Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ultra Hydro Max 1000 g - MFN

Ultra hydro Max je hydrolizovaný srvátkový proteín, je formulovaný pre extrémnu anabolizáciu a rýchlu regeneráciu.
Dlhodobo nedostupný

Ultra hydro Max

Je hydrolyzovaný srvátkový proteín najvyššej kvality .Hydrolyzovaním sa štiepia väčšie bielkoviny na menšie, čo im umožňuje rýchlejšie sa dostať do vášho systému a hneď začať opravovať vašu svalovú hmotu.

Ultra hydro Max je formulovaný pre extrémnu anabolizáciu a rýchlu regeneráciu organizmu obohatený o Lysin HCL (L-lyzín je nevyhnutným stavebným prvkom pre všetky bielkoviny v tele. L-lyzín hrá hlavnú úlohu pri vstrebávaní vápnika, budovaní svalov, zotavovaní sa po chirurgických zákrokoch alebo zraneniach a pri produkcii telesných hormónov, enzýmov a protilátok).

Ultra hydro Max dokážete v prvých 15 minútach po výkone naštartovať anabolický metabolizmus. Prípravok je určený pre profesionálov s vysokými požiadavkami.

Zloženie

Srvátkový Proteínový hydrolyzát, L-lyzín HCl, farbivo karamelový prášok, odtučnený kakaový prášok, aróma: čokoláda.

Dávkovanie

10 g rozmiešať do 200 ml odtučneného mlieka (vody). 20 minút pred výkonom, počas výkonu, pred a počas regenerácie. Zvlášť vhodný pre rýchlu regeneráciu medzi športovými výkonmi.

Recenzie od zákazníkov

Ultra Hydro Max 1000 g - MFN

Write Your Own Review
Prezeráte si:Ultra Hydro Max 1000 g - MFN
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Ultra Hydro Max 1000 g - MFN

Napíšte otázku
Napísať odpoveď