VANISH® L-CARNITINE LIQUID SHOTS - ProSupps

Výrobca: ProSupps

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots je spaľovač tuku, ktorý obsahuje l-karnitín a kyselinu pantoténovú. Tá v tele prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, zdravej duševnej výkonnosti, či zníženiu únavy a vyčerpania. Je obľúbený predovšetkým medzi ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť.

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots - spaľovač tuku prispievajúci k správnej látkovej premene a zníženiu únavy

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots je spaľovač tuku vyhľadávaný najmä ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť. V jednej dávke nájdete 3000 mg l-karnitínu, ktorý sa v tele prirodzene nachádza a napomáha pri transporte mastných kyselín do mitochondrií. Ďalšou dôležitou zložkou je kyselina pantoténová, ktorú možno poznáte tiež pod názvom vitamín B5. Tá v tele prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, zníženiu únavy a vyčerpania či zdravej duševnej výkonnosti. Celý shot je úplne bez cukru a kalórií, čo práve pri chudnutí určite oceníte.

Vanish® L-Carnitine Liquid Shots a jeho výhody

• obsahuje 3000 mg l-karnitínu a kyselinu pantoténovú
  • napomáha pri transporte mastných kyselín do mitochondrií
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania či zdravej duševnej výkonnosti
  • má vplyv na správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie
  • je bez cukru a kalórií

Kyselina pantoténová, L-karnitín, čistená voda, kyselina fosforečná, prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, kyselina jablčná, sukralóza, draselná soľ acesulfamu, sorban draselný, benzoan sodný, šťava 0%.

Užívajte jednu polievkovú lyžicu denne alebo podľa pokynov lekára alebo výživového odborníka s licenciami. Môže sa tiež zmiešať s obľúbenou šťavou alebo nápojom.

Nutričné hodnotyna 1 pol. lyžicu
Kyselina pantoténová 10 mg
L-Karnitín 3000 mg

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí vo veku 18 a viac rokov. Pred použitím tohto alebo akéhokoľvek iného doplnku výživy sa poraďte s lekárom. Neužívajte tento produkt, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte, pokiaľ máte podozrenie, že môžete mať zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky na predpis či voľne predajné lieky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pokiaľ sa u vás vyskytnú akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie a poraďte sa s kvalifikovaným lekárom. Uchovávajte mimo dosah detí. Dátum spotreby je v USA formáte (prvé číslo symbolizuje mesiac).

Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória L-Karnitín
Forma tekutý
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Ostatné kategórie Spaľovače tuku
Športová výživa
Ostatné RTD nápoje

Recenzie od zákazníkov VANISH® L-CARNITINE LIQUID SHOTS - ProSupps

Prezeráte si:VANISH® L-CARNITINE LIQUID SHOTS - ProSupps
Príchuť Balenie (ml) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
bobuľovité ovocie 465 ml
modrá malina 465 ml
Nie je skladom
Očakávame
zelené jablko 465 ml
Nie je skladom
Očakávame
dragon fruit 465 ml
Kombo s animal cuts
Dobrý deň, môžem kombinovať s animal cuts? Ak áno v akom rozpise. Čiže animal cuts + L carnitin +synephrine. Ďakujem
Kombo s animal cuts
Dobrý deň, áno, animal cuts je vhodné dopĺňať tekutým L-karnitínom (1 polievková lyžica) a Synefrínom (2 tab) pred tréningom. Animal cuts užívajte 1 balíček ráno a prípadne aj 1 balíček priebežne počas dňa.

Ladislav, team GymBeam