Turbo Tribu Stack III - Goldfield

Výrobca: Goldfield

Turbo Tribu-Stack III sú kapsule obsahujúce extrakt z rastliny Tribulus terrestris, ktorý je obľúbený najmä medzi ľuďmi usilujúcimi o zvýšenie libida, rastu svalov a zlepšenie športových výkonov. Často je využívaný ako náhrada hormónov či steroidov. V zložení však nájdete taktiež selén, ktorý ovplyvňuje spermatogenézu a funkciu štítnej žľazy, či zinok prispievajúci k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Turbo Tribu Stack III - kapsule obsahujúce účinný extrakt z rastliny menom Tribulus terrestris, zinok a selén

Turbo Tribu-Stack III sú kapsule obsahujúce v jednej dávke 1000 mg extrakt z rastliny menom Tribulus terrestris. Tá je obľúbená najmä medzi ľuďmi, ktorí usilujú o zvýšenie športových výkonov a sily. To je taktiež dôvod, prečo je táto látka často využívaná ako náhrada hormónov či steroidov. Vyhľadávaná je však taktiež tými ľuďmi, ktorí túžia po zvýšení libida a zlepšení sexuálneho života. V zložení nájdete taktiež zinok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene kyselín, zásad a makronutrientov, reprodukčnej funkcii, premene mastných kyselín, syntéze bielkovín, udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi či ochrane buniek pred oxidačným stresom. Nechýba však ani selén, ktorý má vplyv na správnu spermatogenézu a fungovanie imunitného systému.

Doplnok je vo forme praktických kapsúl, ktoré sa ľahko prehĺtajú. Je ideálny pre každého, kto túži po zlepšení sexuálneho života, športových výkonov či svalovom raste.

Turbo Tribu Stack III a jeho výhody

• obsahuje extrakt z rastliny Tribulus terrestris
  • je obohatený o zinok a selén
  • má vplyv na normálne hladiny testosterónu v krvi a správnu spermatogenézu
  • prispieva k správnej reprodukčnej funkcii
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • je určený ľuďom usilujúcim o zvýšenie libida a svalového rastu
  • je vhodný pre všetkých športovcov

Tribulus terrestris extrakt (64% obsah saponínov), komplex mikroživín, obal (hovädzia želatína), turbo booster (komplex kyseliny algínovej s fosforom, astaxantín, piperín a kapsaicín), citrát zinočnatý, seleničitan sodný.

Užívajte 2 kapsule denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty  2 kaps.
Tribulus terrestris extrakt 1000 mg
   z toho saponíny 640 mg
Komplex mikroživín 120 mg
Turbo booster 60 mg
Zinok 36 mg
Selén 140 mcg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Náhrada steroidov
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
HS kód 29369000: - Ostatné, vrátane prírodných koncentrátov