Vitamin E Formula 100 kaps - Universal Nutrition

Vitamín E zohráva dôležitú úlohu v transporte živín medzi bunkami. Vitamín E je široko používaný u ľudí s ľudskou neplodnosti a poruchami svalov, srdcovými choroby a aterosklerózy.

11,95 €

9,2

Skladom bude Vám doručené 26.07.2017 (Streda)

 

Vitamín E Formula

Spomaľuje starnutie buniek a chráni kožné bunky pred voľnými radikálmi - prírodný antioxidant - redukuje strie, jazvy, vrásky a sfarbenie kože. Universal Nutrition Vitamín E Formula je doplnok, ktorý dopĺňa stravu o vitamín E.

Vitamín E, alebo tokoferol, je prirodzene sa vyskytujúce v telo látka, ktorá je nevyhnutná pre riadne fungovanie človeka. Vitamín E je prírodný antioxidant, ktorý neutralizuje aktivitu voľných radikálov. Kyslíkové voľné radikály sú produkované v priebehu celého života človeka a majú škodlivý účinok na telo - budú poškodiť bunkové membrány, poškodenie genetického materiálu (DNA) a urýchlenie procesu starnutia.

Pri doplnení vitamínu E sa telo stáva chránené pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Okrem jeho antioxidačných účinkov, vitamín E hrá tiež ďalšie role v tele - posilňuje steny krvných ciev a má priaznivý vplyv na stabilitu červených krviniek, zabraňuje ich predčasnému rozpadu.

V početných vedeckých štúdiách sa zistilo, že cigaretový dym spôsobuje degeneráciu vitamínu E, a preto je nutné, aby boli jeho väčšie množstvo s diétou. V prípade nedostatku vitamínu E, človek sa stáva podráždený, koncentrácia sa oslabuje, svaly sú slabšie, koža sa začne vo veku oveľa rýchlejšie vráskavět, zle sa lieči zle. Môže sa vyskytnúť aj poruchy videnia, neplodnosť a anémia.

Nutričné informácie

Jedna tableta obsahuje

vitamín E 400 IU

Dávkovanie

Jedna tableta denne

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Vitamin E Formula 100 kaps - Universal Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Vitamin E Formula 100 kaps - Universal Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code