Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

Výrobca: Nutrex
Hodnotenie:
77 %

Až 7-zložkový účinný spaľovač tukov Lipo 6 Black, ktorý je vylepšenou verziou celosvetovo najpredávanejšieho spaľovača tuku Lipo 6. Aj preto získal prívlastok "najlepší produkt v oblasti spaľovania tukov".  Tento efektívny a bezpečný spaľovač tuku patrí medzi najobľúbenejšie produkty na odbúravanie podkožného tuku.

 
Špeciálna cena 29,95 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Lipo 6 Black je komplexný spaľovač tukov 2x účinnejší ako predtým

LIPO 6 BLACK je najpredávanejším spaľovačom tuku na svetovom trhu. Základom úspechu je, samozrejme, upravená strava, pravidelný pohyb a kvalitný doplnok na redukciu telesného tuku, ktorým je práve NUTREX LIPO 6 BLACKd. Je vhodný pre každého, pretože gramáž s aktívnymi látkami sú nastavené aj pre menej aktívnych športovcov. Vďaka technológií tekutých kapsúl dosahuje vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky pri znižovaní telesného tuku

 

Gymbeam Lipo 6 Black Nutrex

 

Lipo 6 Black od spoločnosti Nutrex bol vyvinutý po preslávení ich prvého spaľovača Nutrex Lipo 6. Lipo 6 Black sa od pôvodného produktu líši 2-krát účinnejšími látkami, ktoré obsahuje. Vylepšená formula, ktorá pôsobí rýchlejšie a samozrejme,  že aj rýchlejšie spaľuje. Je vhodný pre všetkých, ktorý chcú účinne a rýchlo schudnúť. Pravdaže, pre rýchlejšie účinky a zvýšenie efektivity je dôležitá aj upravená strava a pohyb. Je postavený na kofeínovom základe.

 

Pre koho je LIPO 6 určený?

Tento doplnok výživy je ideálny pre ženy aj pre mužov. Najmä však pre tých, ktorí chcú konečne vyhrať svoj boj s telesným tukom.

 

Základné výhody produktu

 • Ideálny spaľovač pre mužov aj ženy na novej úrovni
 • Technológia tekutých kapsúl pre lepšie vstrebávanie
 • Zaisťuje rýchle a účinné spaľovanie tukov
 • Kontroluje chuť do jedla
 • Zrýchľuje metabolizmus
 • Účinne pôsobí v problematických partiách rovnako  u žien ako aj u mužov
 • Vytvárajú silnú termogenézu, ktorá vedie k celkovej strate tuku
 • 2x silnejší thyronín
 

Gymbeam Lipo 6 Black Nutrex

 

Dávkovanie

Užívaj 3 kapsule ráno a 3 poobede. Pre optimálne výsledky by sa Lipo 6 Black nemal užívať s jedlom. Užívaj minimálne 30 minút pred jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)
Green Tea Extract 250 mg
Theobroma Cacao (seed) 208,5 mg
Caffeine Anhydrous 200 mg
Camello Kutcha (TeaCrine) 50 mg
Citrus Aurantium (fruit) 40 mg
Coleus Forskohlii (root) 25 mg
Piper Nigrum (fruit) 5 mg

 

Ostatné zložky

Glycerín, voda, hypromelóza, titán, farbivo (Allura Red (E129)), farbivo (Briliant Blue FCF (E133)), farbivo (Sunset Yellow (E110)).

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. LIPO-6 Black nie je určený pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekročiť maximálne doporučené dávkovanie.Nepoužívať Synephrine, kofeín z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sódy a ďalších doplnkov stravy alebo lieky. Tento výrobok obsahuje kofeín. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak užívate lieky, vrátane inhibítorov MAO, antidepresíva, aspirín, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, alebo iné. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte choré srdce, pečeň, obličky alebo ochorenie štítnej žľazy, duševné poruchy, ťažkosti pri močení, diabetes, vysoký krvný tlak, srdcová arytmia, časté bolesti hlavy, zväčšenie prostaty alebo cukrovku. Mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

Globálne hodnotenie produktu

77 %
77 %
Priemer z 48 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

95,6 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

60.0000 %
66 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
24 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
-Rýchly nával energie - dni keď si dám dávku Lipo 6 som mega naštartovaný. Behám, riešim, telefonujem neposedím na jednom mieste. -Zvýšenie nervozity - určite som nervóznejší dokážeme rozhodiť maličkosť a nedokážem v sebe potlačiť hnev. Častejšie hádky s manželkou :-) -Obedzenie chuti na sladké - určite potláča chuť na sladké. Dni ked ho neberiem mám ráno v práci ihneď chuť na kávu a na niečo sladke ku káve. Dni ked si dám dávku Lipo 6 na sladké ani nepomyslím a nejaká Horalka ma nerozhádže :-) -Zvýšenie sexuálneho libida - bez ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20.0000 %
4 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
2 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Vôbec mi nezaberá

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

 1. 60%

  Erik

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Má svoje plusy a mínusy
  -Rýchly nával energie - dni keď si dám dávku Lipo 6 som mega naštartovaný. Behám, riešim, telefonujem neposedím na jednom mieste.
  -Zvýšenie nervozity - určite som nervóznejší dokážeme rozhodiť maličkosť a nedokážem v sebe potlačiť hnev. Častejšie hádky s manželkou :-)
  -Obedzenie chuti na sladké - určite potláča chuť na sladké. Dni ked ho neberiem mám ráno v práci ihneď chuť na kávu a na niečo sladke ku káve. Dni ked si dám dávku Lipo 6 na sladké ani nepomyslím a nejaká Horalka ma nerozhádže :-)
  -Zvýšenie sexuálneho libida - bez dávky Lipo 6 som kľudný aj 3 dni. S Lipo 6 mi je málo aj každý deň.
  - Búšenie srdca - pri dávkovani ako je uvedené som pociťoval búšenie srdca
  - Nespavosť - pri aplikovaní druhej dávky cca o 15:00 som nedokázal zaspať. Ležím v posteli a neustále sa prehadzujem, pociťujem sebe napätie. Nedá sa uvolniť a jednoducho zaspať.
  - Kilečká dole - určite áno niečo išlo dole len či to má zmysel pri všetkých hore uvedených účinkoch. Nehovoriac o tom ako to zaťažuje pečeň a organizmus.
  Vždy keď si ho kúpim manželka mi ho vyhodí :-D aby obmedzila nežiadúce účinky.
 2. 20%

  Maji

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Neodporúčam
  Vôbec mi nezaberá
 3. 100%

  Jozef

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam
  Užívaním tohto spaľovača som schudol 3 kg.. Môžem vrelo odporučiť.. Nemal som žiadne traviace problemi. Môj cieľ bol postavu vyrisovať.. To sa mi aj podarilo :)
 4. 100%

  Veronika

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Hodnotím pozitívne
  Podľa mňa veľmi silný spaľovač. Účinky som cítila už po cca týždni uživania. Brala som 2tabl ráno na lačno, potom tréning. Niekedy mi bývalo zle, zahmlievanie pred očami, bolesti hlavy. Určite to nie je pre každého. Svoje niekoľko rokov zaužívané zvyky napr (tréning nalačno) som musela zmeniť a prijať nejakú energiu lebo by som odpadla. Prestala som ho brať, na mňa to bolo až moc. A to je na obale písané 6tabl denne ja som brala 2.
  Každopádne účel splní.
 5. 100%

  Michal

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 79

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Silný spaľovač
  Tento spaľovač tukov patrí medzi tie najsílnejšie aké som kedy vyskúšal. Pri jeho užívaní nepocíťujete naozaj žiadnu únavu a taktiež nemáte tak často pocit hladu. Dávajte hlavne pozor, aby ste ho neužívali vo večerných hodínach, pretože je potom zložitejšie zaspať.
 6. 100%

  Kofeinka

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Včera som si dala 3kapsule ráno a tri neskôr popoludní. To som si nevšimla že mám vylúčiť ostatné kofeínové výrobky, cez deň som mala dve kávy... V noci sa mi ťažko zaspavalo, takisto som sa budíla asi trikrát a znova sa mi ťažko zaspavalo. No čo je najlepšie, nemala som vôbec pocit hladu, ani chuti na jedlo, bola som cez deň viackrát na wc, a večer na váhe mínus 2kg!, myslím že má aj dosť odvodnilo. Cez deň kopa energie, žiadna únava, vytrvalosť pri cvičení. Dnes to skúsim s dvoma tabletami ráno a jednou poobede, a samozrejme bez kávy a čaju!! Uvidíme ako pôjde ďalší deň a noc, inak odporúčam pre tých čo chcú zhodiť rýchlo. Za mňa už po prvom dni jednoznačne najlepší čo som doteraz mala..a ešte jedno plus, vzhľadom k obsahu kofeínu som necítila nejak výrazne búšenie srdca čo sa mi pri ostatných výrobkoch stávalo
 7. 80%

  lubikub

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Nežiadúce účinky
  Po dobratí celého balenia môžem skonštatovať, že moje telo sa s týmto spaľovačom naozaj neznesie. Myslím, že účinky Lipa 6 sú u každého individuálne, u mňa osobne navodzoval sprva zvracanie, točenie hlavy, hoci som pila dosť, preto som niekedy tréning nedokončila alebo som ho ani neuskutočnila. Brala som ho len pred tréningom (2 tabletky, neskôr už len 1, tri by som fakt nezniesla), ráno nie, nakoľko beriem ráno lieky. Preto som účinky samotného spaľovača až tak nepocítila, no je pravda, že niečo z tuku ubudlo, no za tú cenu, že mi je po ňom ozaj zle, sa zaobídem aj bez neho :)
 8. 100%

  tom

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam- rýchlo vidno zmenu
  Velmi kvalitny produkt zmenu som videl uz po tyzdni. Pre mladsich uzivatelov odporucam si davku 3 kapsuly rozdelit - 1 rano a 2 po obede / pred treningom na lacno. Pri 3 kapsulach sa mi rozbusalo srdce, preto som musel trening predcasne ukoncit, necitil som sa dobre.
 9. 20%

  Dada

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Vôbec mi nezaberá. Miesto chudnutia priberám ????
  Celé zle
 10. 20%

  M

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Nedoporučuji pro ženy
  Rozhodne ne. Mě osobně to nedělá vůbec nic i když si dám 3 ráno a 3 odpoledne . Při cvičení mi tep klesá a to ze sebe dávám maximum a nedostanu se na víc jak 145 běžné mám 160 ..pocení minimální a ms poprvé v životě přišla o víc jak 10 dní dřív takže ženám určitě nedoporučuji!

Položky 1 až 10 z celkového počtu 32

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Bez plastového obalu
nie
Výška
13.50 cm
Šírka
7.50 cm
Dĺžka
7.50 cm
Brutto váha
0.14 kg
Skupina príchute
prírodná chuť
Počet kusov v balení
12 ks
Počet kusov na palete
1960 ks
Netto váha
0.12 kg
Kapsule
120 kaps.
EAN
857839006983
Bez umelých sladidiel
áno
Štítky produktu
Vegan
Bez GMO
nie
BIO
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
kapsulovaný
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Distribútor
REVA - SPORT s.r.o., Stupkova 952/18, 77900 Olomouc 9, Czechia
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

1. Otázka:
Ako užívať produkt Lipo 6 Black

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň
Ako užívať produkt Lipo 6 Black v deň keď necvičím(mám voľno).
Odpoveď:
Ako užívať produkt Lipo 6 Black

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, v deň voľna odporúčame užívať 3 kapsule ráno.

Vojtech, tím GymBeam
2. Otázka:
Užívanie produktu

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Ešte som tento produkt nemala, tak sa chcem opýtat či sa musia tablety prehltnút celé alebo sa možu rozdrvit a zapit. Mám totiž problém s prehltaním tabletiek :(
Odpoveď:
Užívanie produktu

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, samozrejme môžete tabletu rozdrviť a zapiť dostatočným množstvom vody.

Paula, team GymBeam
3. Otázka:
davkovanie

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Zdravim ,chcel by som brat rano jednu tabletku cca pol hodinu po jedle...a hodinu nato ist na trening ,dá sa to aj tak?
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, ideálne je užívať produkt ráno a pol hodinu pred tréningom kvôli nastupujúcim účinkom

Andrea, team GymBeam
4. Otázka:
Čo to obsahuje?

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň neobsahuje to lcarnitin a sinefrin?
Odpoveď:
Ladislav

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobry den, L-karnitin tento produkt neobsahuje, ale Citrus Aurantium (fruit) resp synefrin ano.

Ladislav, tím GymBeam
5. Otázka:
Kombinacia s L-carnitinom

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň,
môže sa tento produkt kombinovať s L-carnitinom pre väčší výsledok?
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, Lipo6 je komplexný spaľovač, neodporúčame ho kombinovať s inými spaľovačmi.

Andrea, team GymBeam

Položky 1 až 5 z celkového počtu 7

Stránka