Whey Shake 2270 g - Syntrax

Whey Shake je 72%-ný srvátkový proteín, ktorý predstavuje čistý a kompletný zdroj srvátkového proteínu. Obsahuje iba čistý srvátkový koncentrát, ktorý sa dobre rozpúšťa, je nutrične bohatý a má dobrú chuť. Obsahuje minimum tuku a sacharidov.

39,95 €

35,62

Nie je na sklade

 

Whey Shake: 72% srvátkový proteín, ktorý obsahuje iba čistý koncentrát

Whey Shake predstavuje čistý a kompletný zdroj srvátkového proteínu. Aj keď je v dnešnej dobe typické pridávanie malého množstva srvátkového izolátu alebo srvátkových peptidov, výrobca sa rozhodol pri výrobe postupovať inak. Namiesto snahy oklamať zákazníkov môže s hrdosťou prehlásiť, že Whey Shake obsahuje iba čistý srvátkový koncentrát.


whey shake syntrax


Toto tvrdenie by nadobúdalo len malý význam, ak by Whey Shake obsahoval lacné denaturované srvátkové proteíny, ktoré chutia veľmi zle, neefektívne sa rozpúšťajú a zle metabolizujú. Naopak Whey ShakeTM obsahuje iba proteínový koncentrát s označením Proxima, ktorý sa považuje za najčistejší, najzdravší, najchutnejší, najlepšie rozpustný a nedenaturovaný koncentrát, vyrábaný v spojených štátoch. Ako aj všetky proteínové výrobky značky Syntrax aj Whey Shake je nie len teoreticky, ale aj prakticky najlepší zo všetkých produktov dostupných na dnešnom trhu. Whey Shake je garantovaný produkt poskytujúci neporovnateľné nutričné skúsenosti, chutí skvelo a je ľahko rozmiešateľný.

 

Whey Shake a jeho výhody

  • 72% obsah bielkovín
  • obsahuje len čistý srvátkový proteínový koncentrát
  • nutrične bohatý proteín
  • ľahko sa rozpúšťa
  • dobre chutí

 

Zloženie

srvátkový proteínový koncentrát, v holandsku spracovaný kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, acesulfam-K, sukralóza.

 whey shake syntrax

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku v 250 ml vody alebo mlieka. Pre tých, ktorí nepotrebujú veľký prísun proteínov stačí pol odmerky do 150 ml vody alebo mlieka. Nezabúdajte na extra kalórie pri zmiešaní s mliekom. Konzumujte Whey Shake 2 až 3 krát denne podľa potrebného prísunu proteínu pre váš organizmus. Pamätajte, že najlepší čas užívania proteínu je ráno hneď po zobudení a po intenzívnej fyzickej aktivite a nakoniec pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (32 g)
Kalórie120 kcal
Kalórie z tuku15 kcal
Tuky2 g
   z toho nasýtené tuky1 g
   z toho trans tuky0 g
Sacharidy4 g
   z toho vláknina1 g
   z toho cukry1 g
Bielkoviny23 g
Cholesterol45 mg
Sodík150 mg
Draslík260 mg

 

Upozornenie

Vyrobené za pomoci produktov obsahujúcich mlieko, vajcia a sóju.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Whey Shake 2270 g - Syntrax

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Whey Shake 2270 g - Syntrax

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code