Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

BCAA Instant sú instantné BCAA aminokyseliny v pomere 4:1:1, ktoré chránia, regenerujú svalovú hmotu a majú antikatabolické účinky. Sú vyrobené šetrnou metódou fermentácie bez chemikálií. BCAA Instant sa skvelo rozpúšťajú vo vode, nepenia a majú fantastické príchute! Vhodné aj pre vegánov a vegetariánov.

Cena od:

Cena od: 9,95

Skladom bude Vám doručené 25.10.2016 (Utorok)

250 gunflavored14,95 €9,95 €
250 gblackcurrant14,95 €9,95 €
250 glemon lime14,95 €9,95 €
250 gwatermelon14,95 €9,95 €
250 gcola14,95 €9,95 €
500 gwatermelon19,95 €16,95 €
500 gblackcurrant19,95 €16,95 €
500 gunflavored19,95 €16,95 €
500 glemon lime19,95 €16,95 €
500 gcola19,95 €16,95 €
BaleniePríchuťPôvodná cenaVaša cena
 

BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantná regenerácia vo fantastických príchutiach

Bcaa Instant sú instantné BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, L-leucín, L-izoleucín a valín, vytvorené procesom fermentácie (kvasenia) v optimálnom pomere 4:1:1. Tieto esenciálne aminokyseliny nedokáže telo syntetizovať, a preto musia byť prijaté zo stravy alebo formou výživových doplnkov. Podporujú ochranu a tvorbu svalovej hmoty, šetria svalový glykogén, až niekoľkonásobne zvyšujú sentézu čistej svalovej hmoty a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej vo svaloch. To má za následok rast sily a garantuje maximálnu efektívnosť pri ochrane svalov počas a po tréningu, pri strese, diétach. Podaním Bcaa Instant aj po najnáročnejšom tréningu zlepšuje regeneráciu svalov a zvyšuje pozitívnu dusíkovú bilanciu organizmu. Navyše, zvyšujú vylučovanie rastového hormónu.

 

BCAA INSTANT Fermentované BCAA 4:1:1

 

BCAA Instant sú fermentované BCAA, vyrobené šetrnou metódou, ktorá nevyužíva chemikálie a spracovanie pri vysokých teplotách. Pochádzajú z rastlinných surovín, vďaka čomu sú vhodné pre vegetariánov a vegánov. Výsledkom fermentácie je vyššia kvalita, BCAA bez alergénov a účinnejšie aminokyseliny. Sú v pomere 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín a L-valín), takže obsahujú až 4-krát vyššiu dávku leucínu, aminokyseliny z BCAA, ktorá má najsilnejšie anabolické účinky. Tieto fermentované BCAA sú skvele rozpustné vo vode, nepenia a nájdete ich vo fantastických príchutiach!

 

BCAA sú nevyhnutné a nenahraditeľné hlavne vtedy, keď sa telo dostáva do kritických situácii, ako je napríklad diéta s nízkym obsahom sacharidov v kombinácii s náročnými tréningmi. Pri redukčných diétach ho odporúčame kombinovať so spaľovačom tuku, napríklad s karnitínom, ktorý sa stará o spaľovanie a BCAA zatiaľ chráni svalovú hmotu. 

 

BCAA Instant a ich výhody

 • sú v instantnej vo vode rozpustnej forme
 • nepenia a ľahko sa rozmiešavajú
 • sú fermentované, vyrobené šetrnou metódou
 • BCAA v optimálnom pomere 4:1:1
 • majú vysokú dávku L-leucínu, najsilnejšej anabolickej aminokyseliny
 • obsahujú až 6 g BCAA
 • čisté BCAA
 • majú fantastické príchute a úžasnú chuť
 

BCAA Instant 4:1:1 fermentované BCAA


Čo sú to fermentované BCAA?

Nie všetky BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú si rovné. Nie len z hľadiska pomeru zložiek (leucín, izoleucín a valín), ale aj z hľadiska kvality samotných aminokyselín. Existuje viacero spôsobov, ako produkovať aminokyseliny a najbežnejšiou metódou je nešetrná extrakcia kyseliny zo živočíšnych produktov. Tento proces, ktorý v sebe zahŕňa niekoľkohodinovú hydrolýzu, používa vysoké teploty a silné kyseliny, vytvára hydrolyzáty aminokyselín, ktoré sú neskôr filtrované, sušené a rafinované, aby boli vhodné pre ľudskú spotrebu. To je najpopulárnejší spôsob produkcie aminokyselín, avšak môže vytvoriť produkt, ktorý obsahuje alergény.

 

Druhý spôsob produkcie aminokyselín, ktorý nie je až natoľko častý, pretože je drahší, sa vykonáva pomocou fermentácie kultúr vo farmaceutickom laboratóriu. V tomto procese sa nevyužívajú žiadne živočíšne produkty ako východiskové materiály, žiadne chemikálie a ani spracovanie pri vysokých teplotách. Výsledkom je vyššia kvalita, BCAA bez alergénov a účinnejšie aminokyseliny.

 

Prečo užívať BCAA Instant?

Vetvené aminokyseliny, L-leucín, L-izoleucín a L-valín, tvoria dôležitú časť všetkých aminokyselín, ktoré sú súčasťou svalového tkaniva. Vzhľadom k tomu, že intenzívny tréning alebo akákoľvek fyzická záťaž vyčerpáva energetické zásoby, ktoré sú tvorené glykogénom, nastupuje tvorba energie práve z týchto vetvených aminokyselín. Tomuto možno zabrániť podaním BCAA Instant, čo je pre športovcov, ako aj iných fyzicky zaťažovaných ľudí naozaj nevyhnutné. 

 

BCAA Instant 4:1:1 fermentované BCAA

 

Účinky BCAA Instant

 • zvyšujú kvalitu a množstvo svalovej hmoty,
 • obnovujú silu a urýchľujú regeneráciu,
 • zabraňujú katabolickým procesom,
 • pomáhajú zachovať zásoby glykogénu,
 • regulujú hladinu cukru v krvi,
 • podporujú novotvorbu svalovej hmoty,
 • chránia svalovú hmotu pred poškodením počas náročného fyzického výkonu,
 • chránia svalovú hmotu pred devastáciou v priebehu znižovania hmotnosti,
 • poskytujú dostatok voľných vetvených aminokyselín pre tvrdý tréning,
 • zvyšujú absolútnu silu,
 • spaľujú tuk a redukujú nadváhu.

 

Pre koho sú určené?

Instantné BCAA sú určené pre športovcov a športovkyne, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí trpia nedostatočným príjmom bielkovín, pre ľudí, ktorí sú akokoľvek fyzicky zaťažovaní a chcú zaistiť dokonalú regeneráciu a obnovu svalovej hmoty, prípadne pre tých, ktorí sa rozhodli redukovať telesnú váhu prostredníctvom zníženia príjmu potravy a zvýšenou fyzickou aktivitou. 

 

Zloženie BCAA bez príchute

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1.

 

Zloženie BCAA s príchuťou

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1,ochucovadlá, kyselina citrónová, sladidlo (sukralóza).

 

Dávkovanie

Pridajte 400 ml vody do šejkra. Potom pridajte 6 g BCAA, pretraste a môžete konzumovať. Pre optimálny úcinok užívajte 2-4 krát denne, a to pred tréningom, na tréningu, po tréningu alebo pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt BCAA Instant bez príchute

Nutričné hodnoty1 dávka
Energetická hodnota85 kJ / 20 kcal
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny6 g
Sodík0 g
Aminokyselinový profil
L-Leucín4000 mg
L-Valín1000 mg
L-Izoleucín1000 mg
 

Tabuľka nutričných hodnôt BCAA Instant s príchuťou

Nutričné hodnoty1 dávka
Energetická hodnota85 kJ / 20 kcal
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny5 g
Sodík0 g
Aminokyselinový profil
L-Leucín3334 mg
L-Valín833 mg
L-Izoleucín833 mg
 

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orieškov.

Recenzie od zákazníkov

odúporucam
Recenziu zaslal(a) longy dňa 18.10.2016
mal som dve prichute a to watermelon ktory je presladeny ale stale v norme a lime,ktora je prijemne kyslasta. Rozpustnost 100%na do 15min bez hrkania,nieto co vytknut. Ucinok porovnatelny s konkurenciou,pomer cena/kvalita primerany.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Príchuť
Recenziu zaslal(a) Jaro dňa 17.10.2016
Bcaa co sa tyka kvality slusne, co sa týka príchuti trosku umelina, ale istavama aj nadalej prinich kedze mi vyhovuje cena/kvalita, odcenil by som viac prichuti napr. Pomaranč :3 kedze som uz vyskusal vsetky najlepsia znich asi bola citron-limetka. Zatiaľ spokojny zo všetkým :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitka
Recenziu zaslal(a) David dňa 14.10.2016
Kvalitné BCAA, žiadny problém s rozpustnosťou a chuť je skvelá. Ja som si vybral lemon lime. Určite odporúčam aj iným zákazníkom a budem znova objednávať.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam
Recenziu zaslal(a) Dada dňa 14.10.2016
Doteraz som užívala len tabletovú verziu BCAA, ale po skúsenosti s touto formou sa k tabletám už nevrátim. Môžem len odporučiť. Nemusíte prehltat kopec veľkých tabliet a k tomu si ešte aj pochutíte na fajnom nápoji. Ja som mala príchuť ríbezla, a bola super.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Som spokojný
Recenziu zaslal(a) Miňo dňa 11.10.2016
Skvelá cena v porovnaní s BCAA od iných značkových predajcov. Prášok je oveľa jemnejši než ten, čo som dostal od iných značiek, a vo vode sa rozpusti oveľa lepšie. Všetky príchute su skvele ale mne najviac chutila príchuť watermelon. Skúšal som aj bez príchute a bolo to pod moje očakávania. Nič horšie som este nemal ale to sa dalo ocakavat.
Ochtené BCAA možem len odporučiť
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nic moc
Recenziu zaslal(a) mixer dňa 9.10.2016
strašná rozpustnosť,
jedna z najhorších akú som doteraz mal , príchuť melón chuti trochu umelinovo ,
funkciu ale splnajú (ale to vacsina BCAA )
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitne bcaa
Recenziu zaslal(a) Johny dňa 6.10.2016
Kvalitné a účinné BCAA za dobrú cenu, používame 5g 20min. pred a cca 10g hneď po trénnigu. Bolestivé svaly už nemávame po tvrdom trénnigu, celková výkonnosť išla hore. Druhý deň po trénnigu sa cítim fajn, zregenerovaný. Odporúčam mixovať v šejkri s 400ml vody. Inak produkt bez výhrad.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitne
Recenziu zaslal(a) Princess dňa 3.10.2016
BCAA-čka som si od vás objednala prvýkrát a bola som veľmi milo prekvapená chuťou, rozpustnosťou a aj účinkom. Vyskúšala som príchuť lemon lime ktorá pripomína citronadu. Chuťovo veľmi príjemná a osviežujúca, nevtieravá. Určite bude aj naďalej mojou súčasťou, keďže pri mojom aktívnom cvičení mi veľmi pomáha a môžem tento výrobok len ďalej odporučiť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 3.10.2016
Zatiaľ najlepšie BCAA . Rozpustnosť 100% a tá chuť je perfektná . Mám príchuť cola , ktorá je skvelá .Verím, že aj výsledky budú viditeľné v kombinácii so stravou a cvičením :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vrelo odporučam
Recenziu zaslal(a) Robert dňa 30.9.2016
Jedny z TOP bcaa aké som doteraz mal. Oproti iným veľká výhoda v chuti. Niektoré sa nedali takmer piť (otrasná chuť, až ma napínalo) avšak tieto bcaa (príchuť lemon lime) sú vynikajúce. Ja to riedim s pol litrom vody a pijem počas tréningu. Super osviežujúca chuť a navyše dodá silu a energiu počas celého cvičenia. Vrelo odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
najlepšie bcaa overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Frederik dňa 24.9.2016
tieto bcaa sú jedny z najchutnejších ktoré som kedy mal, popíjam si ich takmer celý deň, aj počas tréningu. Celkovo na 85kg vypijem cca 20g denne. Blackcurrant a lemon sú TOP ! jednoznačne odporúčam a nemyslím si, že nájdete lepšie bcaa za túto smiešnu sumu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
BCAA overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Marcel dňa 9.9.2016
Nemyslím si, že je blackcurrant sladká príchuť, oproti watermelon je to skôr kyslejšie čo pomáha osviežiť počas tréningu. S rozpustnosťou týchto BCAA som nikdy nemal problém, neviem či chalani nedokážu poriade potrepať svoje šejkre :D :D Inak kvalitné BCAA s najlepším pomerom cena/výkon. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nič moc
Recenziu zaslal(a) Marki dňa 31.8.2016
Z prichute cola ma napinalo hned po prvom ochutnani... je tam taká hnusná nasladnutá pachuť. Nechápem ako to niekto mohol prirovnať k normálnej cole.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Príliš sladký overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Lucia dňa 31.8.2016
Mám som príchuť čierna ríbezla..dnes mi prišli tak som hneď vyskúšala. Samotný prášok je dosť horký, ale vo vode tu horkosť necítim. V tej sú zas príliš sladké. A bohužiaľ aj po takmer hodine, navrchu ostávajú stále tie čo sa nerozpustili. Ale to sa dá len doliat vodou takže ak splnia účinok...nabudúce skúsim citrón limetka, snáď to nebude tak sladké
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 22.8.2016
Mal som už viac BCAA, aj tie od scitecu..ale tieto sú naj! Príchuť cola osvieži počas tréningu. Pridajte si sýtenú minerláku a máte klasickú colu. Účinok majú tiež dobrý..používal som ich v diéte keď som už proteín nemohol a pomohli. V jednej dávke obsahujú 5g bcaa a sladidlo sukralózu, ktorá je jedna z najlepších sladidiel. Celkovo som s nimi veľmi spokojný a preto vám ich odporúčam ako všetkým mojím známim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Maximálna spokojnosť  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Tomáš dňa 17.8.2016
Mne sa to rozpúšťa normálne
chuť je tiež v pohode ( na bcaa )
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Veľmi chutné
Recenziu zaslal(a) dominika dňa 15.8.2016
Príchuť cola veľmi dobrá, zmiešajte so sýtenou minerálkou a chuť bude rovanká ako pri klasickej cole. Rozpustnosť na 4:1:1 je dobrá, pri dávke 10g a viac stačí chvílu počkať, kým sa rozpustia. Príjemné počas tréningu. Účinok uvidíme po určitej dobe.
Kedysi by som nekúpila 2:1:1 za takúto cenu :D Odporúčam do diéty na potlačenie chuti na sladké.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Najchutnejšie BCAA v hre
Recenziu zaslal(a) mato dňa 8.8.2016
Nečakane asi najchutnejšie BCAA, ktoré som kedy mal! Skúšal som všetky ochutené verzie a ani jedna ma nesklamala, necítiť žiadnu umelú chuť. Používam pred (5g) a počas každého tréningu (10g). Lemon Lime najosviežujúce počas horúčav. Dokonca som ich používal aj počas turistiky. Regenerácia nastala oveľa skôr, svalovka nebola rovnaká ako pred ich užívaním.

Možno by sa mohli rýchlejšie rozpúšťať. Inak Super! Thumbs up :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojný overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Adam dňa 5.8.2016
Zloženie veľmi dobré a objednal som si príchuť watermelon čo ma tiež prekvapilo keďže necítiť žiadnu pachuť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Slabá rozpustnosť
Recenziu zaslal(a) Goro dňa 1.8.2016
Mám bez príchute, celkom sa dá ale rozpustnosť je veľmi slabá .... Myslel som, že mi to nebude tak vadiť, ale mýlil som sa! Nestačí to ani poriadne vyšejkovať v šejkri ... ale mam s tým trpezlivosť ... tak snáď budú aspoň tak dobre účinné, ako sa zle rozpúšťaju :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Sklamanie2
Recenziu zaslal(a) Maroš dňa 18.7.2016
Rozpustnosť hrozna, hrudky, už nekupim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
najlepsie :)
Recenziu zaslal(a) Majky dňa 17.7.2016
najlepsie BCAA ake som kedy mal po vsetkych strankach okrem rozpustnosti, ta je tiez ok ale az po minute...okamzite po rozsejkovani este nie...treba pockat...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
topka ! overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Milan dňa 21.6.2016
Perfektné bcaa, prichuť cola top na trhu v kuse by som to pil, lemon line osviežujuca na leto ideal. Rozpustnost na jednotku a učinok na jednotku. Top bcaa
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Janko dňa 17.6.2016
chuť super, cola v studenej vode je to najlepsie osviezenie, nahradza mi to sladkosti alebo aj klasicku kolu, lemon lime prijemne kysly, ked mas sladky protak prijeman zmena, rozpustnost 4/5, rozpustaju sa uplne ale len ak pocakate minutu a mate 5g v 500ml, cim silnejsia koncentracia tym tahsie sa rozpsutaju...efekt z nich citim. Cvicim este len 4 mesiace, cely cas ich berime a vidim velky efekt na svojom tele.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom dobré
Recenziu zaslal(a) Lenka dňa 13.6.2016
mám príchuť watermelon a tá mi po čase prišla až veľmi sladká, lemon-lime je príjemná osviežujúca. rozpúšťa sa troška horšie občas ostávajú hrudky ja osobne si to mixujem.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
OK overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Lenka dňa 8.6.2016
lemon lime - FAJN
watermelon - NA MOJ VKUS VELMI SLADKE

rozpustnost - horsia ako u inych no premixujem a je to v pohode.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nad ocakavanie
Recenziu zaslal(a) Tino dňa 31.5.2016
S rozpustnostou ziaden problem, chut lemon lime uplne super. Maximalna spokojnost. Napriek negativnym recenziam sa oplati vyskusat.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP!
Recenziu zaslal(a) Judita dňa 26.5.2016
Perfektný produkt, perfektný účinok a perfektná cena, rozpúštajú sa ľahko, chuť je skvela (lemon-lime), už okrem týchto BCAA ani iné nekúpim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Chuť - otras; Kvalita, cena - Fajn
Recenziu zaslal(a) Juraj dňa 23.5.2016
Aj vám ta chuť bez príchute chutí strašne horko? Je to asi najhoršie BCAA, ktoré som kedy kúpil čo sa týka chuti. Ani rozpustnosť nie je bohviečo. Ale čo sa týka ceny a zloženie je to fajn.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Sklamanie
Recenziu zaslal(a) Smajlik dňa 17.5.2016
Rozpustnosť vôbec nieje perfektná ako je v recenziách spomínané, robia sa hrudky a pokiaľ sa to rozpustí trvá to istý čas.
Objednala som si príchuť watermelon, vobec mi nechutil, strašne sladké a cítiť umelinu, hned som BCAA posunula ďalej.
Čo sta týka BCAA vraciam sa ku konkurenčnému výrobcovi, škoda.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Skvelé, odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Nikola dňa 5.5.2016
Veľmi skvelé a musím povedať, že aj kvalitné BCAA. Lemon lime chuťovo skvelý, osviežujúci, na leto ideálny. Rozpustnosť perfektná.
Z mojej strany, naozaj vydarený produkt!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
velka nespokojnosť
Recenziu zaslal(a) majo dňa 4.5.2016
Nie som veľmi náročný ale to že má výbornú rozpustnosť vôbec nie je pravda, trvá to strašne dlho a ešte sa mi nezdá zloženie pretože mám pocit že je tam veľa cukru. neviem kto tu pridáva tie recenzie ale pochybujem že sú to kupujúci !!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobra
Recenziu zaslal(a) sick dňa 27.4.2016
Sa mi zdaju az podozrivo moc dobre ,preco vobec necitim horkost? ako ostatne bcaa? dik
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super BCAA overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Walter dňa 26.4.2016
Veľmi kvalitné a chutné BCAA, vďaka cene môžem dodržať odporúčané množstvo 0,44g/kg váhy. Mám watermelon, takže palec hore
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam
Recenziu zaslal(a) Lukas dňa 22.4.2016
GymBem opäť nesklamal. Doručenie hneď na druhý deň ráno čo si veľmi cením. Chuť cola trochu umelá ale chutí mi viac ako rôzne iné príchute od iných výrobcov a nie je moc sladká čo je výhoda. Určite objednám od vás znova.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojny
Recenziu zaslal(a) spokojnost dňa 21.4.2016
Vyjadujem velku spokojnost. Par krat presejkujem a su rozpustene + vynikajuca chut. Super vydareny produkt.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalita overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Adrián dňa 20.4.2016
Kvalita za výbornú cenu ;) pred tréningom ochutené BCAA a po tréningu zmiešam BCAA bez príchute do proteínu :) rozpustnosť neriešim, lyžička do úst a zapijem vodou :) odporúčam ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) David dňa 20.4.2016
vyborna kupa, som s nimi maximalne spokojný, lepsie bcaa som asi ani nemal, rozpustnost lepsia nez scitec bcaa express, chut lepsia, aj cena lepsia :) u mna favorit lemon lime, fakt osviezujuce, melon trochu sladke, ale da sa.... zobral som si hned na prvykrat 1kg a nelutujem...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nic moc
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 20.4.2016
Instant BCAA? asi nie, chut nic moc. To si uz radsej priplatim a kupim si BCAA od nejakej znamenj značky.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) adam dňa 19.4.2016
chutne bcaa s dobrou rozpustnostou. velmi ma prekvapila chut. co sa tyka ucinnosti, tak to musi posudit telo :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Veľmi dobré overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Matej dňa 18.4.2016
Vodný melon fajna sladučká príchuť v diete záchrana ,zloženie rozpustnosť a cená je proste bombová a odporúčam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
naj bcaa
Recenziu zaslal(a) Mike dňa 17.4.2016
vystriedal som mnozstvo znaciek ale tieto fakt nemaju konkurenciu... maju lepsie vlastnosti aj ucinok ako omnoho drahsie bcaa... odporucam lemon lime take prijemne kysle a osviezujuce... :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spoko
Recenziu zaslal(a) Asfaque dňa 10.4.2016
Unflavored - účinok výborný ale tá chuť, radšej vylížem opicu ako mať ešte raz neochutené bcaačka v ústach :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Riči dňa 10.4.2016
Bol som veľmi prekvapený z chuti vodného melónu fakt lepšie som ešte nemal a to som toho už popil dosť. Zložením a chutovo jednoznačne 1čka v SR a ČR. Maximálna spokojnosť účinky vidno hneď regenerácia jak má byť
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vyborne!
Recenziu zaslal(a) Dominik dňa 30.3.2016
Vynikajúce bcaa, veľmi ma prekvapili. S rozpustnosťou nieje absolútne žiadny problém môžem ich piť okamžite po rozmiešaní s vodou v šejkri. Príchuť vodný melón - dal by som 12 z 10 bodov :D Vynikajúca, prirovnal by som ju k AminoX watermelon, len o niečo lepšie, nieje to také práškové, vedel by som to piť na litre :D Takže určite odporúčam tento produkt a kupujem aj nabudúce :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Výborné
Recenziu zaslal(a) Matej dňa 29.3.2016
Rozpustnosť výborná. Nerozumiem recenziám, ktoré tvrdia opak. Dal som do šejkra, zopárkrát zatriasol a po prášku neostalo ani zrnko. Chuť takisto dobrá. Pomer, kvalita a cena, jednoznačne bezkonkurenčná!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 28.3.2016
dnes mi prisli ,v 0,5l pohari som ich minutku miesal hned sa rozpustili,nechapem co tu pisete za sracky.vodny melon chuti super
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fantasticka chut overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 24.3.2016
chut je vynikajuca, ucinok zatial neviem urcit, ale doplnim, velmi lacne oproti ostatnym znackam.. rozpustnost neriesim kto mal v minulosti instatne bcaa vie, ze sa tazko rozpustaju a preto je lepsie nasypat davku do ust a zapit vodou...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
momentalne naj BCAA 4:1:1  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Denis dňa 22.3.2016
lepsie BCAA som este nemal... najprv som sa trochu zlakol lebo po rozmiesani vznikla hore pena, ktora sa uplne rozpustila asi az po minute, rozpustnost mile prekvapenie spokojnost...

zlozenie fakt bcaa, nie ako americke limonady amino x a spol kde mate 3 x viac farbiv a ochucovadiel ako ucinnych zloziek a aj tie su reznute nepotrebnými aminami ako taurin a glicin...

chut prijemna...mal som obe, limetak-citron asi naj bcaa ake som mal prijemne kysle, water melon sladky ale chutny...

som milo prekvapeny, velky progress firmy gym beam oproti predchadzajucim bcaa ktore boli tazko rozpusne...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOPKA!!!!
Recenziu zaslal(a) Staberny dňa 22.3.2016
Tak vážení a milí. Ľudia čo sem vypisujú stupidity o horkej chuti a zlej rozpustnosti zjavne ešte fakt nemali dočinenia so "zlým" produktom. Takýmto ľudom by som odporučil nejaké naturálne neinstantné bcaa alebo iné doplnky výživy, z ktorých vám vbehnú slzy do očí. Rozpustnosť je perfektná, len tu vyplakávate jaká je strašná. Ja už so poskúšal toľko vecí od všelikoho, že by sa vám ani nesnívalo o rozpustnosti keď to zapenilo tak, že mi otvorilo šejker...takže v skratke a objektívne vyzdvihujem tieto BCAA - čo sa týka príchute, rozpustnosti sú úplne najviac čo som kedy mal, čo sa týka kvality, ostáva mi len dúfať, že píšu pravdu a že ochutené ozaj obsahujú 83% BCAA :). Čo sa týka spoločnosti GYM BEAM - darčeky potešia vždy, dodanie bolo priam expresné a to som si to nechal poslať na poštu. Takže každému odporúčam, určite budú dobré aj pre fajnové papulky rozmaznané :) Takže neverte hejterom a skúste!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam, aj keď su nerozpustné !!
Recenziu zaslal(a) Ďurko dňa 21.3.2016
No a čo že sa horšie rozpušťajú, šak prinajhoršom vsypem do huby a zapijem... paradne BCAA, odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Natália dňa 3.3.2016
Skor by človek rozpustil kameň vo vode ako tieto BCAA :D všetko ostatné je v poriadku, plnia to čo majú, chuť naozaj dobrá, proste kvalitka, len sa musí dlhšie šejkovať/miešať no. Škoda tohoto, ale za mňa stále áno :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam...
Recenziu zaslal(a) tomikz27 dňa 16.2.2016
mne to celkom ide rozšejkovať.
chuť je trošku nahorklá, ale dobrá...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nesklamal
Recenziu zaslal(a) adrian23 dňa 7.2.2016
musim vyzvihnut chut, tropical fruit prijemne prekvapenie, vyborna chut, horkost minimalna, neda sa to porovnat s neochutenim bcaa... rozpustnost slaba ako pri vsetkych bcaa co som mal ale to je sila zvyku.. vrelo odporucam ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
50 na 50
Recenziu zaslal(a) Janči dňa 6.11.2015
Celkom v pohode BCAA chuť nič moc ale koli chuti som to nekupoval nejak mi to nevadí, cena prijatelná no rozpustnosť STRAŠNÁ doslova nejde to rozšejkovať nie to ešte v pohari rozmiešat keď si zabudnem šejker ... popracovat na týchto INSTANT bcaa a bude dobre.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporučam
Recenziu zaslal(a) johny dňa 23.10.2015
Bcaa su v pohode mam prichuť čerešňa mentol a mne to chuti ako každy ma inu chuť. Rozpustnosť je celkom dobra. Proste bomba bcaačka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Dobre bcaa za dobrú cenu overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ľubo dňa 17.9.2015
Podľa zloženia kvalitné bcaa s pre mňa prijatelnou príchuťou, rozpustnost veľmi slabá ale nieje problém po dopiti doliat vodu a dopit zvyšky, cenovo prijateľné balenie, nemám čo vytknúť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
som spokojná
Recenziu zaslal(a) Bea dňa 28.8.2015
nemám síce až tak moc s čím porovnať, okrem týchto BCAAčiek som zatiaľ vyskúšala len 1 a oproti tým sú tieto vynikajúce. mám príchuť čerešňa - mentol a mne to chutí tak osviežujúco. rozpustnosť áno je trochu slabšia ale dávam si ich do šejkra a potom nechám kus postáť a vtedy sa rozpustia dokonale. účinok tiež skvelý, svaly sa mi aj po namáhavom tréningu celkom slušne zregenerujú, takže dobré :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnost
Recenziu zaslal(a) Miska dňa 13.6.2015
Bcaa su naozaj chutne. Mam prichut tropical a nemam co vytknut... rozpustnost je v pohode... ale ja si to nechavam asi 20 minut rozpustit a potom su este lepsie !! Nemam co vytknut. Po cviceni som super zregenerovana a nemam na druhy den ziadny pocit unavenych svalov.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Splnenie ocakavani
Recenziu zaslal(a) Noro dňa 10.6.2015
Troska som sa bal ich objednat no nelutujem ze som ich zobral cena super aj v pomere mnozstvo/kvalita.Mam prichut tropocke ovocie a je super niesu sladke rychlo sa rozpustia.
Za mna aj co sa tyka rychlosti dodania a vybavenia objednavky mozem len odporucit.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
the best
Recenziu zaslal(a) Majo dňa 2.6.2015
Beriem ich pravidelne - tropické ovocie top po vsetkych strankach. Chut, penivost, ucinok, nieje im co vytknut ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Uvidíme overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Viliam dňa 6.5.2015
Dnes som si ich vyzdvihol a pijem prvú dávku akurát. Neskutočne horké, príchuť skoro ani necítim, ale asi moc vody som dal... Ale keď splnia účinok a dostaví sa očakávaní výsledok budem spokojný, plus je v nich moc veľká odmerka asi 10g ak sa nemýlim. Will see
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
efekt zlozenie super, chut hrozna
Recenziu zaslal(a) Majo dňa 12.4.2015
Tieto BCAA som si objednal lebo obsahujú skoro čisté BCAA. Podľa zloženia majú 95% čisté BCAA a ostatné zložky ako chuť, farba, prípravky na kyprosť... sú len 5%.

To všetko je super, ale na úkor čistosti je to dosť cítiť na chuti. Čisté bcaa sú horké a v týchto je cítiť tú horkosť. Tak isto sú strasne penivé a po dopití tú penu vyhazujem.

Kto je zvyknutý na AminoX čo chutí sladučko, ale obsahuje polovicu BCAA týchto bude sklamaný. PVL - BCAA sú tiež o dosť chutnejšie, ale tiež obsahujú 20% ochucovadiel. Ja pijem BCAA kvloi BCAA nie kvoli ochucovadlám tak preto týmto 95% dávam 4 z 5.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Dávid Cáp - BCAA Instant

V nasledujúcej video recenzii sa dozviete základné informácie o práškových BCAA od spoločnosti Gym Beam

Igor Illeš - BCAA Instant

Zopár slov od Igora Illeša k produktu BCAA Instant

Položiť otázku o produkte Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

1.
Otázka:
Objem Dieta :
Dobrý deň,chcel by som sa spýtať,či tieto aminokyseliny sú vhodnejšie do objemovej prípravy alebo do diéty. Ďakujem.
Bola táto otázka pre vás užitočná?
2.
Otázka:
dávkovanie:
Dobrý chcem sa spýtať koľko minút približne pred tréningom dávkovať ? ... a kedy v netréningových dnoch dávkovať ?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, tieto BCAA odporúčame užívať 30-15min. pred tréningom alebo počas tréningu. V netréningových dňoch ich môžete užívať medzi jedlami kedykoľvek počas dňa.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
3.
Otázka:
Dávkovanie:
Je to vhodné do diety ? A od koľkých rokov ? Ďakujem.
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Áno, tieto BCAA sú vhodné do diéty a všeobecne ich odporúčame od 16 rokov.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
4.
Otázka:
Otázka:
Zdravím, technická otázka, 6g je jedna tá mini naberačka priložená v balení?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

jedna kopčeková naberačka, ktorá je v balení predstavuje približne 6g.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
5.
Otázka:
otazka:
Akym množstvom vody riedit.
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

tieto BCAA môžete miešať vami preferovaným množstvom vody.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
Zobraziť viac
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
unflavored
4
3 x
2.
watermelon
4.5
17 x
3.
tropical fruit
5
2 x
4.
lemon lime
5
18 x
5.
čerešňa - mentol
2
2 x
6.
blackcurrant
4.5
7 x
7.
cola
4.3
7 x