Vzorka Energy Powder - XBEAM

Výrobca: XBEAM

Vzorka Energy Powder obsahuje 1 dávku dobre rozpustného prášku pre e-športovcov alebo vášnivých hráčov. V jeho zložení nájdete 21 aktívnych zložiek vyhľadávaných vo svete gamingu a e-športu s cieľom podpory herného výkonu. V zložení nechýbajú ani adaptogény, ktoré môžu pomôcť lepšie zvládať napätie zo stresujúcich online súbojov.

Vzorka Energy Powder - 1 dávka efektívnej zmesi s obsahom 21 aktívnych zložiek pre podporu herného výkonu e-športovcov aj vášnivých hráčov

Vzorka Energy Powder je jedna dávka efektívneho prášku pre e-športovcov a vášnivých hráčov. Obsahuje nootropiká, čo sú látky spájané s pamäťou, myslením a koncentráciou, teda kľúčovými schopnosťami, ktoré môžu rozhodnúť o priebehu každého online zápasu. V zložení nechýbajú ani adaptogény, ktoré môžu mať vplyv na vysporiadanie so stresom, adaptáciu a odolnosť organizmu voči stresovým situáciám. To dokáže pomôcť zachovať chladnú hlavu pri napätých herných situáciách, ktoré majú vplyv na celkové skóre.

Okrem zostrenia kľúčových herných zmyslov kladie Energy Powder dôraz aj na zdravie hráčov. Obsahuje preto vitamíny skupiny B, z nich sa napríklad B6, B9 a B12 podieľajú na znížení vyčerpania a únavy. XBEAM Energy Powder je teda komplexne navrhnutá zmes pre maximálnu podporu schopností každého hráča a zvýšenie jeho úspechu na tabuli rebríčkov. Príjemným bonusom je navyše svieža chuť, ktorú XBEAM Energy Powder dosahuje dokonca aj bez cukru. Stačí ho rozmiešať s vodou a hra môže začať!

Ak vás zaujíma viac informácií o tejto efektívnej zmesi pre hráčov alebo si ju chcete zaobstarať vo väčšom množstve, nemala by vám uniknúť produktová karta Energy Powder - XBEAM.

Vzorka Energy Powder a jej výhody

• je jedna dávka efektívnej zmesi na podporu herného výkonu
  • je určená profesionálnym e-športovcom aj vášnivým hráčom
  • obsahuje nootropiká spájané s vplyvom na pamäť, myslenie a koncentráciu
  • vďaka adaptogénom môže ovplyvniť úroveň pociťovaného stresu
  • obsahuje vitamíny skupiny B
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • má sviežu chuť a dobrú rozpustnosť

Príchuť lesné ovocie: L-Tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (koreň) (10% ginsenosidov), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (55% bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3% rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa), inulín.

Príchuť jahoda kiwi: L-Tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (koreň) (10% ginsenosidov), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (55% bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3% rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa), inulín.

Príchuť zelené jablko: L-Tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5% vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) (koreň) (10% ginsenosidov), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (55% bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) (3% rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivá (modrá spirulina, požlt farbiarsky), inulín.

Zmiešajte obsah sáčku (9 g) s 300 - 500 ml vody. Pite pred alebo počas hrania.

Nutričné hodnoty 1 dávka (9 g) *RI
- Bakozidy 82,5 mg -
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 100 mg -
- Rosavin 3 mg -

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (150 mg na dávku). Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

EAN 8586022219498
HS kód 21069098: --- Ostatné