Zinok chelát (bisglycinát) - GymBeam

Zinok chelát (bisglycinát) je výživový doplnok s obsahom 25 mg zinku v gélovej kapsule. Už jedna tableta vám zabezpečí 250 % dennej dávky zinku vo vysoko dostupnej forme. Zinok je dôležitý pre správnu funkciu imunitného systému, syntézu bielkovín a zdravé kosti, vlasy, nechty a pokožku.

Zinok chelát (bisglycinát) s obsahom 25 mg zinku pre správny imunitný systém a zdravie kostí, vlasov, nechtov a pokožky

Zinok chelát (bisglycinát) obsahuje 100 želatínových kapsúl s 25 mg zinku na jednu dávku. Ide o formu vysoko využiteľnej chelátovej väzby bisglycinátu zinočnatého, z ktorej vie telo efektívne prijať zinok. Denne vám stačí jedna tableta, a preto vám balenie vydrží aj 3 mesiace. Produkt slúži na doplnenie optimálnej hladiny zinku pre športovcov, ale aj ľudí, ktorým záleží na zdravom životnom štýle.

Zinc bisglycinate - GymBeam

Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a ochrane buniek pred oxidačným stresom. Je dôležitý pre syntézu bielkovín, látkovú premenu mastných kyselín a vitamínu A. Udržiava zdravie kostí, vlasov, nechtov, pokožky a dobrého zraku. Pomáha zachovať normálnu hladinu testosterónu v krvi a prispieva k látkovej premene kyselín, zásad a sacharidov. Má vplyv na kognitívne funkcie, a teda pamäť, pozornosť, reč a rýchlosť myslenia. Ovplyvňuje tiež plodnosť, reprodukčnú funkciu a syntézu DNA.

Zinok chelát (bisglycinát) a jeho výhody

• obsahuje 25 mg zinku, čo je 250 % dennej dávky
  • má až 100 želatínových kapsúl
  • zinok prispieva k syntéze bielkovín
  • podporuje imunitný systém
  • udržiava zdravé kosti, vlasy, nechty a pokožku

Bisglycinát zinočnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty1 kapsula*RI
Bisglycinát zinočnatý 125 mg -
- zinok 25 mg 250 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Zinok
Forma tabletkovaný
Zmes číry
Vegetariánsky nie
Recenzie od zákazníkov Zinok chelát (bisglycinát) - GymBeam
Prezeráte si:Zinok chelát (bisglycinát) - GymBeam

Kúpil som si to hlavne preto, aby som mohol lepšie a kvalitnejšie spať. Podarilo sa, tento doplnok vám vrelo odporúčam, nakoľko mi to pomohlo zlepšiť spánok, kvalitu nechtov a taktiež je to jeden z minerálov, ktoré naše telo potrebuje a po náročných tréningoch.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
100 kaps. 8,95 € 5,95 €
Ahojte,
je toto skutocne vhodne pre veganov? Zelatinove kapsule vacsinou nie su vegan.
Vegan?
Mozete prosim skontrolovat aj ostatne svoje produkty a pripadne to opravit?
Dakujem :)
Vegan?
Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za omyl, produkt nie je vegánsky.

Kapsule
Dobrý deň, v prípade problému s prehĺtaním je možné vysypať obsah kapsuly a zapiť vodou alebo by to malo nežiadúce účinky?
Ďakujem
Kapsule
Dobrý deň, obsah by sa mal začať rozkladať až v žalúdku preto neodporúčame vysypať obsah kapsúl.

Zinc chelate užívanie
Dobrý deň , zakúpil som si od vás produkt Zinc Chelate 100kapsul , ale neviem , či to mám užívať z jedlom alebo až po jedle , alebo pred jedlom , na stránke ani na produkte sa nič ohľadom užívania nepíše ,ďakujem vopred za odpoveď .
Zinc chelate užívanie
Dobrý deň, zinok chelát je vhodnejšie užívať na prázdny žalúdok pre efektívnejšie vstrebávanie. Z dôvodu zvýšenej stimulácie prirodzených hormónov vo večerných hodinách je preto vhodné ho užívať večer pred spaním.

Viktória, team GymBeam