Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme Napalm 60 ml - Fitness Authority

Hodnotenie:
100 %

Xtreme Napalm Pre-Contest  je určený na vyvolanie silného nabudenia a svalovej pumpy pri extrémnych tréningoch. Výrazne zvyšuje energetickú hladinu, podporuje odbúravanie voľných radikálov a v neposlednom rade podporuje správnu hydratáciu organizmu. Bez pridaného cukru!

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena

Xtreme Napalm Igniter Shot - Fitness Authority

Nový a vylepšený povzbudzujúci predtréningový doplnok, pre okamžité použitie v praktickej fľaštičke.

Motivácia zohráva kľúčovú úlohu pri dosahovaní väčšej a lepšej športovej výkonnosti. Keď budete silnejší, väčší a skúsenejší môžete dosiahnuť maximálny pokrok. No nepôjde to bez riadneho duševného postoja a motivácie. To je dôvod prečo bol vyvinutý Extreme SHOT Napalm. Tekutý suplement pre všetkých aktívnych ľudí. Odporúča sa najmä pred telesným výkonom, ktorý si vyžaduje zvýšenú koncentráciu a motiváciu. Účinné zložky produktu : CarnoSyn, kofeín, taurín, glukuronolakton podporujú telesný výkon, koncentráciu, silu najmä v období zvýšenej psychickej a fyzickej záťaže. Zmes je obohatená o PeptoPro, ktorá ešte viac posilňuje účinnosť ostatných zložiek. 

Výhody tekutej formy produktu:

Najväčšou výhodou je rýchlosť absorpcie oproti tabletovej, alebo kapsulovej forme. Napalm je príjemnej, osviežujúcej, citrónovej chuti. Je v pohodlnej fľaštičke, ktorá je ideálna na cesty, takže nebudete mať žiadny problém s prípravou. Užívajte si radosť a pohodlie aplikácie tohto produktu. 

 

Výhody

  • Silný predtréningový stimulátor
  • Zvyšuje mentálne sústredenie
  • Výrazne zvyšuje energetickú hladinu
  • Zvyšuje rýchlosť prechodu živín a kyslíka do svalov
  • Podporuje odbúravanie voľných radikálov
  • Podporuje správnu hydratáciu organizmu
  • Bez pridaného cukru!

 

Odporúčané dávkovanie

Polovicu fľaštičky (30 ml) užívajte 20 minút pred tréningom. Otvorené balenie spotrebujte do 24 hodín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť hrozno)1 dávka (30 ml)
Beta-alanín (CarnoSyn)2,5 g
Taurín1 g
Kofeín bezvodý200 mg
Glukuronolakton125 mg
Hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro)25 mg

 

Zloženie

Voda, beta-alanín (CarnoSyn), taurín, kofeín bezvodý, Glukuronolakton, PeptoPro (hydrolyzovaný mliečny kazeín), sladidlo (sukralóza), konzervačné látky (E200, E210), aróma.

 

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zo zložiek produktu. Obsahuje kofeín (200 mg/1 dávka). Nevhodné pre deti do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné ak trpíte ochorením srdca a vysokým krvným tlakom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nepoužívajte v kombinácii s alkoholom. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.

Recenzie od zákazníkov

Xtreme Napalm 60 ml - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme Napalm 60 ml - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Xtreme Napalm 60 ml - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď