ZMA - MyProtein

ZMA™ je patentovaná zmes minerálov, zinok, horčík a vitamín B6, ktorá podporuje regeneráciu, zvyšuje výdrž, silu, hladinu testosterónu a rastového faktora, udržiava rovnováhu elektrolytov a zdravý imunitný systém. Je obohatená o vitamín B6, ktorý zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka. ZMA taktiež pozitívne vplýva na spánok. 

Cena od:

Cena od: 0

Dlhodobo nedostupné

 

ZMA: patentovaná zmes zinku, horčíka a vitamínu B6

ZMA™ je synergická  zmes zinku a horčíka navrhnutá tak, aby maximalizovala vstrebávanie a podporovala regeneráciu po tréningu. Je to patentovo chránená synergicky kombinovaná minerálna zmes americkej firmy SNAC System, Inc. USA. Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA™ vo vyváženom synergickom pomere a viazanými vo forme vysoko biologicky vstrebateľného monomethioninu a aspartátu zvyšuje celkovú a volnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý ešte zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka.


zma myprotein


Zinok zohráva hlavnú úlohu v regulácii bunkového rastu a oprave svalového tkaniva, ako aj pri udržiavaní zdravého imunitného systému. Horčík je nevyhnutný pre udržanie rovnováhy elektrolytov, výroby energie a normálnu nervosvalovú funkciu. Vzhľadom k tomu, fyzická aktivita môže zvýšiť potrebu týchto dvoch minerálov , ZMA je ideálny doplnok na ich doplňovanie. ZMA je výkonný, prírodný doplnok stravy. Bolo klinicky dokázané, že zvyšuje rast a (IGF-1) v krvi a významne zvýši silu.


ZMA a jeho výhody

  • podporuje rýchlejšiu regeneráciu
  • udržiava zdravý imunitný systém
  • udržiava rovnováhu elektrolytov
  • zvyšuje silu a vytrvalosť
  • zvyšuje hladinu testosterónu a rastového faktora IGF-1
  • podporuje zdravý spánok


Zloženie

ZMA® (obsahujúce horčík [vo forme citrátu a oxidu], zinok [ako l-monomethionin a aspartátu], vitamin B6 [ako pyridoxín HCl]), kapsule (želatína).

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru.


Dávkovanie

Ako doplnok k strave, muži 3 kapsule (ženy 2 kapsule) denne, najlepšie na lačný žalúdok, 30-60 minút pred spaním. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, nekonzumujte žiadne mliečne alebo iné potraviny obsahujúce vápnik.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3kaps)
Magnézium450 mg
Zinok30 mg
Vitamín B610,5 mg

Recenzie od zákazníkov

Top
Recenziu zaslal(a) jano dňa 2.10.2015
Doteraz som mal dosť problémy so spánkom často som sa budil v noci , tak som chcel niečo na skvalitnenie spánku aj lepšiu regeneráciu tak som si objednal tieto ZMA no musíím zhodnotiť že od kedy ich užívam spím ako bábätko a regenrácia je tiež lepšia :)...určite odporúčam :)...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super na regeneráciu
Recenziu zaslal(a) Robo dňa 3.3.2015
aj po velmi tazkom dni super regenerovalo najma pocas noci sladky spanok, super vec
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: ZMA - MyProtein

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte ZMA - MyProtein

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code