Vzorka BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

Vzorka BCAA 4:1:1 Instant je praktické balenie 1 dávky instantných aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 4:1:1. Kombinácia L-leucínu, L-izoleucínu a L-Valínu je nevyhnutná pre tvorbu bielkovín, ktoré slúžia na rast a udržanie svalového tkaniva. BCAA 4:1:1 Instant sú navyše vyrobené šetrnou metódou fermentácie, vďaka čomu si zachovávajú vysokú kvalitu a poskytujú skvelú rozpustnosť.

Vzorka BCAA 4:1:1 Instant - vyskúšajte fermentované BCAA 4:1:1 Instant v lahodných ovocných príchutiach a vyberte si vášho favorita

Vzorka BCAA 4:1:1 predstavuje praktické 6 g balenie jednej dávky fermentovaných instantných aminokyselín L-leucín, L-valín a L-izoleucín. Tie sú nevyhnutné pre tvorbu bielkovín, ktoré slúžia na rast a udržanie svalového tkaniva. BCAA Instant sa vyrábajú šetrnou metódou fermentácie, ktorá nevyužíva chemikálie a spracovanie pri vysokých teplotách. Práve vďaka tomu si zachovávajú vysokú kvalitu a majú skvelú rozpustnosť. Ak sa o nich chcete dozvedieť ešte viac, prečítajte si náš podrobný popis produktu BCAA 4:1:1 Instant

BCAA 4:1:1 BLACKCURRANT: L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1,  kyselina citrónová, prírodná aroma čierne ríbezle, farbivo: červená repa, žiarivá modrá (E133), sladidlo (sukralóza E955)

BCAA 4:1:1 MANGO-MARACUJA: L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1,  kyselina citrónová, prírodné arómy mango, maracuja, farbivo: červená repa, betakarotén (E160a), sladidlo (sukralóza E955)

BCAA 4:1:1 GREEN APPLE: L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1,  kyselina citrónová, prírodná jablková aróma, farbivo: betakarotén (E160a), žiarivá modrá (E133), sladidlo (sukralóza E955)

BCAA 4:1:1 ORANGE: L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1,  kyselina citrónová, prírodná pomarančová aróma, farbivo: betakarotén (E160a), sladidlo (sukralóza E955)

Pridajte 400 ml vody do šejkra. Potom pridajte 6 g BCAA, pretraste a môžete konzumovať. Pre optimálny účinok užívajte 2-4 krát denne, a to pred tréningom, na tréningu, po tréningu alebo pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt BCAA 4:1:1 Instant

Nutričné hodnoty1 dávka
Energetická hodnota 85 kJ / 20 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Bielkoviny 5 g
Sodík 0 g
Aminokyselinový profil
L-Leucín 3334 mg
L-Valín 833 mg
L-Izoleucín 833 mg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporúčanú dennú dávku. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orieškov.

Hlavná kategória Vzorky
Štítky produktu Vegan