Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA + L-Tyrosine 90 tab - Weider

Výrobca: Weider

ZMA + L-Tyrosine je nesteroidný minerálový komplex na zvýšenie sily, zlepšenie celkovej výkonnosti a vytrvalosti. ZMA je patentovaná a laboratórne testovaná zmes horčíka, zinku a vitamínu B6, ktorá u trénujúcich prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu a rastového faktoru IGF-1. Produkt navyše skvalitňuje spánok a zlepšuje regeneráciu.

Dlhodobo nedostupný

ZMA + L-Tyrosine: patentovaný minerálový komplex s dávkou Tyrozínu na podporu tvorby anabolických hormónov a zvýšenie svalovej sily

ZMA je patentovaná a laboratórne testovaná zmes horčíka, zinku a vitamínu B6, ktorá u trénujúcich prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu a rastového faktoru IGF-1. Tento nesteroidný minerálový komplex podporuje tvorbu anabolických hormónov, zvýšenie svalovej sily, zlepšenie celkovej výkonnosti a vytrvalosti.


ZMA + L-Tyrosine


Zinok a horčík sú vo formách, ktoré organizmus najlepšie využije pre transport do miesta spotreby. Produkt je obohatený o L-tyrozín s vysokou biologickou využiteľnosťou.  L-tyrozín môže byť veľmi nápomocný v celkovom účinku tohto produktu. Navyše je veľmi účinný proti stresu, dokonca v strese zlepšuje mozgovú činnosť a celkovo priaznivo pôsobí na duševnú rovnováhu. ZMA + L-Tyrosine skvalitňuje spánok a zlepšuje regeneráciu.

 

ZMA + L-Tyrosine a jeho výhody

  • účinná a patentovaná kombinácia ZMA,
  • produkt obohatený o Tyrozín,
  • podporuje zvýšenie svalovej sily,
  • zlepšuje celkovú výkonnosť,
  • podporuje tréningovú koncentráciu a vytrvalosti,
  • zlepšuje regeneráciu a skvalitňuje spánok


Zloženie

ZMA (zinok L-monometionín, zinek/aspartát horečnatý, vitamín B6), želatína, L-tyrozín, stearát horečnatý, dioxid kremičitý, farbivá: E131, E171, E172

 

Dávkovanie

Užívajte dennú dávku 3 kapsule tesne pred spaním na prázdny žalúdok a nezapíjajte s nápojom obsahujúcim vápnik.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné odnoty:v 3 kaps.v 100 g
Energetická hodnota 13 kJ/3 kcal 488 kJ/177 kcal
Bielkoviny 0,5 g 17 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Tuky < 0,1 g 1,1 g
z toho nasýtejé mastné kyseliny < 0,1 g 1,1 g
Vláknina 0 g 0 g
Sodík < 0,01 g < 0,01 g
Magnézium 450 mg 17 007 mg
Zinok 30 mg 1 134 mg
Vitamín B6 10,5 mg 397 mg
L-tyrozín 150 mg 5 669 mg

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia a starostlivo uzavreté. Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom, ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

ZMA + L-Tyrosine 90 tab - Weider

Write Your Own Review
Prezeráte si:ZMA + L-Tyrosine 90 tab - Weider
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

ZMA + L-Tyrosine 90 tab - Weider

Napíšte otázku
Napísať odpoveď