Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Whey Shake 2270 g - Syntrax

Výrobca: Syntrax

Whey Shake je 72%-ný srvátkový proteín, ktorý predstavuje čistý a kompletný zdroj srvátkového proteínu. Obsahuje iba čistý srvátkový koncentrát, ktorý sa dobre rozpúšťa, je nutrične bohatý a má dobrú chuť. Obsahuje minimum tuku a sacharidov.

Dlhodobo nedostupný

Whey Shake: 72% srvátkový proteín, ktorý obsahuje iba čistý koncentrát

Whey Shake predstavuje čistý a kompletný zdroj srvátkového proteínu. Aj keď je v dnešnej dobe typické pridávanie malého množstva srvátkového izolátu alebo srvátkových peptidov, výrobca sa rozhodol pri výrobe postupovať inak. Namiesto snahy oklamať zákazníkov môže s hrdosťou prehlásiť, že Whey Shake obsahuje iba čistý srvátkový koncentrát.


whey shake syntrax


Toto tvrdenie by nadobúdalo len malý význam, ak by Whey Shake obsahoval lacné denaturované srvátkové proteíny, ktoré chutia veľmi zle, neefektívne sa rozpúšťajú a zle metabolizujú. Naopak Whey ShakeTM obsahuje iba proteínový koncentrát s označením Proxima, ktorý sa považuje za najčistejší, najzdravší, najchutnejší, najlepšie rozpustný a nedenaturovaný koncentrát, vyrábaný v spojených štátoch. Ako aj všetky proteínové výrobky značky Syntrax aj Whey Shake je nie len teoreticky, ale aj prakticky najlepší zo všetkých produktov dostupných na dnešnom trhu. Whey Shake je garantovaný produkt poskytujúci neporovnateľné nutričné skúsenosti, chutí skvelo a je ľahko rozmiešateľný.

 

Whey Shake a jeho výhody

  • 72% obsah bielkovín
  • obsahuje len čistý srvátkový proteínový koncentrát
  • nutrične bohatý proteín
  • ľahko sa rozpúšťa
  • dobre chutí

 

Zloženie

srvátkový proteínový koncentrát, v holandsku spracovaný kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, acesulfam-K, sukralóza.

  whey shake syntrax

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku v 250 ml vody alebo mlieka. Pre tých, ktorí nepotrebujú veľký prísun proteínov stačí pol odmerky do 150 ml vody alebo mlieka. Nezabúdajte na extra kalórie pri zmiešaní s mliekom. Konzumujte Whey Shake 2 až 3 krát denne podľa potrebného prísunu proteínu pre váš organizmus. Pamätajte, že najlepší čas užívania proteínu je ráno hneď po zobudení a po intenzívnej fyzickej aktivite a nakoniec pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (32 g)
Kalórie120 kcal
Kalórie z tuku15 kcal
Tuky2 g
   z toho nasýtené tuky1 g
   z toho trans tuky0 g
Sacharidy4 g
   z toho vláknina1 g
   z toho cukry1 g
Bielkoviny23 g
Cholesterol45 mg
Sodík150 mg
Draslík260 mg

 

Upozornenie

Vyrobené za pomoci produktov obsahujúcich mlieko, vajcia a sóju.

Recenzie od zákazníkov

Whey Shake 2270 g - Syntrax

Write Your Own Review
Prezeráte si:Whey Shake 2270 g - Syntrax
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Whey Shake 2270 g - Syntrax

Napíšte otázku
Napísať odpoveď