NOCCO RTD nápoje

RTD nápoje od výrobcu NOCCO je kategória ready to drink nápojov pripravených na okamžitú konzumáciu. Medzi hlavné benefity RTD nápojov jednoznačne patrí to, že šetria čas, ktorý by ste museli venovať ich príprave z instantnej zmesi, ako napríklad v prípade preworkout drinkov. Za kratší koniec neťahá ani ich zloženie navrhnuté na mieru potrebám športocvov, ale aj nadšencov zdravého životného štýlu.

Zobraziť viac

V kategórii RTD nápojov nájdete

• Nápoje na chudnutie, ako napríklad l-karnitín 3000 tekutý Shot 60 ml s obsahom tohto populárneho spaľovača tuku.
  • Vitamínové nápoje v podobe shotov pre doplnenie dôležitých vitamínov a minerálnych látok, ako napríklad Magnesium Shot.
  • Proteínové nápoje podporujúce rast svalov, ako napríklad MoiMüv Protein Milkshake, ktorý v sebe ukrýva 24 g bielkovín vysokej biologickej hodnoty. Navyše má lahodnú chuť a neobsahuje žiadny pridaný cukor.
  • Preworkout nápoje, ktoré vám vlejú do žíl poriadnu dávku dobrej energie pred každým tréningom. Príkladom je Thor Shot na podporu výkonu a efektívnejšie prekrvenie svalov.
  • Energetické RTD nápoje pre športovcov a všetkých aktívnych ľudí určené na zvýšenie hladiny energie. Okrem toho dokážu tiež nabudiť na akúkoľvek aktivitu.
  • Ostatné RTD nápoje na podporu vitality a športového výkonu, ktoré ocenia bežci, cyklisti, plavci, futbalisti, basketbalisti a ďalší športovci venujúci sa náročným športovým aktivitám.

Tieto nápoje si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa. Sú vhodné pred tréningom, po tréningu alebo počas turistiky. Navyše v batožine nezaberú veľa miesta a preto sú ideálne aj na cesty, do priehradky v aute a môžete sa nimi osviežiť aj v práci či škole.

Ochutnajte našu ponuku RTD nápojov a vyskúšajte ich výhody na vlastnej koži.

Zobraziť menej

2 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer