Science in Sport Energetické tyčinky & Flapjacky

Energetické tyčinky & Flapjacky od výrobcu Science in Sport je kategória snackov ideálnych na rýchle doplnenie energie. Ide hlavne o klasické flapjacky, flapjacky s vyšším podielom bielkovín, energetické tyčinky s typicky vyšším obsahom sacharidov a RAW energetické tyčinky. Ocenia ich nielen ľudia, ktorí fandia aktívnemu životnému štýlu, ale aj všetci športovci a každý, kto hľadá spoľahlivý zdroj energie.

V zložení týchto snackov nájdete typicky dostatočné množstvo živín, na čele so sacharidmi, ktoré dopĺňajú bielkoviny. Výnimkou nie sú tiež pridané vitamíny či minerálne látky.  V tejto kategórii nájdete tiež MoiMüv Protein Flapjack s vysokým obsahom dobre využiteľných bielkovín. Hravo zaženie hlad a vďaka skvelému zloženiu a vyváženému pomeru makroživín sa dá považovať za vyvážený snack, ktorý telu doplní všetko potrebné

Kedy jesť energetické tyčinky a flapjacky?

Energetické tyčinky a flapjacky môžeme rozdeliť na klasické a tie s vyšším obsahom bielkovín. Klasické obsahujú väčšie množstvo sacharidov a slúžia tak primárne na doplnenie energie. Sú ideálne ako snack pred alebo po tréningu. Hravo poslúžia aj ako desiata, olovrant alebo zdravšia náhrada bežných cukroviniek kedykoľvek počas dňa. Či už ste v práci, škole alebo na turistike. Oceníte ich tiež ako snack počas rôznych športových aktivít, ako napríklad lyžovanie, beh na lyžiach, plávanie, korčuľovanie, cyklistika a podobne.  

Proteínové flapjacky si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa s cieľom doplniť energiu aj bielkoviny. Sú ideálne ako snack či lahodná desiata, ktorá vás navyše spoľahlivo zasýti. Hodia sa aj ako dezert ku káve alebo ideálny prostriedok s ktorým zaženiete chuť na sladké. Okrem toho môžu byť proteínové flapjacky skvelou súčasťou vášho jedálnička aj pri chudnutí či naberaní svalov. 

Ochutnajte našu ponuku energetických tyčiniek & Flapjackov a pocíťte ich príval energie na vlastnej koži. 

Zobraziť viac

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Vymaž filter
Výrobca
 1. Nutrend (2)
 2. Mars (2)
 3. Go On (2)
 4. GymBeam (1)
 5. All Stars (1)
 6. Oatein (1)
 7. The Protein Works (1)
 8. Science in Sport (1)
 9. Bombus (1)
 10. Sante (1)
 11. TOMM´s (1)
 12. Bodylab24 (1)
Príchuť
 1. citrón (1)
 2. jahoda (1)
Balenie (g)
 1. 50 g (1)
 2. 12 x 50 g (1)
Forma
 1. potraviny (1)
Zmes
 1. zmes (1)
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Go Energy Bake - Science in Sport
  Go Energy Bake - Science in Sport
  100%
  100 % (1)
  1,70 €

1 Položka