Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

100 %

Bezkalorická omáčka Sweet Chilli je mimoriadne chutný sauce, s ktorým sa nemusíte obávať, že zhrešíte. Dodá pikantnú chuť vašim obľúbeným jedlám - hodí sa k rôznym cestovinám i ku všetkým druhom mäsa.

Špeciálna cena 2,95 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Bezkalorická omáčka Sweet Chilli vám výborne poslúži v kuchyni, navyše je bez cukru, tuku a lepku

Bezkalorická omáčka Sweet Chilli neobsahuje žiadne kalórie, cukor, ani tuk. Vďaka nej si dokážete bez problémov udržať svoj denný kalorický príjem v norme. Ocenia ju aj celiatici, pretože je bezlepková. Omáčka Sweet Chilli dodá pikantnú chuť vašim obľúbeným jedlám, ako sú lasagne, špagety, panini či mleté mäso.

Omáčkou Sweet Chilli určite nič nepokazíte, ani keď si ňou ochutíte toasty či sendviče.

Bezkalorická omáčka Sweet Chilli a jej výhody

• chutná omáčka bez kalórií
  • neobsahuje žiaden tuk
  • je bez cukru
  • je bezlepková
  • je vhodná pre vegetariánov a vegánov
  • je vhodná do diéty

Voda, liehový ocot, paradajková pasta 8%, zahusťovadlá (citrusová vláknina, xantánová guma E415), soľ, sladidlo (sukralóza E955), regulátor kyslosti (kyselina citrónová E330), konzervačná látka (sorban draselný E202), výťažky z korenia, korenie (obahuje chilli).

Užívajte ako klasickú omáčku. Pred použitím pretrepte.

Nutričné hodnoty100 ml
Energetická hodnota 57 kJ / 14 kcal
Tuky < 0,1 g
    z toho nasýtené tuky < 0,1 g
Sacharidy 2,3 g
   z toho cukry < 0,9 g
 Vláknina 1,8 g
Soľ 1,2 g

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do jedného mesiaca.

Alergény: Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z ingrediencií v zložení. Môže obsahovať mlieko, sóju, horčicu a zeler. Obsahuje sladidlo.

Recenzie od zákazníkov

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

7 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Tak táto novinka ma úplne dostala. Mám asi všetky bezkalorické omáčky od GymBeamu (všetky sú super) ale táto je úplne top! Mám veľmi rada príchuť sweet chilli a dlho mi chýbalo na trhu niečo takéto, bez zbytočného množstva kalórií. Aktuálne sa pokúšam schudnúť a je veľmi ťažké dodržať kalorický deficit, keď už neviem čo mám variť. Omáčka chutí úžasne, je sladká a jemne pikantná, ale kto chce viac chilli, tak si dodá. Kombinujem ju aj s cedstovinami slim pasta a som veľmi, veľmi spokojná. Ďakujem GymBeam za túto omáčku :)

Všetky recenzie Bezkalorická omáčka Sweet Chilli 350 ml - GymBeam

1. 100%

Jana

Zákaznicke body: 463

mňam
  2. 100%

Nikoleta

Zákaznicke body: 2

Odporúča
    Láska na prvý chuťový pohárik
    Vyhovujúca vo všetkých smeroch. :-)
  3. 100%

Ladislav

Zákaznicke body: 101

sweet chilli omacka
    Ďalšia z rady bezkalorických omáčok od GymBeamu. Na túto omáčku som dlho čakal a tajne veril, že si v GymBeame uvedomia nevyhnutnosť tejto skvelej omáčky. Veľké očakávania sa naplnili a bol som nadšený, skvelá konzistencia, sladko pikantná chuť avšak na môj vkus až príliš sladká. Uvítal by som viac pikantnejšiu chuť, no omáčka určite nesklamala. Slabý článok tejto omáčky je fľaša respektíve otvor. Po stlačení neviem dávkovať potrebné množstvo omáčky, vždy vytlačím väčšie množstvo a to je problém, pretože to pokazí chuť jedla. Taktiež kvôli tomu miniem viac omáčky, preto by bolo vhodnejšie urobiť väčší objem, alebo opraviť fľašu. Inak je to top omáčka za skvelú cenu a nie je čo vytknúť.
  4. 100%

Nika

výborná
    Veľmi dobrá chuť, ani nie je veľmi pikantná ako niektoré sweet chilli omáčky. Určite ešte objednám
  5. 100%

Mirka

Odporúča
    Treba si zvyknúť na chuť, no pre mňa úplná Topka, milujem túto omáčku
  6. 100%

Zuzana

Zákaznicke body: 10

Mega
    Toto je fakt mega, presne ako klasická sweet chilli omáčka, dávam si ju k mäsu, do šalátov, čistá fantázia. Super
Prezeráte si:Bezkalorická omáčka Sweet Chilli 350 ml - GymBeam
14.50 cm
Hlavná kategória

Bezkalorická omáčka Sweet Chilli 350 ml - GymBeam

Fitness recept: Poké bowl s ryžou a tuniakom

Pripravte si kúsok exotiky u vás doma a vyskúšajte tradičný havajský recept na poké bowl s čerstvou zeleninou, ryžou a tuniakom. Delikátny farebný pokrm, ktorý dodá potrebnú energiu, dostatok živín a navyše skvele chutí!

Fitness recept: Rýchle jarné zeleninové závitky s krevetami

Patrí kuchyňa ďalekého východu medzi vaše obľúbené? Potom si nenechajte ujsť exotický recept na jarné zeleninové závitky s krevetami a sladkou čili omáčkou. Čerstvé suroviny a nenáročná príprava sú len začiatkom výhod tejto delikatesy. Presvedčte sa sami!

Fitness recept: Vegan burger, v ktorom cícer nahradil mäso

Pripravte si lahodný burger s dochrumkava prepečenými cícerovými plackami, ktorý poteší vašu gurmánsku stránku. Tento zdravý recept je ideálny aj pre fanúšikov vegánskej stravy!

Fitness recept: Skladaný tortilla wrap

Zaregistrovali ste trend sociálnych sietí - tortilla wrap? Ani my sme si nemohli nechať ujsť prípravu tohto úžasne jednoduchého a tak chutného jedla! Poďme na to!

Položky 1 až 12 z celkového počtu 12