Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Zinok a Magnézium 90 kaps - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
80 %

Magnézium a zinok v jednom balení od spoločnosti Myprotein kladne pôsobí na fungovanie nervového systému a svalovej funkcie. Napomáha k udržaniu, kvalite a pevnosti chrupu a kostí.

Dlhodobo nedostupný

Zinok a Magnézium

Prvotriedna verzia populárneho suplementu. Zaradili sme rovnako kvalitné ingrediencie do nášho Zinku a Horčíka a predsa vám môžeme ponúknuť rovnaký produkt za oveľa nižšiu cenu.

Rôzne klinické štúdie ukázali, že dopĺňaním zinku a horčíka vykazujú štatisticky významné rozdiely po 8 týždňoch intenzívneho tréningu (vyššiu úroveň rastového zloženia a väčšie prírastky v sile).

Zinok a horčík je kombinácia dvoch základných diétnych minerálov (zinok a horčík) a vitamín B6. Dodávanie zinku a horčíka cez stravu je obvykle nedostatočné.

 

Výhody

  • pomáha znížiť regeneračný čas
  • môže zvýšiť hladinu rastového hormónu
  • môže pomôcť zvýšiť silu
  • podporuje zdravý spánok

 

Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok k strave, muži 3 kapsule (ženy 2 kapsuly) denne, najlepšie na lačný žalúdok, 30-60 minút pred spaním. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, sa vyhnite mliečnym výrobkom alebo iným výrobkom ktoré obsahujúce vápnik.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)
Vitamín B6 11,1 mg
Magnézium 450 mg
Zinok 30 mg
Meď 0,6 mg

 

Zloženie

Magnesium Citrate, Capsule (Gelatin), Zinc Mono L-Methionine, Anti Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide), Vitamin B6, Copper Bisglycinate.

Recenzie od zákazníkov

Zinok a Magnézium 90 kaps - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Zinok a Magnézium 90 kaps - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Zinok a Magnézium 90 kaps - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď