Vzorka ProAMINO - GymBeam

Vzorka ProAMINO vám umožní vyskúšať 1 dávku unikátneho komplexu 9 aminokyselín obohatených o špeciálnu Green Energy® formulu. Tú tvorí kofeín, extrakt zo zeleného čaju a zelenej kávy. Okrem poriadnej dávky energie vám komplex ProAMINO zabezpečí tiež rýchlu regeneráciu, rast a ochranu svalovej hmoty.

Vzorka ProAMINO - vyskúšajte praktické balenie 1 dávky aminokyselinového komplexu ProAMINO, ktoré vám odhalí jeho jedinečné účinky

Vzorka ProAMINO je 1 dávkou, a teda 13 g balením komplexu ProAMINO. Ten v sebe okrem 9 aminokyselín ukrýva aj unikátnu Green Energy® formulu, ktorú tvorí komplex kofeínu, extraktu zo zeleného čaju a zelenej kávy.  ProAMINO vďaka svojmu obsahu bielkovín prispieva aj k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Chcete sa o jeho blahodárnych účinkoch dozvedieť ešte viac? Prečítajte si podrobný popis produktu ProAMINO

Príchuť orange: BCAA 4:1:1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), L-Alanín, L-Glutamín, L-Taurín, Inulín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, L-Citrulín, prírodná aróma, L-Arginín, beta alanín, vitamín C (kyselina askorbová), sladidlo: sukralóza, farbivo: betakarotén, zahusťovadlo, kofeín bezvodý, vitamín B3 (niacínamid), extrakt zo zelenej kávy, extrakt zo zeleného čaju, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kobalamín), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín D3 (cholekalciferol).

Príchuť mango maracuja: BCAA 4:1:1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), L-Alanín, L-Glutamín, L-Taurín, Inulín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, L-Citrulín, prírodná aróma, L-Arginín, beta alanín, vitamín C (kyselina askorbová), sladidlo: sukralóza, farbivo: betakarotén, červená repa, zahusťovadlo, kofeín bezvodý, vitamín B3 (niacínamid), extrakt zo zelenej kávy, extrakt zo zeleného čaju, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kobalamín), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín D3 (cholekalciferol).

Príchuť lemon lime: BCAA 4:1:1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), L-Alanín, L-Glutamín, L-Taurín, Inulín, L-Citrulín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodná aróma, L-Arginín, beta alanín, vitamín C (kyselina askorbová), sladidlo: sukralóza, farbivo: betakarotén, žiarivá modrá, zahusťovadlo, kofeín bezvodý, vitamín B3 (niacínamid), extrakt zo zelenej kávy, extrakt zo zeleného čaju, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kobalamín), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín D3 (cholekalciferol).

Príchuť green apple: BCAA 4:1:1 (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), L-Alanín, L-Glutamín, L-Taurín, Inulín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, L-Citrulín, prírodná aróma, L-Arginín, beta alanín, vitamín C (kyselina askorbová), sladidlo: sukralóza, farbivo: betakarotén, žiarivá modrá, zahusťovadlo, kofeín bezvodý, vitamín B3 (niacínamid), extrakt zo zelenej kávy, extrakt zo zeleného čaju, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kobalamín), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín D3 (cholekalciferol).

Odporúčanú dávku 13 g rozmiešajte v 200-300 ml vody v šejkri. Užívajte 1-2 krát denne.

Nutričné hodnoty (orange)1 dávka (13 g)
Energetická hodnota 177 kJ / 42,3 kcal
Kofeín 40 mg
Extrakt zo zelenej kávy 30 mg
Extrakt zo zeleného čaju 30 mg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skupina príchute ovocie
Bez umelých sladidiel nie