečne bez cukru. Nakoniec som to zjedol s palacinkami. Bolo to božské.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Otázky
    Variácie produktu
    Blog

    Zákazníci si tiež dokúpili