Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition je spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom výživových doplnkov už od roku 1996. Momentálne je považovaná za jedného z lídrov výrobcov športovej výživy v Európe. Jej zakladateľom je Gaspari, bývalý svetový kulturista, Mr. Universe, víťaž Arnolad Classic a 3-násobný účastník Mr.Olympia. Aj z toho dôvodu bolo Gasparimu vždy jasné, aké ťažké môže byť dosahovanie požadovaných výsledkov. Gaspari kombinuje svoju vášeň pre šport a rozsiahle znalosti v oblasti tréningov a športovej výživy.

 

gaspari nutriton

 

Gaspari Nutrition je dnes rozšírenou majoritou vo výrobe športovej výživy a zdravých jedál naskrz celé Spojené Kráľovstvo a Írsko. Spoločnosť zamestnáva vlastných biochemikov, vedcov a odborníkov, ktorí neustále študujú najnovšie technológie k rozvoju moderných doplnkov výživy. Spoločnosť si vydobyla prívlastok "inovátori v starom štýle", na základe tvrdej driny a preukázaných výsledkov. Doplnky výživy od Gaspari dbajú na čistotu, kvalitu a účinnosť, preto si môžete byť istí najčistejšieho stupňa kvality ingrediencií pri každom výrobku. Ak chcete byť špičkovým športovcom, Gaspari Nutrition sa stal synonymom spoľahlivosti.

 

Zdroje

2 Položky

 1. Aminokyseliny AminoMax 8000 350 tab - Gaspari
  Hodnotenie:
  Recenzie: 0% (0)
  Dlhodobo nedostupný
 2. Predtréningový stimulant SuperPump Max 640 g - Gaspari
  Hodnotenie:
  Recenzie: 80% (2)
  Dlhodobo nedostupný

2 Položky