Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitamín C 100 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %
Vitamín C od spoločnosti Myprotein je vhodný doplnok výživy, ktorý prispieva k zníženiu únavy po intenzívnom cvičení. Vitamín C je v práškovej forme.
Dlhodobo nedostupný

Vitamín C - MyProtein

Vitamín C (kyselina askorbová) je základný vo vode rozpustný vitamín, ktorý má širokú škálu funkcií v ľudskom tele, s jeho primárnou funkciou výborného antioxidantu. Náš 100% čistý vitamín C je prášok z kyseliny askorbovej.

Jednou z najdôležitejších funkcií vitamínu C je, že pôsobí ako antioxidant, chráni LDL cholesterol pred oxidačným poškodením. Poškodenie LDL môže viesť k ochoreniu srdca, ale vitamín C pôsobí ako dôležitý antioxidant ochranou LDL. Antioxidačné vlastnosti tiež chránia fajčiarov pred škodlivými účinkami.

Vitamín C má mnoho ďalších doplnkových funkcií. Je potrebný na výrobu kolagénu-látka, ktorá posilňuje mnohé časti tela, ako sú svaly a krvné cievy. Tiež hrá dôležitú úlohu v liečení a ako anti-histamín. Vitamín C tiež pomáha pri tvorbe pečeňovej žlče, ktorá pomáha detoxikovať alkohol a iné látky. Dôkazy ukazujú, že hladiny vitamínu C klesajú s vekom a nato je tu náš vitamín C, ktorý tomuto zabraňuje. Znížením vitamínu C sa zvyšuje riziko vzniku šedého zákalu.

 

Výhody

  • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému počas a po intenzívnom cvičení
  • prispieva k normálnej funkcii nervovej sústavy
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania

 

Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok stravy odporúčame konzumovať 500mg, denne. Najlepšie konzumovať množstvom vody, aké vam vyhovuje, alebo s ovocnou šťavou.

 

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty1 dávka (500 mg)
Vitamín C 500 mg

 

Zloženie

Tento produkt je 100 % Vitamín C v prášku.

Recenzie od zákazníkov

Vitamín C 100 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Vitamín C 100 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Vitamín C 100 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď