Gainer Volumass 35 - Scitec Nutrition

Gainer Volumass 35 obsahuje až 35% bielkovín z ultra a mikrofiltrovaného srvátkového koncentrátu s enzymatickým čistením, bohatým na mikrofrakcie, a srvátkový izolát, ktorý prešiel crossflow mikrofiltráciou, čím je zabezpečená jeho maximálna čistota a vysoká biologická hodnota. Navyše, má vyšší obsah kreatínu na zvyšovanie objemu svalových buniek, a vitamíny zabezpečujúce 50% odporúčanej dennej dávky.

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

Gainer Volumass 35: kombinácia sacharidov, aminokyselín a bielkovín s unikátnym spracovaním pre rast svalovej hmoty a objemu

Gainer Volumass 35 ponúka výnimočnú kombináciu bielkovín, sacharidov, aminokyselín a ďalších dôležitých látok pre telo športovca. V procese budovania svalov sú bielkoviny, ako aj sacharidy dôležité – na dodanie energie a stavebných blokov na anabolické procesy. Vzhľadom k zvýšenému 35% podielu bielkovín aj vo forme srvátkového izolátu, vyhovuje väčšine stravovacích prístupov, telesných typov a metabolizmov športovcov. Bielkoviny sú získavané z vysokokvalitného ultra a mikrofiltrovaného srvátkového koncentrátu s enzymatickým čistením, bohatým na laktoglobulín, laktalbumín, laktoferín a imunoglobulín. Srvátkový izolát prešiel priečnou crossflow mikrofiltráciou, čím je zabezpečená jeho maximálna čistota a vysoká biologická hodnota.

 

gainer volumass 35 scitec

 

Volumass 35 sa vyznačuje vyšším obsahom kreatínu, významným množstvom vysoko kvalitného proteínu a vyššou kalorickou hodnotou. Kreatín vo Volumass 35 je najúčinnejší bezkalorický suplement vôbec. Je zodpovedný za poskytovanie bunečnej energie pre svalové kontrakcie a zvyšovanie objemu svalových buniek. Obsahuje aj zmesi fosfátov k maximálnemu využitiu kreatínu, taurín k zvýšeniu objemu buniek v organizme a vitamíny zabezpečujúce 50% odporúčanej dennej dávky.

 

Gainer Volumass 35 a jeho výhody

  • výnimočný gainer
  • má vysokú kalorickú hodnotu
  • má 35% podiel vysoko kvalitných bielkovín
  • má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín
  • obsahuje komplex kreatínov
  • je obohatený o fosfáty a taurín
  • obsahuje vitamíny
  • prispieva k zvyšovaniu objemu svalovej hmoty a k jej udržiavaniu
 

Zloženie

Proteínová zmes (ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát a CFM srvátkový izolát), maltodextrín, kreatín monohydrát, dextróza, prírodné a umelé arómy, taurín, disodium hydrogén fosfát, magnezium hydrogén fosfát, potassium hydrogén fosfát, aspartam, zmes vitamínov, acesulfam K

 

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 dávku (50 g) rozpustenú v 400 ml vody alebo nízkotučnom mlieku. Pre dosiahnutie požadovaného účinku konzumujte 30 minút po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (100 g)
Kalórie377 kcal
Kalórie z tuku30 kcal
Tuky3 g
   z toho nasýtené tuky1 g
Cholesterol10 mg
Sodík100 mg
Draslík80 mg
Sacharidy45 mg
   z toho vláknina0 g
   z toho cukry4 g
Bielkoviny35 h
Kreatín monohydrát2500 mg
Taurín500 mg
Aminokyselinový profilv 100 g
L-alanín2303 mg
L-arginín1060 mg
L-asparágová kyselina4951 mg
L-cysteín1078 mg
L-glutamín8265 mg
Glycín845 mg
L-histidín796 mg
L-izoleucín3041 mg
L-leucín4823 mg
L-lyzín4080 mg
L-metionín811 mg
L-fenylalanín1447 mg
L-prolín2764 mg
L-serín2252 mg
L-treonín3297 mg
L-tryptofán1112 mg
L-tyrozín1358 mg
L-valín2677 mg

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy. Obsahuje sójový lecitín.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Gainer Volumass 35 - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Gainer Volumass 35 - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code