Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitamín Mag Plus B 90 tab - Fitness Authority

Mag Plus B je doplnok potravy, ktorý doplní dennú stravu o draslík, horčík a vitamín B6. Vďaka tomu sa postará o správnu funkciu nervového systému, imunitného systému, zrýchľuje metabolizmus, doplní elektrolyty, ktoré telo stráca na tréningu. 

Dlhodobo nedostupný

Vitamín Mag Plus B doplní dennú dávku horčíka, draslíka a vitamínu B6

Vitamín Mag Plus B dopĺňa dennú dávku horčíka, draslíka a vitamínu B6Horčík a draslík sú dva základné vnútrobunkové katióny, ktoré zohrávajú významnú úlohu v našom tele. Denná potreba horčíka je asi 5 mg na kilogram telesnej hmotnosti. U detí, starších osôb a u ľudí so zvýšenou fyzickou aj duševnou aktivitou by však mala byť vyššia. Horčík v MAG Plus B zlepšuje správne fungovanie nervového a svalového systému a pomáha udržiavať rovnováhu elektrolytov. Tieto 3 vlastnosti horčíka sú veľmi dôležité u ľudí, ktorí praktizujú akýkoľvek druh športu, či už profesionálnym, tak aj rekreačným spôsobom. Horčík pomáha znížiť únavu a vyčerpanie, čo je dôležité pri kvalite vzdelávania a všeobecného blaha. Okrem toho tento výrobok prispieva k udržaniu správneho metabolizmu a pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby. Navyše podporuje správnu syntézu bielkovín, čo nepriamo ovplyvňuje regeneráciu po tréningu a funkciu tela pri zvýšenej telesnej aktivite.

 

Vitamín Mag Plus B

 

Prídavok draslíka dokonale dopĺňa MAG PLUS B. Draslík je hlavný katión bunkovej tekutiny a jeden z najdôležitejších prvkov v telových tekutinách. Draslík je tiež dôležitou súčasťou v cytoplazme buniek. Je priamo zapojený do mnohých enzymatických reakcií a fyziologických procesov, vrátane riadneho fungovania nervového a svalového systému. Ďalšou významnou úlohou draslíka je, že udržuje normálny krvný tlak.

 

Vitamín B6 obsiahnutý v MAG PLUS B zlepšuje správne fungovanie nervového systému a imunitného systému. To prispieva k zníženiu miery únavy a pomáha udržiavať správny energetický metabolizmus bielkovín a glykogénu. Okrem toho prispieva tiež k regulácii hormonálnej aktivity.

 

Zloženie

Citrát horečnatý, citrát draselný, plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (stearát horečnatý, oxid kremičitý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

 

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 tabletu 2x denne s jedlom. Tabletu prehltnite a zapite vodou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 tablety
Horčík140 mg
Draslík300 mg
Vitamín B65 mg


Upozornenie

Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku lieku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote (15-25 ° C), v uzavretom obale, na suchom mieste. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou.

Recenzie od zákazníkov

Vitamín Mag Plus B 90 tab - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Vitamín Mag Plus B 90 tab - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Vitamín Mag Plus B 90 tab - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď