Tyrosine 120 kaps - Nutrend

Výrobca: Nutrend

Tyrosine je moderný doplnok pre fyzicky a psychicky zaťaženého jedinca s antikatabolickým účinkom. L-Tyrozín je neesenciálna aminokyselina, ktorá pozitívne ovplyvňuje metabolizmus, napomáha pri zvýšení motivácie a stimulácie pre fyzický výkon, urýchľuje regeneráciu a zvyšuje fyzickú výkonnosť. Každá kapsula obsahuje 500 mg L-Tyrozínu.

Nie je na sklade
 

Tyrosine - aminokyselina s antikatabolickým účinkom, ktorý vplýva na metabolizmus, stimuluje fyzický výkon a zvyšuje výkonnosť

Tyrosine je moderný doplnok pre fyzicky a psychicky zaťaženého jedinca s antikatabolickým účinkom. L-Tyrozín je neesenciálna aminokyselina, ktorá pozitívne ovplyvňue metabolizmus, napomáha udržiavať koncentráciu pri fyzickom a psychickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu. Napomáha pri zvýšení motivácie a stimulácie pre fyzický výkon, urýchľuje regeneráciu, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri stavoch mentálnej a psychickej únavy, "spaľovaní" a redukcii nadváhy, podporuje budovanie antistresovej bariéry organizmu. V prípade naročnej fyzickej aktivity alebo diétnych chybách môže dôjsť k nedostatku tejto aminokyseliny, a preto je ju vhodné dopĺňať.

 

Tyrosine Nutrend

 

Tyrosine a jeho výhody

  • podporuje zvýšenie motivácie a stimulácie pre fyzický výkon
  • podporuje urýchlenie regenerácie
  • zvyšuje fyzickú výkonnosť
  • podporuje "spaľovanie" a redukciu nadváhy
  • vhodný na budovanie antistresovej bariéry organizmu

 

Zloženie

L-Tyrosine, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).

 

Dávkovanie

Dávkujte podľa vašej hmotnosti. Do 50 kg 2 kapsule, do 75 kg 3 kapsule a nad 75 kg 4 kapsule. Užívajte 30 - 40 minút pred fyzickou aktivitou a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje.

 tyrosine nutrend dávkovanie

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kaps
Energetická hodnota 6,1 kJ / 1,4 kcal
Bielkoviny 0,4 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L-Tyrozín 0,5 g

 

Upozornenie

Výživový doplnok pre športovcov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Skladujte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplotách do 25°C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Tyrosine 120 kaps - Nutrend

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tyrosine 120 kaps - Nutrend
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 15,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 120 kaps