Vitamín Mag Plus B 90 tab - Fitness Authority

Výrobca: Fitness Authority

Mag Plus B je doplnok potravy, ktorý doplní dennú stravu o draslík, horčík a vitamín B6. Vďaka tomu sa postará o správnu funkciu nervového systému, imunitného systému, zrýchľuje metabolizmus, doplní elektrolyty, ktoré telo stráca na tréningu. 

Dlhodobo nedostupný
 

Vitamín Mag Plus B doplní dennú dávku horčíka, draslíka a vitamínu B6

Vitamín Mag Plus B dopĺňa dennú dávku horčíka, draslíka a vitamínu B6Horčík a draslík sú dva základné vnútrobunkové katióny, ktoré zohrávajú významnú úlohu v našom tele. Denná potreba horčíka je asi 5 mg na kilogram telesnej hmotnosti. U detí, starších osôb a u ľudí so zvýšenou fyzickou aj duševnou aktivitou by však mala byť vyššia. Horčík v MAG Plus B zlepšuje správne fungovanie nervového a svalového systému a pomáha udržiavať rovnováhu elektrolytov. Tieto 3 vlastnosti horčíka sú veľmi dôležité u ľudí, ktorí praktizujú akýkoľvek druh športu, či už profesionálnym, tak aj rekreačným spôsobom. Horčík pomáha znížiť únavu a vyčerpanie, čo je dôležité pri kvalite vzdelávania a všeobecného blaha. Okrem toho tento výrobok prispieva k udržaniu správneho metabolizmu a pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby. Navyše podporuje správnu syntézu bielkovín, čo nepriamo ovplyvňuje regeneráciu po tréningu a funkciu tela pri zvýšenej telesnej aktivite.

 

Vitamín Mag Plus B

 

Prídavok draslíka dokonale dopĺňa MAG PLUS B. Draslík je hlavný katión bunkovej tekutiny a jeden z najdôležitejších prvkov v telových tekutinách. Draslík je tiež dôležitou súčasťou v cytoplazme buniek. Je priamo zapojený do mnohých enzymatických reakcií a fyziologických procesov, vrátane riadneho fungovania nervového a svalového systému. Ďalšou významnou úlohou draslíka je, že udržuje normálny krvný tlak.

 

Vitamín B6 obsiahnutý v MAG PLUS B zlepšuje správne fungovanie nervového systému a imunitného systému. To prispieva k zníženiu miery únavy a pomáha udržiavať správny energetický metabolizmus bielkovín a glykogénu. Okrem toho prispieva tiež k regulácii hormonálnej aktivity.

 

Zloženie

Citrát horečnatý, citrát draselný, plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (stearát horečnatý, oxid kremičitý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

 

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 tabletu 2x denne s jedlom. Tabletu prehltnite a zapite vodou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 tablety
Horčík 140 mg
Draslík 300 mg
Vitamín B6 5 mg


Upozornenie

Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku lieku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote (15-25 ° C), v uzavretom obale, na suchom mieste. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou.

Recenzie od zákazníkov

Vitamín Mag Plus B 90 tab - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Vitamín Mag Plus B 90 tab - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 3,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 90 tab