STRIX Vlasy, nechty a pokožka

Vlasy, nechty a pokožka od výrobcu STRIX je kategória určená predovšetkým na podporu ženskej krásy. Na svoje si však prídu aj muži, ktorí sa usilujú napríklad o spomalenie prejavov starnutia. V kategórii nájdete niekoľko produktov obsahujúcich kolagén, čo je telu vlastný proteín. Jeho nedostatok môže viesť k nižšej pružnosti kože, vyššiemu výskytu vrások a ďalším negatívnym prejavom v súvislosti so vzhľadom. Podľa svojich preferencií môžete zvoliť sypkú formu, shot alebo kapsuly

Zobraziť viac

V kategórii však nájdete aj prasličku roľnú, kyselinu hyalurónovú, ktorá udržiava vodu v bunkových tkanivách, čím zvyšuje ich elasticitu, či D-Biotín, ktorý má vplyv na vlasy aj pokožku. Pri vymenovaní doplnkov podporujúcich krásu nechtov, pleti a vlasov nesmieme zabudnúť ani na zinok či selén, ktorý má navyše vplyv aj na imunitu. Celkové zdravie a fyzický vzhľad môžete podporiť tiež pomocou BIO Beauty Smoothie, ktoré má vplyv na správnu tvorbu kolagénu a zdravie pleti, či tabliet BIO Skin Hair Nails obsahujúcich rastlinné výťažky bohaté na biotín a minerálne látky. Pokiaľ vám nie je ľahostajný váš vzhľad a chcete podporiť zdravie pokožky, vlasov, nechtov alebo zmierniť prejavy starnutia, potom v tejto kategórii nájdete produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš cieľ.

Ak vás zaujíma, aké živiny sú pre zdravie vlasov nevyhnutné, prečítajte si náš článok Ako zlepšiť kvalitu vlasov, a ktoré vitamíny sú pre nich najlepšie?

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.