Ženšen Panax - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Ženšen Panax je vysoko kvalitným extraktom zo ženšenu pravého vďaka štandardizovanému obsahu ženšenosidov, hlavných účinných látok rastliny. Ženšenosidy sú skúmané pre ich možný pozitívny vplyv na udržanie energie a vitality. Ženšen patrí medzi adaptogény, ktoré môžu pomáhať lepšie sa vysporiadať so stresovými situáciami.

Ženšen Panax predstavuje mimoriadne kvalitný extrakt ženšenu pravého s vysokým obsahom účinných látok

Ženšen Panax obsahuje 37,5 mg veľmi kvalitného štandardizovaného extraktu zo ženšenu pravého (Panax ginseng CA Meyer). Ten vyniká vysokým podielom ženšenosidov, hlavných účinných látok tejto exotickej rastliny. Práve ženšenosidy majú na svedomí jeho široké blahodarné účinky. Ženšen sa svojím pôsobením radí medzi najsilnejšie adaptogény, ktoré môžu pomáhať lepšie sa vysporiadať so stresovými situáciami. Športovci ho poznajú ako doplnok na zlepšenie zdravia a športových výkonov. Moderná veda v súčasnosti skúma pozitívny vplyv ženšenu pravého na psychický výkon, pamäť a únavu. Výskumy overujú aj možnosť, že ženšen pravý môže pomôcť so skvalitnením "sexuálneho apetítu" a zdravia.

Ženšen Panax a jeho výhody

• radí sa medzi superpotraviny
  • v jednej dávke obsahuje 37,5 mg vysoko kvalitného extraktu zo ženšenu pravého
  • patrí medzi adaptogény, látky, ktoré pomáhajú lepšie vysporiadať so stresom
  • slúži ako zdroj ženšenosidov, hlavných účinných látok rastliny
  • má praktickú formu kapsúl

Výťažok z koreňa ženšenu, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza a maltodextrín), protihrudkujúce činidlo (horečnaté soli mastných kyselín), kapsula (želatína)

Odporúčame užívať 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula)
Extrakt z koreňa ženšenu 37,5 mg
    z toho ženšenosidy 30 mg

Doplnok stravy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Kapsule 60 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Nootropiká a mozog
Rastlinné doplnky

Recenzie od zákazníkov Ženšen Panax - ActivLab
Prezeráte si:Ženšen Panax - ActivLab
Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
60 kaps. 8,95 € 6,95 €
Spôsob konzumácie
Dobrý deň,
Zakúpil som si tento produkt a chcel by som sa spýtať na spôsob konzumácie...tableta sa ma otvoriť a prášok vo vnútri nasypať do úst alebo sa ma celá tableta(samozrejme aj s práškom vo vnútri) prehltnúť?
Spôsob konzumácie
Dobrý deň, tabletu užívajte v celku a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Paula, team GymBeam