Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Wow Protein Bar 60 g - Fitness Authority

WOW Protein Bar je proteínová tyčinka určená všetkým aktívnym jedincom, ktorí dbajú na vyváženú stravu a príjem bielkovín. Tyčinka obsahuje 18 g bielkovín, 25 g sacharidov a len 6,8 g tuku. Odstupňované uvoľňovanie aminokyselín z bielkovín s pomalším časom trávenia chráni telo pred katabolizmom ešte niekoľko hodín po konzumácii. 

Dlhodobo nedostupný

Wow Protein Bar: proteínová tyčinka s 30% proteínu

WOW Protein Bar je proteínová tyčinka určená všetkým aktívnym jedincom, ktorí si žiadajú optimálne vyváženú a zdravú výživu. Jedinečné proporcionálne zloženie výživných látok robia túto tyčinku niečím absolútne výnimočným.  Obsahuje zmes vysokokvalitných bielkovín s rôznym stupňom hydrolýzy a rôznymi časmi uvoľňovania do krvného obehu, čo sa týka predovšetkým mliečnej srvátky a kazeínu. Každá tyčinka obsahuje 18 gramov bielkovín, 25 gramov sacharidov a len 6,8 g tuku! 


To znamená, že už po niekoľkých minútach od požitia sa v krvi objavujú voľné aminokyseliny, ktoré zaisťujú pozitívnu dusíkovú bilanciu počas tréningu aj bezprostredne po ňom. Odstupňované uvoľňovanie aminokyselín z bielkovín, s pomalším časom trávenia, ochraňuje telo pred nepriaznivými katabolickými procesy ešte niekoľko hodín po konzumácii. 

 

wow protein bar proteínová tyčinka


Tyčinka WOW Protein Bar  má tiež jedinečnú skladbu sacharidov. Ich uvoľňovanie je analogické k mechanizmu uvoľňovania bielkovín. Vďaka tomuto dlhotrvajúcemu efektu je dosiahnuté široko disponibilných zásob energetických zdrojov. WOW poskytuje aj jednoduchý cukor - izomaltulózou. Ako dokladajú klinické štúdie, izomaltulóza, na rozdiel od iných jednoduchých cukrov, pomaly uvoľňuje sacharidy do krvi a umožňuje tým širšie využitie mastných kyselín ako zdroja energie! WOW Protein Bar má minimálny možný obsah tuku, kľúčový pre tvorbu potrebných hormónov, vznikajúcich reakciou na zvýšený fyzický výkon. Mastné kyseliny energeticky podporujú organizmus a podnecujú postupné uvoľňovanie aminokyselín a sacharidov do krvného riečišťa. WOW Protein Bar je gainer v maske tyčinky, určený všetkým osobám, ktorým ide o dobre tvarovanú postavu bez prebytočných tukových tkanív. Vďaka ideálnemu pomeru bielkovín, sacharidov a tukov je tyčinka Wow zárukou optimálnej aktivity svalových tkanív a vysoko účinných dodávok energie. WOW Protein Bar samozrejme vyniká aj svojou jedinečnou chuťou. Tyčinku si môžete vziať kamkoľvek a zjesť ju počas ktorejkoľvek dennej doby. 


Zloženie

Mliečna bielkovina, jogurtová poleva 20% [cukor, kakaové maslo, sušené odstredené jogurt, laktóza, emulgátor (sójový lecitín), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová) ], hydrolyzovaný pšeničný lepok, glukózový sirup, cukor, látka udržujúca vlhkosť (glycerol), ryžové vločky [ryžová múka, pšeničný lepok, cukor, pšeničný slad, glukóza, soľ], palmový tuk, isomaltulóza (zdroj glukózy a fruktózy), čučoriedky 1.6%, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), emulgátor (sójový lecitín ), farbivo (karmín).


Dávkovanie

Užívajte počas cvičenia (každých 45-60 minút výkonu), po cvičení (1-3 tyčinky po 30-60 minútach) a len tak pre chuť v závislosti na potrebe 1-2 tyčinky po 60-120 minútach.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 tyčinka (60 g)
Energetická hodnota 968 kJ / 230 kcal
Bielkoviny 18 g
Sacharidy 25,1 g
   z toho cukry 17,9 g
Tuky 6,8 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 3,8 g
Vláknina 0,4 g
Sodík 0,05 g
 

Upozornenie

Obsahuje alergény: mlieko, sója, lepok, pšenica, orechy, arašidy a sezamové semená. Nejedzte, ak ste alergický na akúkoľvek zložku. Obsahuje zdroj gluténu. Skladujte v suchu pri teplotách 15-22 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.


Recenzie od zákazníkov

Wow Protein Bar 60 g - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Wow Protein Bar 60 g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Wow Protein Bar 60 g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď