Probiotiká Yummies - GymBeam

Probiotiká Yummies sú ovocné želé cukríky s obsahom prospešných probiotických baktérií Bacillus coagulans, ktoré pomáhajú starať sa o zdravé prostredie črevnej mikroflóry. Tá je dôležitá hlavne pre optimálnu funkciu trávenia a efektívne vstrebávanie živín. Tento doplnok sa teda hodí ľuďom s problematickým trávením aj tým, ktorí sa chcú lepšie starať o zdravé trávenie.

Nie je na sklade
Očakávame: 22. 4. 2024
Predpokladaná cena 8,95 €

Probiotiká Yummies - lahodné želé cukríky s probiotickým kmeňom Bacillus coagulans na optimálne trávenie

Probiotiká Yummies lahodné želé cukríky s ovocnou príchuťou, ktoré obsahujú probiotické baktérie kmeňa Bacillus coagulans. Tie majú blahodarný vplyv na črevnú mikroflóru alebo mikrobióm. Ten súvisí nielen s optimálnou funkciou trávenia a vstrebávaním živín, ale aj s imunitou alebo so psychikou.

Tento doplnok je teda ideálny na starostlivosť o bezproblémové trávenie. Používa sa však aj pri tráviacich ťažkostiach, ako nadúvanie alebo nafúknuté brucho. V neposlednom rade ho oceníte počas cestovania, užívania antibiotík, po konzumácii ťažkých jedál alebo v stresovom období. Tieto faktory totiž môžu nepriaznivo ovplyvniť rovnováhu črevných baktérií (mikrobióm). V jednej dávke tohto produktu navyše prijmete funkčné množstvo 5 miliárd živých kultúr (5 x 109 *CFU).

Probiotiká Yummies sú vďaka unikátnej a chutnej forme želé cukríkov obľúbené aj medzi ľuďmi, ktorým nevyhovujú bežné tablety alebo kapsuly. Navyše majú čisto rastlinné zloženie a neobsahujú lepok. Sú teda vhodné aj pro vegetariánov, vegánov a ľudí na bezlepkovej diéte.

Probiotika Yummies - GymBeam

Probiotiká Yummies a ich výhody

• želé probiotické cukríky s ovocnou príchuťou
  • obsahujú probiotický kmeň Bacillus coagulans
  • v jednej dávke majú 5 miliárd živých kultúr
  • neobsahujú lepok
  • ideálne pri starostlivosti o črevnú mikroflóru (mikrobióm) a zdravé trávenie
  • hodia sa počas cestovania, užívania antibiotík a stresového obdobia
  • sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov

Bacillus coagulans, voda, objemové činidlo (trstinový cukor, glukózový sirup - tapiokový sirup), želírujúce činidlo (citrusový pektín), farbivo (antokyány z čiernej mrkvy), prírodná čerešňová aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina adipová, citrát sodný).

Užívajte 2 želé cukríky denne.

Nutričné hodnoty 2 želé
Bacillus coagulans 5 x 109 *CFU
Energetická hodnota 58,6 kJ / 14 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 3,48 g
   z toho cukry 3,44 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,01 g
  *CFU - jednotka tvoriaca kolónie

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

EAN 8586022211997
Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Probiotiká a tráviace enzýmy
Vegánsky áno
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 60 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Darčeky
Športová výživa
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Darčeky pre celú rodinu
Tipy do 10€

Recenzie od zákazníkov Probiotiká Yummies - GymBeam

Prezeráte si:Probiotiká Yummies - GymBeam

Najlepsie probiotika pre moj zaludok nakolko mam intolerancie a alergie.Za mna 5*****

Keď som si ich kupovala, bola mi trochu podozrivá takáto cena. Ale povedala som si skúsim, keď toľko chvály tu čítam. A bola to chyba. Sú to najhoršie probiotiká aké som jedla. Bolo mi z nich tak zle ..a na to som prišla až keď som ich vysadila. Brucho nafúknuté, pocit na zvracanie. A tak som sa sama na sebe poučila, že kvalitné výživové doplnky tu určite nenájdem a ani hľadať nebudem. A naozaj si budem overovať zloženie a pôvod živín.

Kapsule Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
60 kaps. čerešňa
Nie je skladom
Očakávame 22. 4. 2024
efektivita probiotik
Dobrý deň,
Aké percento živých probiotík sa reálne dostane do čriev? Máte dôkazy že dané probiotiká produkujú postbiotiká alebo zlepšujú črevnú mikroflóru? Obsahuje cukrík kvalitný obal, ktorý vydrží neporušený až do hrubého čreva?
Dakujem za odpoved.
Dobrý deň.
Užívanie 2 tabliet denne. Odporúčate užívať 2x 1 tabletu, napríklad ráno-večer, alebo 1x 2 tablety napríklad ráno.

Ďakujem
Dobrý deň, odporúčame užívať jednu tabletu 2x denne, napríklad jednu ráno a jednu večer.
Davkovanie
2 tablety denne sa maju uzivat spolu, alebo sa mozu uzit po 2x 1 tablete pocas dna?
Maju sa prehltnut ci cmulat?
Davkovanie
Dobrý deň, odporúčame užívať jedenkrát denne 2 želé cukríky. Môžete prehltnúť alebo rozkúsať, je to na vás.
od kolkych rokoch sa moze tento produkt?
dobry den,chvela by som vyskusat tieto probiotika pre dceru 5 rocnu,od kedy su vhodne?dakujem Glendova
od kolkych rokoch sa moze tento produkt?
Dobrý deň, áno sú vhodné aj pre deti, avšak treba dodržiavať odporúčané dávkovanie, pre deti od 3 do 6 rokov sa odporúča polovičná dávka, teda 1 cukrík.

Ladislav, team GymBeam
Dojcenie
Dobry den prajem,je produkt vhodny aj v obdobi dojcenia? (2tyzdnove babatko) Dakujem pekne.
Dojcenie
Dobrý deň, produkty vo všeobecnosti neodporúčame užívať tehotným a dojčiacim mamičkám. Ak vám váš lekár po konzultácii produkt povolí užívať, tak je to v poriadku.

Položky 1 až 5 z celkového počtu 6