ZMB6 - GymBeam

ZMB6 obsahuje funkčný komplex zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorý je obľúbený medzi silovými športovcami a ďalšími aktívnymi ľuďmi. Zinok totiž prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Horčík sa zase podieľa na správnej funkcii svalov a normálnej syntéze bielkovín. Vitamín B6 prispieva k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu.

ZMB6 - komplex zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorý ocenia športovci a aktívni ľudia, ktorí sa chcú starať o kvalitu svojho športového výkonu a celkové zdravie

ZMB6 je doplnok so zložením na báze populárneho komplexu ZMA®, ktorý v sebe kombinuje zinok, horčík a vitamín B6. Hodí sa pri starostlivosti o športovú výkonnosť aj mužské a ženské zdravie. Zásadnú úlohu v tomto produkte má zinok, ktorý prispieva k normálnej plodnosti i reprodukcii, ako aj udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Tento hormón okrem iného súvisí aj s veľkosťou a silou svalov. Zinok tiež prispieva k normálnym kognitívnym funkciám, ako je napríklad pamäť a pozornosť. Rovnako tak napomáha k ochrane buniek pred oxidačným stresom a udržaniu zdravej pokožky, vlasov i nechtov, čo poteší každého, kto sa stará o svoj vzhľad.

Za vlastnosťami tohto produktu však stojí aj horčík. Ten v prvom rade prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, vďaka čomu si ho obľúbili nielen športovci. Tí ocenia aj jeho účasť na funkcii svalov, kostí či syntéze bielkovín, rovnako ako schopnosť horčíka podieľať sa na uvoľňovaní a spotrebe energie. Navyše pomáha udržiavať správnu funkciu psychiky a nervovej sústavy. Hodí sa tak pri starostlivosti o fyzické aj duševné zdravie.

V ZMB6 formule však nesmie chýbať ani vitamín B6, ktorý je tiež vhodný pri starostlivosti o celkovú vitalitu organizmu. Prispieva totiž k správnej funkcii imunity a nervovej sústavy. Tiež pomáha regulovať hormonálnu aktivitu, ktorá sa podieľa na chode celého organizmu. Navyše prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, ktorý je zásobným zdrojom energie pri fyzickom výkone. Skvele tak dopĺňa účinky zinku a horčíka.

ZMB6 je tak ideálny pre všetkých bodybuilderov, kulturistov a ďalších silových či vytrvalostných športovcov i aktívnych ľudí, ktorým záleží na ich športovej výkonnosti. Rovnako sa hodí aj pri starostlivosti o fyzické a duševné zdravie. Vďaka forme praktických kapsúl sa ľahko používa.

ZMB6 a jeho výhody

• doplnok vyvinutý na báze populárnej zmesi ZMA®
  • komplex troch mikroživín v podobe zinku, horčíka a vitamínu B6
  • navrhnutý pre starostlivosť o fyzickú i psychickú výkonnosť
  • podieľa sa na správnej činnosti imunitného systému
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • podieľa sa na normálnej plodnosti a reprodukcii
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • pomáha regulovať hormonálnu aktivitu
  • pomáha so starostlivosťou o normálne kognitívne funkcie, ako je pamäť a myslenie
  • prispieva k správnej funkcii psychiky a nervovej sústavy
  • podieľa sa na udržaní zdravej pokožky, vlasov, nechtov
  • prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • je vhodný pri starostlivosti o mužské i ženské zdravie
  • má formu praktických kapsúl

Oxid horečnatý, magnézium citrát, oxid zinočnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Užívajte 2 kapsule denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsule *RI
Horčík 376 mg 100,3 %
Zinok 20 mg 200 %
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 7 mg 500 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Forma kapsulovaný
Hlavná kategória ZMA a ZMB
Vegetariánsky nie
HS kód 21069098: --- Ostatné
Skupina príchute prírodná chuť
Kapsule 120 kaps.
Ostatné kategórie Vitamíny
Proti kŕčom
Na podporu imunity
Minerály

Recenzie od zákazníkov ZMB6 - GymBeam
Prezeráte si:ZMB6 - GymBeam

ZMB6 je určite pre mňa jeden z najlepších doplnkov,ako najvačšie plus je u mňa spánok ale určite aj všetky veci ktoré sú v popise.

Za malo peňazí malo muziky.Kŕče pokračujú Preháňa ma z toho,možno dobre pre tých čo chcú schudnúť???? oxid horčík oxid zinok Minimálna vstrebatelnosť????

Kapsule Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps.