Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Z fitka do kuchyne špeciál - Lucia Švaral a kolektív

Výrobca: FitShaker

Z fitka do kuchyne špeciál je unikátna kuchárka, ktorá obsahuje 142 fitness receptov, od raňajok, cez rýchle snacky, polievky, až po jedlá mäsité i bezmäsité či zdravé prílohy. Obsahuje aj množstvo odborných rád a tipov, zaujímavé informácie ohľadom ingrediencií a nádherne fotografie jedál. Tieto recepty zlepšia trávenie, imunitu, pleť, často krát i vyriešia problémy s alergiami, či inými zdravotnými problémami.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 13,95 €

Z fitka do kuchyne špeciál: unikátna kuchárka, ktorá obsahuje142 rôznorodých fitness receptov na každý deň

Z fitka do kuchyne špeciál je unikátna kuchárka, ktorá obsahuje 142 fitness receptov, od raňajok, cez rýchle snacky, polievky, jedlá mäsité i bezmäsité, zdravé sladké mlsky, až po pochúťky pre návštevy, recepty na výživné pečivo, či zdravé prílohy. Všetky zostavené z poctivých ingrediencií, ktoré nezruinujú peňaženku. Navyše, tieto jedlá vám pomôžu nielen k menšiemu číslu nohavíc, ale i k veľkému množstvu energie! Zlepšia trávenie, imunitu, pleť, často krát i vyriešia problémy s alergiami, či inými zdravotnými problémami. To už za pokus stojí, čo poviete?

 

Chcete schudnúť? Bez jojo efektu? S dobrým jedlom? A hlavne už NAVŽDY? Ak je vaša odpoveď jedno veľké a hlasité ÁNO, ste náš človek! Pretože aj my zbožňujeme jedlo! Tie úžasné vône v kuchyni a chute na jazyku... Ako s ním však „vybabrať“, aby sme si dobré jedlo mohli dopriať a mali super postavu? My už vieme ako na to! Zamávajte všetkým polystyrenovým chlebíkom bez chuti. Všetkým akože zdravým jedlám, z ktorých v skutočnosti rastie zadok a zväčšuje sa brucho. Kľúčom je správna kombinácia jedál, vhodne vybrané potraviny a najmä to, aby vám jedlo chutilo. Bez toho, možno schudnete na pár dní. Ale nie na celý život!

 

Z fitka do kuchyne špeciál

 

Unikátna kuchárka obsahuje:

  • 142 výživných a chuťovo vynikajúcich receptov
  • všetky recepty zatriedené do kategórií
  • množstvo odborných rád a tipov od fitness tréneriek
  • zaujímavé informácie ohľadom použitých ingrediencií
  • nádherné fotografie jedál
  • nutričné hodnoty ku každému receptu
  • označenie každého receptu (bez lepku, bez laktózy, RAW, vegan)
 
Recenzie od zákazníkov

Z fitka do kuchyne špeciál - Lucia Švaral a kolektív

Write Your Own Review
Prezeráte si:Z fitka do kuchyne špeciál - Lucia Švaral a kolektív
Vaše hodnotenie
Brutto váha
0.00 kg
EAN
9788097178840

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Z fitka do kuchyne špeciál - Lucia Švaral a kolektív

Napíšte otázku
Napísať odpoveď