Arginine + Ornithine - GymBeam

Arginine + Ornithine v sebe kombinuje dve funkčné aminokyseliny. Arginín je súčasťou metabolizmu oxidu dusnatého, ktorý hrá rolu v prekrvení svalov. Ornitín je pritom prirodzenou súčasťou detoxikačných procesov ľudského tela. V kombinácii s vitamínom B12 ide o komplexnú starostlivosť o zdravie a športový výkon.

Arginine + Ornithine je účinná formula, ktorá sa pomáha starať o kondíciu športovca a kvalitu jeho športového výkonu

Arginine + Ornithine je funkčnou kombináciou dvoch aminokyselín, ktoré sú prirodzenou súčasťou fyziologických procesov ľudského tela. L-arginín alfa-ketoglutarát hrá v tele dôležitú rolu v súvislosti s prekrvením svalov. Je účinnou formou arginínu, ktorá funguje ako metabolit v cykle oxidu dusnatého (NO). Ten hrá dôležitú úlohu v rožšírení ciev (vazodilatácii), čo súvisí s okysličením svalov a ich zásobením živinami. Preto je bežnou súčasťou predtréningoviek a nakopávačov.

L-ornitín hydrochlorid je zas dobre vstrebateľnou formou ornitínu, ktorý sa v tele zúčastňuje procesu spojeného s prirodzenou detoxikáciou organizmu. Ide o ornitínový (močovinový) cyklus, ktorým sa z tela vylučuje prebytočný amoniak. Ten vzniká napríklad pri svalovej práci alebo metabolizme bielkovín. Ornitín je v tele zároveň súčasťou procesu, ktorým vzniká arginín.

Formula je navyše doplnená o vitamín B12, ktorý má v tele mnoho významných funkcií. Športovci ocenia jeho podiel na optimálnom energetickom metabolizme, pri ktorom dochádza k premene energie v tele. Pri snahe o maximálny výkon je tiež výhodné, že prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Rovnako sa podieľa na normálnej činnosti nervovej sústavy, psychiky a imunitného systému.

Komplexný doplnok Arginine + Ornithine je tak skvelý pre atlétov, ktorí pravidelne podstupujú náročné tréningy a snažia sa o čo najlepší výkon. Pri snahe o efektívnu svalovú pumpu ho ocenia vytrvalostní aj siloví športovci. Zároveň sa hodí aj pri vysokobielkovinovej diéte. Ide tak o účinnú formulu, ktorá sa stará o zdravie aj kvalitu športového výkonu.

Arginine + Ornithine a jeho výhody

• funkčný doplnok tvorený dvoma aminokyselinami
  • obsahuje vitamín B12
  • spája sa s prekrvením svalov
  • podieľa sa na energetickom metabolizme
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podieľa sa na normálnej činnosti nervovej sústavy, psychiky a imunitného systému
  • hodí sa pri intenzívnej fyzickej záťaži
  • ocenia ho vytrvalostní aj siloví športovci
  • je vhodný pre vegetariánov aj vegánov

Mango a marakuja: L-arginín alfa-ketoglutarát (2:1), L-ornitín hydrochlorid, inulín, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), koncentrát červenej repy, farbivo (beta karotén), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Zelené jablko: L-arginín alfa-ketoglutarát (2:1), L-ornitín hydrochlorid, inulín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, farbivá (požlt farbiarsky, spirulina), sladidlo (sukralóza), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Citrón a limetka: L-arginín alfa-ketoglutarát (2:1), L-ornitín hydrochlorid, inulín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, farbivá (požlt farbiarsky, spirulina), sladidlo (sukralóza), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Zmiešajte 1 odmerku (6 g) s 200 ml vody. Užívajte raz denne.

Nutričné hodnoty 6 g *RI
L-arganín AKG 4000mg -
L-ornitín HCI 1000 mg -
Vitamín B12 10 μg 400 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Štítky produktu New, Vegan
Hlavná kategória Arginín