Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Delite - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
89 %

Proteín Delite je veľmi chutný srvátkový proteín so 63%-ným podielom bielkovín s rôznou rýchlosťou uvoľňovania, čo zabezpečí postupný prísun aminokyselín pre svaly. 1 dávka (30g) obsahuje 19 g bielkovín a patentovaný komplex tráviacich enzýmov Aminogen, ktorý zaručuje ľahkú stráviteľnosť a absorpciu. Obsahuje kúsky pravého ovocia a čokolády.

Na sklade
Špeciálna cena   14,55 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Proteín Delite: srvátkový proteín so 63%-ným podielom bielkovín s rôznou rýchlosťou uvoľnovania a kúskami pravého ovocia

Protein Delite je veľmi chutný srvátkový proteín, ktorý obsahuje kúsky pravého ovocia. Aj počas diéty môžete prežiť lahodnú chuť „zakázaného“ ovocia – sladkostí. Naplní vašu túžbu po sladkom bez toho, aby ste pribrali tuk, čím vám umožňuje získať zdravšiu a vyrysovanejšiu postavu. Zdrojom bielkovín v tomto proteíne je kombinácia vysoko kvalitných pomalých a rýchlo sa uvoľnujúcich bielkovín, ktoré dodávajú potrebné živiny vašim svalom. 1 dávka (30g) obsahuje 19g bielkovín. Patentovaný komplex tráviacich enzýmov Aminogen zaručuje ľahkú stráviteľnosť a absorpciu. Anabolická a antikatabolická zmes produktu sa skladá z rôznych druhov bielkovín a dokáže rýchlo zvýšiť prísun nevyhnutných aminokyselín vo vašich svaloch.

 

proteín delite

 

Proteín Delite a jeho výhody

  • chutný srvátkový proteín
  • obsahuje až 63% bielkovín
  • pozostáva z pomaly a rýchlo sa uvoľnujúcich bielkovín
  • je obohatený o komplex tráviacich enzýmov
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • je vhodný aj do diéty
 

Zloženie

ProDelite bielkovinový matrix (srvátkový koncentrát, kazeinát vápenatý, mliečny koncentrát), kúsky sušených jahôd, maltodextrín. aróma biela čokoláda, jahodová aróma, guarová guma, xantanová guma, sladidlo aspartam, jahodové farbivo

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku v 200-300 ml nízkotučného mlieka alebo vody. Užívajte 1-2 dávky denne, po tréningu a ako večerné jedlo.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť alpská čokoláda)1 odmerka (30 g)
Kalórie122 kcal
Kalórie z tuku6 kcal
Tuk celkom2,5 g
Cholesterol25 mg
Sacharidy celkom6 g
Cukry3 g
Vláknina1,5 g
Bielkoviny19 g
Draslík37,5 mg
Sodík165 mg
Amino zmes (dextróza, L-glutamín, Taurín)485 mg
Recenzie od zákazníkov

Proteín Delite - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Delite - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Otázky od zákazníkov

Proteín Delite - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď