Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitarade Magnesium Energy Shot 100 ml - Fitness Authority

Jeden výstrel pokrýva 100% dennú dávku horčíka a vitamínu B6, a je tiež zdrojom draslíka. Horčík je kľúčovým dá riadne fungovanie elementu body. Horčík je jednou z najdôležitejších prvkov v tele každého človeka.

Dlhodobo nedostupný

Vitarade Magnesium Energy Shot

hot výnimočnej chuti Horčík a draslík hrajú veľmi dôležitú funkciu v našom tele. Mnohí z nás si neuvedomuje, ako veľmi je dôležité dodávať tieto minerály v dostatočnom množstve. Vitarade Horčík Energy Shot je o krok pred konkurenciou vďaka nádhernej kompozície a vhodnou formou Shota. Horčíka a draslíka - duo minerálov zodpovedá za riadne fungovanie svalov a nervovej sústavy - Obsahuje minerály vo forme citrátu - Kombinácia horčíka a draslíka, kyseliny citrónovej, malá molekula, ktorá zvyšuje vstrebávanie minerálnych látok, pretože zvyšuje rozpustnosť.

Horčík a vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy - Draslík pomáha pri správne fungovanie svalov a nervovej sústavy - Vitamín B6 pomáha pri správne fungovanie imunitného systému - Tekuté zloženie výrobku uľahčuje asimilovať účinnej látky - Praktická a ľahko ovládateľná 100 ml ampulka zaručuje pohodlie používania a schopnosť používať kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok Odporúča najmä v období zvýšenej fyzickej a duševnej činnosti Vitarade® Energy Shot Horčík je doplnok stravy, ktorý obsahuje vysoko kvalitný tekutej forme horčíka a citrát draselný v organických formách, obohatené o vitamín B6.

To je nová ponuka produktov poskytuje zásadné pre fungovanie nervového a svalového minerály v koncentrovanej forme Shota. Jeden výstrel pokrýva 100% dennú dávku horčíka a vitamínu B6, a je tiež zdrojom draslíka. Horčík je kľúčovým dá riadne fungovanie elementu body. Horčík je jednou z najdôležitejších prvkov v tele každého človeka. Vyskytuje sa vo všetkých tkanivách a telesných tekutinách. 

Recenzie od zákazníkov

Vitarade Magnesium Energy Shot 100 ml - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Vitarade Magnesium Energy Shot 100 ml - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Vitarade Magnesium Energy Shot 100 ml - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď