Under Armour Šiltovky a čiapky

Šiltovky a čiapky od výrobcu Under Armour je kategória, v ktorej nájdete množstvo rôznych typov pokrývok hlavy. Tie už dávno neslúžia len ako ochrana pred slnkom či zimou, ale aj ako štýlový módny doplnok, ktorý spestrí každý letný aj zimný outfit. Na výber sú rôzne veľkosti, takže si tú svoju ideálnu vyberie úplne každý.

Zobraziť viac

• Šiltovky majú spravidla nastaviteľnú veľkosť, takže perfektne padnú na vašu hlavu. Ďalšou prednosťou sú ich štýlové prevedenia. Siahnuť môžete po klasike v podobe čiernej šiltovky, ktorá sa hodí snáď ku všetkému. Pokiaľ radi experimentujete, môžete staviť na farebnú šiltovku, ktorá spestrí každý outfit. Budete tak vyzerať štýlovo, a navyše máte istú ochranu pred priamymi slnečnými lúčmi, nech už budete robiť čokoľvek. Hodia sa na dovolenku, bežné denné nosenie, ale aj do gymu, kedy zároveň podržia váš účes, aby vám vlasy pri tréningu nezavadzali.
  • Čiapky udržia vašu hlavu v teple, a to aj počas mrazivých dní. Sú vyrobené z hrejivých materiálov, ktoré zároveň skvele odvádzajú vlhkosť. Získajú si vás však aj tým, ako veľmi sú príjemné. Čerešničkou na torte je potom ešte ich podarený dizajn.
  • Športová kukla je z funkčného materiálu a pomôže udržať v teple hlavu aj krk. Vďaka tomu sa skvele hodí na beh či cyklistiku v chladnejšom počasí. Rovnako ju však môžete nosiť ako funkčnú vrstvu pod helmu na lyže, snowboard a iné zimné športy.

Dámske šiltovky a čiapky sú základom pre každého, kto chce svoje outfity spestriť trendy doplnkom, a navyše túži po ochrane pred slnečnými lúčmi či chladným počasím. No a pokiaľ pravidelne športujete, nesmie vám vo výbave chýbať ani funkčná kukla, ktorá zahreje a odvedie pot.

Zobraziť menej

7 Položiek