Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme Anticatabolix Drink 369 ml - Fitness Authority

Xtreme Anticatabolix Drink od spoločnosti Fitness Authority je aminokyselinový komplex, ktorého aktívnu zložku tvoria: glutamín, leucín, izoleucín a válin.

Dlhodobo nedostupný

FA Xtreme Anticatabolix

FA Xtreme Anticatabolix Nápoj je doplnok stravy - aminokyseliny v tekutine. Unikátna formula na báze aminokyselín s rozvetveným reťazcom ( BCAA ) v jedinečnej kombinácii s L - glutamínom.

Formulácia aminokyselina FA Xtreme Anticatabolix Nápoj je unikátna zmes, 369 ml poskytuje vysoko kvalitné zloženie aminokyselín s rozvetveným tj. L - leucín, L - izoleucín, L - valín ( BCAA ) a L - glutamín.

V štúdii uskutočnenej na katedre biochémie na univerzite v Oxforde, bolo zistené, že L - glutamín, ktorý je ďalšou podstatnou zložkou Xtreme ANTICATABOLIX DRINK® pomáha zvyšovať imunitný systém organizmu, ktorý potom znižuje riziko infekcií.

Zloženie

voda, L - glutamín, BCAA ( L - leucín , L - izoleucín a L - valín ), regulátor kyslosti ( kyselina citrónová ), konzervačné látky ( sorbát draselný , benzoan sodný ), sladidlá ( sukralóza, acesulfam K ), antioxidant ( kyselina askorbová ), príchute, srvátkový proteínový hydrolyzát ( Optipep ™ ), hydrolyzovaný kazeín ( PeptoPro® ), farbivá (chlorofil1, beta - karoten1 , karmel3).

Odporúčané dávkovanie

1 porcia (369 ml). Pred použitím dobre pretrepte.

Tréningové dni: 1 porcia pred tréningom, po tréningu 1 porciu
Netréningové dni: 1 porcia ráno, keď sa prebudíte, 1 porcia pred spaním .

Upozornenie

Nepoužívajte konzumovať , ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku . Obsahuje sladidlá . Obsahuje alergény z : mlieka . Liek by nemal byť konzumovaný tehotné ženy a dojčiace matky . Neprekračujte odporúčané denné porcie pre spotrebu výrobku . Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy . Uchovávajte mimo dosahu malých detí , pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste . Chráňte pred priamym slnečným žiarením .

Recenzie od zákazníkov

Xtreme Anticatabolix Drink 369 ml - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme Anticatabolix Drink 369 ml - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Xtreme Anticatabolix Drink 369 ml - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď