Proteínová tyčinka Victory Bar 65 g - ISS Research

OhYeah!® Victory Bar je chutná proteínová tyčinka s prémiovým zdrojom bielkovín, nízkym obsahom cukru a bez trans tukov. Navyše, chutí úplne skvele, obsahuje 21g bielkovín, má vysoký podiel vlákniny a neobsahuje lepok, preto je vhodná pre alergikov, ľudí a tých najnáročnejších labužníkov. Nenájdete v nej ani žiadne umelé príchute a sladidlá.

Dlhodobo nedostupný

Chutná proteínová tyčinka OhYeah!® Victory Bar, s ktorou víťazstvo patrí vám!

OhYeah!® Victory Bar je chutná proteínová tyčinka s prémiovým zdrojom bielkovín, nízkym obsahom cukru a bez trans tukov. Navyše úplne skvele chutí. Obsahuje najkvalitnejšie suroviny a špičkové technológie v kombinácii s jedinečnou chuťou z nej urobili doslova majstrovský kúsok. Navyše, má vysoký podiel vlákniny a neobsahuje lepok, preto je vhodná pre alergikov a tých najnáročnejších labužníkov. Victory Bar predstavuje zdravšiu alternatívu chutnej tyčinky pri maximálne delikátnej chuti.

OhYeah!® Victory Bar

OhYeah!® Victory Bar a jej výhody

• chutná proteínová tyčinka
  • obsahuje 21 g bielkovín z najkvalitnejších zdrojov (srvátkový proteínový izolát a mliečny proteínový izolát)
  • má nízky obsah cukru
  • má vysoký obsah vlákniny
  • gluten free - neobsahuje lepok
  • neobsahuje umelé príchute a sladidlá
  • je košér

OhYeah!® Victory Bar

Konzumujte ako desiatu v závislosti na dennom príjme bielkovín.

Nutričné hodnoty1 dávka (65 g)
Kalórie 200 kcal
Kalórie z tuku 55 kcal
Tuky 6 g
   z toho nasýtené tuky 1,5 g
   z toho trans tuky 0 g
   z toho polynenasýtené tuky 1,5 g
   z toho mononenasýtené tuky 2 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 120 mg
Draslík 70 mg
Sacharidy 28 g
   z toho vláknina 17 g
   z toho cukry 7 g
Bielkoviny 21 g

Doplnok stravy, potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Ostatné kategórie Snacky
Recenzie od zákazníkov Proteínová tyčinka Victory Bar 65 g - ISS Research
Prezeráte si:Proteínová tyčinka Victory Bar 65 g - ISS Research

Čo dodať. Chutná Macro Friendly tyčinka so super zložením, bez zbytočných prísad, ktorá sa nelepí.