Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme BCAA 5000 400g - Fitness Authority

Hodnotenie:
60 %

Xtreme BCAA 5000 sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, leucín, izoleucín a valín, v optimálnom pomere 2:1:1. Jedna dávka obsahuje 5 gramov BCAA najvyššej kvality, ktoré sú nevyhnutné po tréningu, majú vplyv na anabolizmus a slúžia ako zdroj energie pre pracujúce svaly.

Xtreme BCAA 5000: až 5g BCAA (2:1:1) v jednej dávke

Xtreme BCAA 5000 sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, leucín, izoleucín a valín, ktoré musí človek prijímať zvonka, spolu s potravou. Okrem leucínu, izoleucínu a valínu tiež fenylalanín, metionín, tryptofán, treonín a lyzín, ale prvé tri (leucín, izoleucín a valín) predstavujú až 40% z dennej potreby esenciálnych aminokyselín. Odporúča sa príjem 40 mg leucín / kg telesnej hmotnosti na deň a valín a izoleucín a pohybuje sa v rozmedzí od 10 do 30 mg / kg telesnej hmotnosti za deň. Na splnenie potrieb FA Engineered Nutrition vytvorila novú podobu výrobku na základe aminokyselín BCAA - produkt Xtreme BCAA 5000.

 

Xtreme BCAA 5000 je nový vzorec aminokyseliny vo forme prášku určeného na prípravu nápoja, ktorý v každej porcii obsahuje 5 gramov BCAA najvyššej kvality nevyhnutných pre telo. A to samozrejme v ideálnom pomere medzi 2:1:1. Leucín, izoleucín a valín sú nevyhnutné pre fungovanie svalov počas tréningu, majú vplyv na stimuláciu anabolických procesov, inhibíciu katabolizmu a čo je najdôležitejšie, slúžia ako zdroj energie pre pracujúce svaly.

  xtreme bcaa 5000

 

Pre vykonanie základnej činnosti života, ale aj na intenzívne cvičenie telo využíva molekuly ATP ako zdroj energie vyrobenej v oxidácii glukózy. S klesajúcim množstvom glykogénu uloženého vo forme glukózy v pracujúcich svaloch tiež znižuje množstvo ATP - vysoko energetických častíc, ktoré tvoria "energetické palivo". Po spustení zásob glykogénu vo svalových úrovniach ATP sa telo snaží udržať cez degradáciu BCAA a rozdeleniu mastných kyselín. Výsledkom je rozpad svalového tkaniva a voľných aminokyselín, ktoré môžu byť použité v oxidačných procesoch ako zdroj energie pre telo.

 

Xtreme BCAA 5000 a ich výhody

  • obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) v pomere 2:1:1
  • BCAA v optimálnej dávke - 5 gramov
  • v každej porcii dostanete až 2500 mg leucínu
  • pomáha stimulovať anabolizmus
  • urýchľuje regeneráciu buniek
  • zabezpečuje riadne zotavenie po cvičení

 

Zloženie

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), arómy, sladidlo (sukralóza), farbivo E 171.

 

Dávkovanie

Jednu odmerku (5g) zmiešajte v 250 ml vody. Konzumujte polovicu porcie pred tréningom a druhú polovicu ihneď po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť grep)11,4 g (2 odmerky)
Aminokyseliny (BCAA)10000 mg
L-leucín5000 mg
L-izoleucín2500 mg
L-valín2500 mg

 

Upozornenie

Nekonzumujte, ak alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tento produkt by nemal byť konzumovaný tehotnými a dojčiacimi matkami. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Recenzie od zákazníkov

Xtreme BCAA 5000 400g - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme BCAA 5000 400g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Xtreme BCAA 5000 400g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď