Climaqx Vybavenie na cvičenie

Vybavenie na cvičenie od výrobcu Climaqx patrí medzi darčeky, ktoré potešia ako začínajúcich športovcov, tak pokročilých silových či vytrvalostných dráčov, ktorí dávajú maximum do svojich tréningov. Nenájdete tu však žiadne zbytočnosti, ktoré by zostali ležať v kúte alebo slúžili ako vešiak na oblečenie. Všetky fitness pomôcky z kategórie sú maximálne praktické a pomôžu rozšíriť tréning partnerke, partnerovi, súrodencom či rodičom. Niektoré fitness pomôcky môžu byť vhodné dokonca aj pre aktívnych prarodičov. Nájdete tu skrátka darčeky pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií.

Zobraziť viac

Medzi veci pre potešenie aktívnych jedincov jednoznačne patrí akékoľvek vybavenie, ktoré im rozšíri domáce fitko a spestrí tréning. Silovým športovcom urobí radosť každá pomôcka, ktorá ich prevedie cestou k silnejšej a svalnatejšej postave. Trefou do čierneho sú preto rôzne činky, záťažové vesty a závažia na sťaženie tréningu. Pri cvičení napokon využijú aj ďalšie pomôcky, ako sú rukavice alebo opasky, ktoré pomôžu spevniť stred tela a zdvihnúť vyššiu váhu.

Pre fanúšikov jogy, pilates a cvičenia s vlastnou váhou tu máme zase švihadlo, posilňovacie gumy, fitlopty, závesné posilňovacie systémy a, samozrejme, aj podložky, bez ktorých sa domácí tréning prakticky nezaobíde. Aby bol človek schopný podávať maximálne výkony po celý čas cvičenia, nesmie zabúdať ani na hydratáciu. Preto sme do ponuky zaradili aj štýlové fľašky a šejkre. Navyše máte istotu, že si vďaka nim na vás blízki spomenú pri každom tréningu.

Ak chcete nielen na Vianoce potešiť svojich blízkych, ktorí sú zapálení pre aktívny životný štýl, bude vybavenie na cvičenie tou najlepšou voľbou.

Ďalšie tipy na výbavu domáceho fitka nájdete v samostatnom článku Vybavenie domácej posilňovne: Ktoré pomôcky a príslušenstvo nesmie chýbať?

S výberom ďalších darčekov potom pomôže článok Tipy na vianočné darčeky pre milovníkov fitness a zdravého životného štýlu.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.