Purasana Sušené ovocie

Sušené ovocie od výrobcu Purasana je kategória s obsahom šťavnatých plodov rôznych druhov ovocia v sušenej forme. Na svoje si tu prídu milovníci sušeného, ale aj lyofilizovaného, teda mrazom sušeného ovocia, ktoré patrí k veľmi obľúbeným snackom. Dôvodom nie je len neodolateľná chuť, ale tiež to, že ide o ovocie bez pridaného cukru či iných sladidiel. Obsahuje totiž iba prirodzene sa vyskytujúci cukor. 

Dokáže tak zahnať chuť na sladké a ponúka zdravšiu alternatívu klasických cukroviniek. Lyofilizované ovocie je pripravené metódou sušenia mrazom, vďaka ktorej si zachováva unikátne vlastnosti čerstvého ovocia. Má jedinečnú vôňu, sýtu farbu a neodolateľnú chuť. Je tak ideálne hlavne v zime, kedy nemáme prístup k čerstvému ovociu, ktoré dokáže v tomto čase spoľahlivo nahradiť. 

Rovnako ako klasické sušené ovocie si aj to lyofilizované môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa. Buď samostatne ako svieži snack, alebo ako súčasť vyvážených raňajok, jogurtov, kaší či smoothies. Navyše sa hodí aj do rôznych varených alebo pečených receptov, ktoré vizuálne rozžiari a chuťovo privedie k dokonalosti. 

Ochutnajte našu širokú ponuku sušeného ovocia aj vy.

Zobraziť viac

2 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Vymaž filter
Výrobca
 1. Wolfberry (10)
 2. GymBeam (9)
 3. George and Stephen (6)
 4. Purasana (2)
 5. Country Life (1)
Balenie (g)
 1. 200 g (2)
 2. 6 x 200 g (2)
Forma
 1. potraviny (2)
Zmes
 1. zmes (1)
 2. číry (1)
Cena
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (2)
Vegánsky (2)
Bezlepkový (2)
Bez laktózy (2)
BIO (2)
Bez GMO (2)
Bez umelých sladidiel (2)
Bez plastového obalu (2)
Bez aspartamu (2)
 1. BIO Moruša biela - Purasana
  BIO Moruša biela - Purasana
  0%
  0% (0)
  8,95 €
 2. BIO Ultra Mix Berries - Purasana

2 Položiek