Tyrosine 120 kaps - Nutrend

Výrobca: Nutrend

L-Tyrosine je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východiskovou látkou nervových prenášačov dopamínu, adrenalínu a noradrenalínu. Jedna kapsula obsahuje 500 mg L-tyrozínu.

Tyrozín - aminokyselina pre podporu koncentrácie pri fyzickej a psychickej aktivite

Tyrozín je moderný doplnok pre fyzicky a psychicky zaťaženého jedinca s antikatabolickým účinkom. Napomáha udržiavať koncentráciu pri fyzickom a psychickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu. Napomáha pri zvýšení motivácie a stimulácie pre fyzický výkon, urýchlenie regenerácie, zvyšovanie fyzickej výkonnosti pri stavoch mentálnej a psychickej únavy, "spaľovaní" a redukcii nadváhy, budovanie antistresovej bariéry organizmu.

Tyrosine Nutrend

L-Tyrozín je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východiskovou látkou nervového prenášača dopamínu, norepinefrínu a epinefrínu, ďalej je prekurzorom hormónu štítnej žľazy. Pri trvalo zvýšenej ako fyzickej tak aj psychickej aktivite v organizme dochádza k deficitu týchto neurotransmiterov (prenášačov nervových vzruchov), čo znižuje schopnosť koncentrácie, tak aj celkovú výkonnosť a dostavujú sa stavy trvalej únavy. Napomáha teda k zvýšeniu mentálnej aktivity. Ďalšie funkcie tejto aminokyseliny je jej spoluúčasť na mechanizme, ktorý napomáha zvyšovať využívanie energie z tukového tkaniva - "sekundárny spaľovač".

Účinky

• zvýšenie motivácie a stimulácie pre fyzický výkon
  • urýchlenie regenerácie
  • zvyšovanie fyzickej výkonnosti
  • "spaľovanie" a redukcia nadváhy
  • budovanie antistresovej bariéry organizmu

Odporúčané dávkovanie

Dávkujte podľa váhy. Do 50 kg 2 kapsule, do 75 kg 3 kapsule a nad 75 kg 4 kapsule 30 - 40 minút pred fyzickou aktivitou.

Použitie

• Kapsule sú určené na prehltnutie, zapiť dostatočným množstvom vody alebo športového nápoja, nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje.
  • Kapsule nehrýzť!
  • Po otvorení výrobok skladovať pri teplote do 25 ° C a spotrebovať do 3 mesiacov.

Nutričné hodnoty1 kaps
Energetická hodnota 6,1 kJ / 1,4 kcal
Bielkoviny 0,4 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L-Tyrozín 0,5 g

L-Tyrosine, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).

Výživový doplnok pre športovcov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Skladujte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplotách do 25°C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Hlavná kategória Ostatné aminokyseliny
Distribútor Win, s.r.o., Československej armády 1, 03601 Martin, Slovakia