Bodylab24 CLA a HCA

CLA a HCA od výrobcu Bodylab24 je kategória produktov s obsahom konjugovanej kyseliny linolovej (CLA) a kyseliny hydroxycitrónovej (HCA). Ide o spaľovače tuku, ktoré sú vyhľadávané pri chudnutí a rysovaní postavy. Rovnako tak si ich obľúbili aj ľudia, ktorí znížili príjem stravy a hľadajú spôsob, ako sa cítiť viac nasýtení. Tieto suplementy fungujú najlepšie v kombinácii s cvičením a upraveným jedálničkom a môžu vám pomôcť získať ešte lepšie výsledky.

 Zobraziť viac

Čo je to CLA a aké má účinky? 

CLA patrí medzi omega 6 mastné kyseliny a prirodzene sa vyskytuje v potravinách, ako je mäso alebo mliečne výrobky. V koncentrovanejšom množstve ju ale nájdete aj v doplnkoch stravy. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi a tiež sa radí k obľúbeným spaľovačom tuku. Aj napriek tomu, že ide o mastnú kyselinu (tuk), v organizme sa dokáže zapojiť do metabolizmu, a ovplyvniť tak samotné spaľovanie a ukladanie tuku. Vďaka týmto účinkom sa suplementy s CLA často používajú pri chudnutí. Veľkej obľube sa navyše teší medzi kulturistami a bodybuildermi, ktorí chcú schudnúť podkožný tuk a zároveň si udržať maximum svalovej hmoty.

Ako sa CLA užíva?

CLA sa najčastejšie užíva 1 – 3-krát denne vo forme kapsúl spoločne s jedlom alebo pred tréningom. Denná dávka sa pohybuje v množstve 3 200 – 6 400 mg CLA.

Čo je to HCA a aké má účinky? 

HCA je chemická zlúčenina, ktorá sa prirodzene nachádza v tropických rastlinách, ako je napríklad garcínia kambodžská. Táto biologicky aktívna látka je cenená pre svoj vplyv na zvýšenie pocitu sýtosti a uspokojenia z jedla. Vďaka tomu môže byť ľahšie dodržiavať kalorický deficit a jesť menšie množstvo jedla. To je hlavný dôvod prečo sa bežne pridáva do komplexných doplnkov stravy na podporu chudnutia.

Ako sa HCA užíva?

HCA sa typicky suplementuje 1 – 3-krát denne v čase pred tréningom alebo 30 – 60 minút pred jedlom. Jedna dávka obsahuje 500 – 1000 mg HCA.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (1)
 2. ActivLab (1)
 3. OstroVit (1)
 4. The Protein Works (1)
 5. Bodylab24 (1)
Kapsuly
 1. 120 kaps. (1)
Forma
 1. kapsulovaný (1)
Zmes
 1. číry (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. CLA - Bodylab24
  CLA - Bodylab24
  0%
  0% (0)
  13,50 €

1 Položka